Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Potworne reklamy Play Fresh

Potworne reklamy Play Fresh

LuiN 13 Lipca 2009 11:16

0 0
Play startuje z nową kampanią reklamową promującą ofertę na kartę Play Fresh. Tym razem sieć postanowiła trochę postraszyć klientów.

Motywem przewodnim stał się potwór Wiktora Frankensteina. Zszyty z fragmentów trupich ciał człowiek zachęca do taniego dzwonienia, bezpłatnego SMS-owania i ważności konta po każdym doładowaniu - dłuższej o 3 miesiące niż ciąża.








Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    82. ~Gormar  2009-07-13 20:50:34  host: 217.96.62.235

    @81. Gdyby w punktach sprzedaży PLAY'a była obowiązkowa charakteryzacja na motywy z reklam to masz racje, ale na szczęście tak nie jest i wiele osób porównuje oferty przeglądając strony operatorów oraz portale takie jak ten ;). I nie przejmuje się reklamami.

  • 0

    83. ~Gormar  2009-07-13 21:16:18  host: 217.96.62.235

    @WitekT. Mam wiadomość, która nadaje się na najnowsze wydanie pajacyków ;). W Play24 kwotę środków dostępnych na koncie system wyświetla pomniejszoną 100 razy. Nie wiem czy to dotyczy tylko mich numerów, czy jest to ogólna "awaria", ale na początku trochę się przestraszyłem. Na całe szczęście kod *101# pokazuje poprawnie kwotę :).

  • 0

    84. ~mark  2009-07-13 22:11:15  host: 77-254-226-82.adsl.inetia.pl

    Play wprowadza zmiany w regulaminie. Wzburzył mnie par.18 ust 3 w którym widnieje zapis ze abonent ma prawo wypowiedzieć umowę bez ponoszenia kary chyba, że konieczność zmian wynika ze zmiany przepisów prawa, w tym również usunięcia niedozwolonych postanowień umownych. To znaczy że operator może w regulaminie wypisywać rózne głupoty i w razie wpadki zmienić regulamin a abonent nie ma nic do powiedzenia. Może na temat zapisu wypowiedziałby się UKE.

  • 0

    85. ~Gormar  2009-07-13 22:44:12  host: 217.96.62.235

    @84. mark nie wiem o co się burzysz skoro właśnie takie warunki wprowadziło nowe Prawo Telekomunikacyjne. Przecież tylko zmiany niekorzystnych dla klientów zapisów może nakazać UKE. I klient na tym skorzysta, ale nie tak dużo jak wcześniej ;) (w sensie finansowym).

  • 0

    86. ~volume  2009-07-14 00:20:21  host: bhd53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mnie dziwi ze jeszcze nie masz play fresh..

  • 0

    87. ~  2009-07-14 02:44:33  host: p10-04.opera-mini.net

    No z tymi reklamami to nic specjalnego, ale oferta nadal najlepsza. A i jeszcze jedno dla mnie możecie się nie przenosić do Play ja na tym tylko skorzystam, bo parę minut za odebrane mi wpadnie, a że numer mam na 501 wielu frajerów dzwoni, cholerne dzieci pakietów w orżnąć ;)

  • 0

    88. ~ziomek13  2009-07-14 05:01:10  host: agv105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do dupy sa te reklamy; cos w stylu i na poziomie plusa

  • 0

    89. ~Gormar  2009-07-14 07:44:43  host: 217.96.62.235

    @88. Masz racje, ale jakoś dziwnym trafem najlepiej pamiętam reklamy PLAY oraz Plusa, trochę Orange, ale to bardziej z opowiadań znajomych o pani od muzyki, czyli GPO Oliva ;). Era to gdzieś na końcu, chociaż hasło: "Takie rzeczy to tylko w Erze" też mi się utrwaliło, ale dla mnie znaczenia ma raczej pejoratywne.

  • 0

    90. ~krzysiek  2009-07-14 10:24:56  host: chello084010143093.chello.pl

    Wydaje mi się, że chyba o to chodzi w tej reklamie, by była głupia, kontrowersyjna i inna od wszystkich, by było o niej głośno - ma mieć inne odbicie - trzeba ją zapamiętać i skojarzyć z marką (tudzież Play, Play Fresh). Podobnie durne reklamy robi PZU.. Im więcej szumu wokół denerwującej reklamy tym więcej dyskusji o niej i chcąc niechcąc wzbudza zainteresowanie i zapamiętujesz hasło.. "aha ta durna reklama z horrorem to Play, aha.. z tymi AA to PZU itd."

  • 0

    91. ~  2009-07-14 11:06:35  host: dgb47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wolałam zombiaki w wersji heyah :]

  • 0

    92.  2009-07-14 21:36:50

    Ta z ciążą mi się bardzooo podoba a pozostałe dwie średnio. :-) Ogólnie fajnie że coś się dzieje nowego choć to inwestycja i pewnie odbije się na zyskach :P jak i klientach zamiast jeszcze bardziej obniżać ceny (choć 5gr/min to nieźle) to część zysku dają w reklamy. Ja czekam aż będzie bezpłatnie po całym PLAY ;-)wtedy zrezygnuję z W3 ;P

  • 0

    93. ~Buker  2009-07-15 01:42:24  host: 77-254-48-244.adsl.inetia.pl

    Poziom dyskusji wokół tego wątku ma tyle wspólnego z owym wątkiem jak krzesło na którym siedzę z krzesłem elektrycznym, nie chcę nikogo obrażać, ale poziom wypowiedzi niektórych jest zatrważająco niski, niemal tak niski jak wyniki tegorocznych matur, proszę, aby osoby o ograniczonej inteligencji oraz ograniczonej percepcji opuściły terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jak najszybciej. Dziękuję za uwagę

  • 0

    94.  2009-07-20 15:44:14

    Żenująca reklama. Nieważne jak, byle by mówili. Reklama może być śmieszna, ale jednocześnie na poziomie wyższym niż dla ćwierćinteligentów, jak to sugeruje mój przedmówca. Tego nie kupuję. Przypomnijcie sobie reklamy z Mumio Plusa - też śmieszne, ale bez żenady.

  • 0

    95. ~  2009-07-22 00:21:13  host: 140.232.182.218

    I znowu Play zaczyna z reklamami, za ktore bedzie przepraszac

  • 0

    96. ~wroc  2009-07-22 19:07:38  host: 188.33.74.106

    A wiecie, że Frankenstein, to przed wojną się Ziębice nazywały? (sorry za durnoty, ale chyba ciekawe)

  • 0

    97. ~z  2009-07-23 23:37:38  host: chello089074140180.chello.pl

    b

  • 0

    98. ~z  2009-07-23 23:39:32  host: chello089074140180.chello.pl

    Nie Ziębice, a Ząbkowice Śląskie... są obok Ziębic...

  • 0

    99. ~  2009-07-29 13:39:29  host: bed12.neoplus.adsl.tpnet.pl