Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Potwierdzone: Android 1.6 w Era G1 od 19. października

Potwierdzone: Android 1.6 w Era G1 od 19. października

WitekT 19 Października 2009 16:52

0 0

htc t mobile g1Co prawda sprzedaż Era G1 dobiega już końca, jednak od 19. października nowi i dotychczasowi użytkownicy tego telefonu otrzymają aktualizacje do najnowszej wersji Androida 1.6 - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Aktualizacja będzie wysyłana do użytkowników sukcesywnie. Nowi użytkownicy będą mieli aktualizowany system po czterech dniach od pierwszego uruchomienia. Aby zainstalować nowszą wersję Androida, wystarczy wyrazić na nią zgodę poprzez akceptację komunikatu, który automatycznie wyświetli się na ekranie.




Aktualizacja zajmuje około 60 MB, jej ściągnięcie nie pomniejsza limitu transferu ani w żaden inny sposób nie obciąża rachunku klienta.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2009-10-19 19:47:42

    A nie czasem według numeru IMEI ma być rozsyłana aktualizacja do Androida 1.6? Na http://forum.android.com.pl piszą że własnie po IMEI będzie rozsyłane.

  • 0

    23.  2009-10-19 20:09:41

    Quzo , no wlasnie dowiedzialem sie o tym troche za pozno. Cudowalem z jakimis resetami , ale nie wyszlo. Ciekawym jest, ze wymiana oprogramowania zajmuje serwisowi Regenersis ok. 10 dni roboczych. Co do G1 juz wszystko jasne jak czytam, kto ma w Erze , nawet z niededykowana aktywacja ma pewna aktulizacje za darmo. Dzieki.

  • 0

    24. ~Ray  2009-10-19 21:18:32  host: nat-tor3.aster.pl

    Ale działa to tylko w przypadku na abonament czy w Tak-taku/Heyah też?

  • 0

    25.  2009-10-19 21:27:06

    @23 o tym żałosnym serwisie zwanym Regenersis chyba mało wiesz , masz szczęście że ci nie stwierdzili zalania bo prawie zawsze to robią

  • 0

    26. ~  2009-10-19 21:39:57  host: abng39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24. Działa niezależnie od sieci. W każdej sieci, każdy otrzyma aktualizacje, wystarczy tylko czekać.

  • 0

    27. ~7  2009-10-19 22:01:21  host: 94.75.121.3

    @25 spoko. Teleplan z Bydgoszczy nie lepszy. Też się nagle okazuje, że telefon był zalany. W taki sposób uwalili mi motorolę :/.

  • 0

    28.  2009-10-20 09:58:22

    Właśnie temat serwisów to bardzo ciekawy temat. Dobrze byłoby dobrać się do tyłka tym przekrętasom.

  • 0

    29. ~m  2009-10-20 10:17:12  host: host98-89-206-25.limes.com.pl

    aktualizacja przyszła dzisiaj rano (G1 na karcie PLUSa)

  • 0

    30. ~  2009-10-20 10:44:25  host: 87-205-168-79.adsl.inetia.pl

    Do mnie jeszcze nic :/. (dedykowany abo G1)

  • 0

    31.  2009-10-20 10:44:58

    @m napisz jakie odczuwalne różnice w stosunku do 1.5

  • 0

    32.  2009-10-20 10:47:21

    Do mnie właśnie też przyszła właśnie aktualizacja. Kartę mam w mBanku Mobile(mvno Pludsa).

  • 0

    33. ~  2009-10-20 11:24:25  host: 87-205-168-79.adsl.inetia.pl

    Właśnie... napiszcie jak z ogólną szybkością pracy systemu? Lepiej?

  • 0

    34. ~sadybc  2009-10-20 12:43:18  host: host-80-51-132-57.krawarkon.pl

    u mnie pierwsze uruchomienie trwało ok 5min. potem gładko. system na oko działa podobnie ale uruchamia więcej systemowych aplikacji ktorych nie zauwazylem wczesniej i ktorych zastowowanie nie znam. ja narazie zauwazylem tylko zmiany kosmetyczne (np. widgeta wyszukiwarki google i market)

  • 0

    35. ~Jeremy  2009-10-20 16:14:40  host: 62.111.181.100

    33. Na forum PDAclub.pl piszą, że różnica zauważalna na plus. Czasem trzeba tylko wykonać reset do ustawień fabrycznych, bo w sporadycznych przypadkach po aktualizacji sieje błędami. Wtedy też telefon dostaje porządnego kopa.

  • 0

    36. ~android  2009-10-21 11:45:49  host: awj30.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: do kiedy będzie dostępny G1 dla stałych abonentów przy przedłużaniu umowy ?

  • 0

    37.  2009-10-21 11:48:06

    android: nie wiem - ale będzie stopniowo znikać z cenników.

  • 0

    38. ~android  2009-10-21 11:49:33  host: awj30.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: dzięki - może zdąże ;)

  • 0

    39. ~programmer5  2009-10-22 08:48:13  host: pc8-49.chomiczowka.waw.pl

    Niby dostałem nowego update... ale brakuje TRANSLATE'a co mnie bardzo wkurzyło... ale ogólnie na plus ;)

  • 0

    40. ~ir0n  2009-10-23 12:10:50  host: static-201-10.is.net.pl

    dostaliście już tą aktualizacje ?? Ja czekam narazie cierpliwie

  • 0

    41.  2009-10-25 13:52:24

    Ja nie dostałem do tej pory. Minęło już prawie 5 dni od pierwszego włączenia telefonu. Na BOA Ery twierdzą , że nic nie mogą , jeden konsultant mówi , żeby przyjdzie po 2 dniach (które oczywiście już minęły) , inny , że do dwóch tygodni. Na jednym z forów przeczytałem , że użytkownik dostał po około tygodniu. Faktycznie , sposób aktualizacji Androida to generalnie nonsens. Czekaj tatka latka , nie wiadomo kiedy , nic nie wiadomo.

Dodaj swoją opinię