Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Potężny popyt na gry na komórki w Indiach

Potężny popyt na gry na komórki w Indiach

WitekT 30 Listopada 2004 15:37

0 0
Rynk gier dla telefonów komórkowychw Indiach rozwija się nadzwyczaj dobrze. Przewidywane na 2009 rok przychody tego rynku szacowane są na 336 mln dolarów. To dużo, zważywszy, że w tym roku mają wynieść około 26 mln dolarów.

Obecnie w Indiach, jednym z bardziej zaludnionych krajów świata, doliczyć się można około 43 mln abonentów telefonii komórkowej. Telefon zyskuje tam status najpopularniejszego urządzenia rozrywkowego. Cytowani specjaliści przewidują, że przez przyszłych kilka lat możliwy jest wzrost rynku komórkowych gier w Indiach, wynoszący nawet 200% rocznie.


Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet