Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Potężna awaria Skype

Potężna awaria Skype

WitekT 16 Sierpnia 2007 19:14

0 0
Użytkownicy Skype z całego świata mają dziś poważne problemy z zalogowaniem się aplikacji do serwisu. Jak okazuje się, firma ma poważne problemy z oprogramowaniem, które powinny być usunięte w ciągu od 12 do 24 godzin.

O zasięgu awarii może świadczyć fakt, że kiedy dzisiaj udało się przez moment zalogować, aplikacja pokazywała 200 tys. zalogowanych użytkowników, zamiast typowych 7-8 mln.

Na czas awarii Skype usunęło także ze swojej strony link umożliwiający ściągnięcie aplikacji.


Źródło tekstu: heartbeat.skype.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~berdys  2007-08-16 22:28:18  host: 32.grybow.net.pl

    Koniec radosci :) po polaczeniu ;)

  • 0

    22. ~Longman  2007-08-16 22:42:18  host: evi108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aha, jeszcze jedno, co potwierdzałoby moją wersję. Jak ktoś juz się zalogował to niech sprawdzi czy działa mu SkypeOut. U mnie działa bez zająknięcia, jednocześnie wygląda mi na to że w większości przypadków nie tyle że nie da się zalogować, ile po zalogowaniu nas nie widać i nas nie widzą. Tu z kolei przeprowadziłem małą próbę - dwa komputery z zalogowanymi użytkownikami nie widzą się wzajemnie.

  • 0

    23.  2007-08-16 23:02:09

    Zalogowałem się i tylko 22.000 użytkowników..:))

  • 0

    24.  2007-08-16 23:11:09

    A ja już zemściłem na neostradę...

  • 0

    25.  2007-08-16 23:27:53

    A wraz z awaria skype solidarnie awarie "urządziła" sobie strona ERY :D

  • 0

    26. ~  2007-08-17 00:17:36  host: 193.93.90.91

    #25 Era.pl dziala jak przecinak ;-)

  • 0

    27. ~CzeSio  2007-08-17 00:22:28  host: 193.93.90.91

    Udalo sie zalogowac do Skype 53 518 Dostepnych urzytkownikow ;-)

  • 0

    28. ~  2007-08-17 00:31:04  host: 193.93.90.91

    175 863 Wygląda na to ze awaria została usunięta :]

  • 0

    29. ~  2007-08-17 00:33:21  host: 193.93.90.91

    Jednak nie niestety ale awaria nadal jest 20 minut i skype znowu nie dziala:-/

  • 0

    30.  2007-08-17 05:39:41

    Obecnie dziala i nie dziala. Tzn. laczy sie i co ok. 2-3 min loguje sie na nowo. Liczba userow obecnie to 2.4 mln. P.s. Sam wczoraj zaktualizowalem Skype do najnowszego, bo myslalem ze mam juz zbyt przestarzala wersje.

  • 0

    31. ~Hurachan  2007-08-17 09:40:17  host: chello087206021098.chello.pl

    a ja myślałem ze nie działa mi skype to je skasowałem i instaluje je od nowa :(

  • 0

    32. ~aaaaaa  2007-08-17 10:02:28  host: 80.51.48.190

    zabije sie caly swiat wywalil sie do gory nogami;p

  • 0

    33. ~YoNeN  2007-08-17 10:22:49  host: 80.51.48.190

    I współczuje ludziom co pracują na skype'je, teraz muszą normalną słuchawke podnosić;p Miłego długiego weekendu;)

  • 0

    34. ~Longman  2007-08-17 11:00:11  host: eud108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie tylko jedno śmieszy - patrząc na ikonki na heartbeat.skype.com ktoś mógłby sądzić, że wszystko jest OK, a tak naprawdę tam należałoby umieścić jeden z akronimów: SNAFU, FUBAR, FUMTU lub TARFU :-D

  • 0

    35.  2007-08-17 12:55:22

    no i u mnie ciagle nie dziala... niedlugo beda 24h... tej czkawki okolo polnocnej nie licze za prawidlowe dzialanie...

  • 0

    36. ~eMb  2007-08-17 15:44:56  host: chello089077194022.chello.pl

    Na Mobile Review byl atak DDoS. Moze na serwery Skype tez?

  • 0

    37. ~hanax  2007-08-17 19:08:19  host: aae73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u mnie tez jeszcze nie działa porażka!!!!!!!!!

  • 0

    38. ~monika  2007-08-17 20:10:58  host: 213-238-83-144.adsl.inetia.pl

    no i mieli właczyć o 16 a nadal nic:((co za dzień to oczekiwanie jest najgorsze

  • 0

    39. ~Emi  2007-08-17 20:24:17  host: host-89-228-76-57.olsztyn.mm.pl

    Inteligetni stworzyli skype i inteligetni go naprawiaja, tyle na ten temat... teatr

  • 0

    40. ~nick  2007-08-20 17:58:55  host: crb170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten skajp to badziew. Dawno temu kiedy projekt miał kilka miesięcy popularności w sieci sciągnąłem, załozyłem konto i sprobowałem. Coś mowie, po kilku sekundach słysze siebie u kumpla, chwila przerwy i on cos mowi. Zupełnie nie szło sie dogadac. A konferencje (rozmowa w kilka osób) to już przegięcie. Konferencja w 4 osoby: jeden opowiada dowcip, po kilku sekundach drugi się śmieje, po kilku sekundach pierwszy opowiada drugi dowcip a tu dopiero trzeci i czwarty zaczynają się smiać... Bez komentarza. Jeżeli rozmowy głosowe to tylko przez telefon stacjonarny - rozmówce słyszy sie zawsze bez opóźnień, głosno, wyraźnie, da się go rozpoznać, dosłownie tak jakby był w pomieszczeniu obok

Dodaj swoją opinię