Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poszerzona oferta Internetu mobilnego Netii

Poszerzona oferta Internetu mobilnego Netii

LuiN 9 Lutego 2012 15:11

0 0

Netia wprowadziła nowe warianty Mobilnego Internetu i usługę Transfer Nocny. Do dotychczasowych pakietów dodano nowe z limitami do 10 i 20 GB transferu oraz przepływności do 4 Mbit/s.

Miesięczny abonament za usługę z limitem danych 10 GB dla klientów indywidualnych wynosi 61,90 zł z VAT (dla klientów biznesowych 51,90 zł netto). Przy limicie danych 20 GB klienci indywidualni zapłacą 91,90 zł z VAT, a biznesowi 74,90 zł netto. Podane ceny dotyczą opcji abonamentu z eFakturą.

Transfer Nocny pozwala na korzystanie z nielimitowanego transferu danych w godzinach 0:30 - 8:30, bez zmniejszania limitu przyznanego w ramach abonamentu. Usługa ta dostępna jest tylko dla wariantów 10 i 20 GB. Miesięczna opłata za usługę wynosi 8 zł brutto.




Nadal dostępne są też dotychczasowe abonamenty 2 GB i 4 GB przy prędkości ograniczonej do 1 Mbit/s (w ofercie dla klientów indywidualnych w cenie odpowiednio 34,90 i 44,90 zł z podatkiem VAT).

Na potrzeby nowych opcji Internetu Mobilnego Netia wprowadziła nowy modem - Huawei E173 - który, bez dodatkowych opłat, udostępniany jest klientom na czas korzystania z usługi.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7. ~mirekb  2012-02-09 15:49:19  host: public-gprs3817.centertel.pl

    ciekawe ile netia ma klientow tego netu na sieci p4..kilka tysiecy?w tego newsa wynika tez cos powazniejszego..limit nocny od 3.00 ??zeby w4 w ofertach na net nie poszla ich sladem

  • 0

    8.  2012-02-09 15:53:39

    Co istotne tylko przy tych dwóch najszybszych opcjach dają Huawei E173u2. Dla niższych jest staroć bez umts900.

  • 0

    9.  2012-02-09 15:57:58

    Chodzi na Playu. Mam dwa te ich internety, dostałem przy przedłużaniu umowy w pakietach z telefonami stacjonarnym i netem na Wimaxach. Dopłata była w sumie nieduża, więc się skusiłem (bardziej w charakterze backupowego łącza) bo normalnie mam mobilny z Orange. Usługa jak to w Play - marnie, ale tanio. Za normalną cenę raczej bym nie kupił.

  • 0

    10.  2012-02-09 16:00:25

    No i z regulaminu wynika że modem jest tylko dzierżawiony. A w razie nie oddania 300zł kary.

  • 0

    11. ~wroc  2012-02-09 16:06:58  host: 89-73-44-78.dynamic.chello.pl

    Czy to prawda, że Netia działa na Play Online na kartę?

  • 0

    12.  2012-02-09 16:11:21

    11.Tak. Ciekawe czy już mają lejek, bo w poprzedniej promocji go nie było.

  • 0

    13. ~GaduAirowiec  2012-02-09 16:30:31  host: 130.138.227.40

    Mam łącze kablowe 10Mb/s za 49zł/m-c. Mam propozycję u tego samego providera 20MB/s za 55zł na miesiąc z umową na 2 lata. Czy warto zmienić umowę?

  • 0

    14. ~  2012-02-09 16:56:36  host: 178-37-164-174.adsl.inetia.pl

    i co z tego, jak u mnie (miasteczko 6 tysięcy mieszkańców) nie ma zasięgu Play

  • 0

    15. ~...  2012-02-09 18:02:59  host: 46.115.19.137

    @13 Dziwne pytanie, ale odpowiedź jest dość prosta. Jak zasysasz miesięcznie np. 20 czy 30GB danych to nie warto. Jeśli 100GB lub więcej to warto. Chyba, że upload też w wyższej prędkości będzie większy- wtedy byłbym za:)

  • 0

    16.  2012-02-09 18:05:58

    @Maniek99: wygląda na to że nie ma lejka, po przekroczeniu transferu szlus, do czasu aż doładujesz sobie konto pakietem 1 lub 2 GB

  • 0

    17. ~  2012-02-09 18:16:17  host: afqg125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14 - miasteczko 100tys i tez play jest tylko w centrum

  • 0

    18. ~Manhattan  2012-02-09 18:56:55  host: mconnect.com.pl

    @7. Netia ma pełno klientow na mobilnym bo wpychaja kazdemu klientowi co do nich przechodzi ze mies za free i moga odeslac a po tym czasie przechodzi w umowe...wielu zapomnima odeslac ...a konsultanci nie informuja o tym ludzi ze przechodzi to w umowe :) wiem bo sam tam robilem :)

  • 0

    19.  2012-02-09 19:35:48

    U mnie miasteczko ok. 5000 mieszkańców i net działa najlepiej ze wszystkich mobilnych najczęściej 3 mb/s ale zdarza się i 6 mb/s jak testowałem :D,ps. tylko play ma dobre pokrycie 3g na cale miasto,plusa 3g do mojego domu nie dociera a inni to wcale nie mają :D

  • 0

    20. ~  2012-02-09 20:49:32  host: 77-255-181-85.adsl.inetia.pl

    14,17@ To dziwne. Pewno musiały być protesty bo u mnie 1500 wieś i wieża stoi i chcą stawiać jeszcze jedną ale tu już problem bo jest oprotestowana i na razie wszystko stanęło na poczet pomiarów. Erze, Orange, Plusowi się udało jakimś cudem. Play już ma pod górkę. Tak to u mnie wygląda.

  • 0

    21. ~  2012-02-09 22:07:33  host: 77-253-138-232.adsl.inetia.pl

    Lipny jest ten zasięg Play. Spójrzcie choćby na mapę pomorza. Masa miejsc, gdzie innym operatorom opłaca się mieć 3G, a Play ani widu, ani słychu. JEstem klientem Netii, ale dopóki nie będą oferowac internetu z np. T-Mobile (którego mam 3G bez problemu), to nie skorzystam, bo nie ma u mnie zasięgu Play.

  • 0

    22. ~Gościu  2012-02-09 22:14:31  host: 87-207-169-89.dynamic.chello.pl

    Netia działa na P4 czyli Play potwierdzone info.Jest pewnie ogrom klientów z tego ale jak nie ma zasięgu to pewnie rezygnują w ciągu 10dni. Ale lipa jeśli chodzi o ofertę.

  • 0

    23. ~fru24  2012-02-09 23:52:14  host: user-31-174-56-208.play-internet.pl

    Te wszystkie promocje bajery czytam i od razu z przekonania wiem że nie mają szans z ofertą play też tak macie?

  • 0

    24. ~Erowiec  2012-02-10 10:35:07  host: 178.181.176.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nocne ściąganie od 0.30? Zamiast dawac wcześniej to idą ku ... wschodowi słońca! W t-mobile od 24ej ... a 10gb za 60 pare zeta ... drogo ! ja za 8gb i nocne od 24ej place mniej niż 60zł :-)

  • 0

    25.  2012-02-10 11:33:23

    @7 00:30 a nie 03:00

  • 0

    26. ~joka  2012-02-10 19:31:44  host: user-46-113-151-5.play-internet.pl

    o d.u.p.ę. otłuc taki internet.Lepszy Play na kartę.

Dodaj swoją opinię