Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Potrójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Potrójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Piszemy o tym pierwsi LuiN 13 Lutego 2013 14:51

1 6

Wybrani klienci ofert prepaid sieci T-Mobile otrzymali zaproszenia do skorzystania z oferty potrójnego doładowania.

Aktywacja promocji możliwa jest poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 80404. Po otrzymania wiadomości z potwierdzeniem zakwalifikowania się do promocji, należy doładować konto dwukrotnie w ciągu 5 dni, jednorazowymi kwotami minimum 25 zł.

Kwota drugiego z doładowań zostanie zamieniona na trzykrotnie większy pakiet Złotówek do T-Mobile. Bonus ma ważność do 1. maja 2013 roku. Maksymalna wartość drugiego z doładowań to 500 zł, w okresie trwania promocji otrzymać można tylko jeden bonus.




Stan Złotówek do T-Mobile sprawdzić można za pomocą ekspresowego kodu *103*4#.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 35
  • 1

    16. ~goral2099  2013-02-13 15:51:00  host: user-188-33-8-186.play-internet.pl

    11: Mam regulamin tej oferty niestety w formie papierowej więc ci nie podeśle :)

  • 1

    17. ~  2013-02-13 15:53:24  host: 89-70-70-238.dynamic.chello.pl

    na co komu pakiet złotówek wew. sieci? Od tego są usługi typu "stan darmowy"

  • -3

    18.  2013-02-13 15:54:37

    ~mirekb - ja skorzystałem z tej promocji... na esemesy nie reagowałem bo mi bardzo nie zależało... ale w końcu zaczęli dzwonić, więc się skusiłem (bo można na dowolne rzeczy wydać, ja na zakupu w tym ich sklepie z książkami e i audio wykorzystuję - taniej jest dzięki temu niż gdzie indziej). Roczną ważność konta rzeczywiście wyłaczyli ale zachowali mi ostatnio ustalony termin - do 22 stycznia 2014 r.

  • 2

    19. ~r  2013-02-13 15:56:03  host: public-gprs8770.centertel.pl

    Żal wielki, co się porobiło z tą siecią. Czyżby za dużo klientów mieli i lampki im się zapalają?

  • 1

    20. ~fred  2013-02-13 15:57:19  host: 109.95.31.16

    dobrze ze wczoraj odeszlem z taktaka jeszcze 3zl miesiecznie paranoja

  • 1

    21.  2013-02-13 15:59:49

    @10 50zl na doladowania czyli 25 na pierwsze, a z drugiego doladowania za 25zl zrobi sie 75zl ale tylko w sieci... wydajesz 50zl i dostajesz 100zl z tego 75zl tylko w sieci...

  • 2

    22. ~fred  2013-02-13 16:05:47  host: 109.95.31.16

    Juz mnie zrobili w bambuko 28 stycz 2012 byla promocja na samsunga 8500 vave ZA29ZL a potem sie wypieli niezapomne im to nigdy Alfred

  • 1

    23. ~Ja  2013-02-13 16:32:12  host: v53-13.opera-mini.net

    To plus na kartę dziś mi daje 50% zasilenia za minimum 30zł . Do wszystkich sieci ważne tak jak inne złotówki. Ale niestety promocja też dla wybranych. Zamierzam skorzystać. Czyli będę miał 45zł. Choć widziałem inna promocję CRM 8 zł na wszystko. Czyli też dla wybranych i dla tych co dostaną zaproszenie. Jeśli u siebie w plus na kartę lub simplus macie crm i datę to można tankować będzie bonus tylko za 30zł.

  • 1

    24. ~Ja  2013-02-13 16:33:51  host: v53-13.opera-mini.net

    Można crm sprawdzić tym kodem. *136#

  • -1

    25.  2013-02-13 16:58:12

    ~mirekb - nawet przyspieszyłem lutowe zasilenie (3 z promocyjnych 9) i muszę powiedzieć, że ważność konta została wydłużona do 13.02.2014 r. ;-)

  • 0

    26.  2013-02-13 17:37:11

    Ale od razu dostałem esemesa... Z propozycją wyminay złotówek z konta na zestaw 3w1: 150 minut w Erze i na stancjonarne, 30 minut do Unii i 100 MB na transmisję danych ;-) Całość za 19,50 zł ;-)

  • 0

    27. ~  2013-02-13 18:15:59  host: host-89-230-65-252.rzeszow.mm.pl

    ...a następnie należy przełożyć lewą nogę przez prawe ramie i powiedzieć abra kadabra. I może dostaniemy pakiet który upoważni do otrzymania promocji- lub pakiet który nie upoważnia do otrzymania promocji.

  • 0

    28. ~z  2013-02-13 18:51:40  host: route-bonin.komster.pl

    czy takie traktowanie klienta jest zgodne z dobrym polskim obyczajem .

  • 1

    29.  2013-02-13 19:02:20

    Chyba tym razem troche przegieli. Nigdy mnie te skarbonki nie zachwycaly ale dawaly chociaz mozliwosc posiadania porownywalnych warunkow z czlowka rynku. Ale teraz wychodzi na to ze trzeba placic za cos co mozna miec za darmo. Widze ze tmobile idzie na rekord w zdzierstwie: oplaty za wszystko plus takie promocje:)

  • 0

    31.  2013-02-13 20:02:42

    kilka esemesów przysłąli po zasileniu - a to jakiś pakiet internetowy, a to minuty... Wiedzą kiedy "zachęcić" do wydania dopiero co wpłąconych pieniędzy ;-) Naprawdę ciekawa sieć. W żadnej innej (a prepaidy mam we wszstkich, z tym się nie spotkałem.

  • 0

    32.  2013-02-13 20:18:57

    zbieranie na opłatę za 1800 czas zacząć :)

  • 0

    33. ~Fioletowy  2013-02-14 14:29:16  host: 213-17-245-18.ip.netia.com.pl

    Wybrańcy. ;-) Ja bez proszenia się żałosnego T-Mobila przeszedłem do fioletowych i tam za każde doładowanie mam jakiś sensowny bonus. I nie muszę być "wybrańcem"...

  • 0

    34. ~Piotrek  2013-02-14 16:42:16  host: 178.180.50.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    T-mobile jest coraz bardziej żałosny - ciekawe kiedy sie zorientują że Polkomtel sie obudził w pre-paidzie i że mają najgorszą ofertę :P

  • 0

    35.  2013-02-14 18:50:29

    A ja nie wiem czy czasem Era mi z urzędu TT na Heyah nie zmieniła, bo właśnie dostałem zaproszenie (na numer TT) o treści: "POTROJNE DOLADOWANIE w Heyah! WYSLIJ bezplatnego SMSa o trsci TAK na nr 80404 a potem DOLADUJ konto 2 razy w ciagu 5 dni..." ;-)

  • 0

    36.  2013-02-14 18:52:30

    A! Do wszystkich sieci 3-krotnosc drugiego doladowania mozna wykorzystac i do 1 kwietnia! ;-)

Dodaj swoją opinię