Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poświąteczna wyprzedaż w Play

Poświąteczna wyprzedaż w Play

orson_dzi 27 Grudnia 2016 15:23

1 5
Po świętach firmy rozpoczynają wielkie wietrzenie magazynów. Dołącza do nich sieć Play obniżając ceny wybranych urządzeń.

zte blade v6 sony xperia z5 compact sony xperia z5
sony xperia x sony xperia xa sony xperia x performance
sony xperia m5 sony xperia e5 samsung galaxy s6
lg nexus 5x htc one a9 htc 10

Obniża dotyczy następujących urządzeń:

Zobacz: Cennik urządzeń w sieci Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | wyprzedaż

w sumie: 20
  • 0

    1. ~Tl  2016-12-27 15:48:56  host: n05-07-07.opera-mini.net

    Haha śmieszna wyprzedaż

  • 0

    2.  2016-12-27 16:02:03

    poświąteczna awaria play.pl - nie można sie od jakiejs godziny zalogowac na play.pl
    by niepelnosprawny,org

  • 0

    3. ~:)  2016-12-27 16:10:24  host: 85.219.163.130

    @adam_per wszystko działa więc nie wiem w czym problem

  • 0

    4. ~pabloki  2016-12-27 16:10:47  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    2 potwierdzam . równiez nie moge sie zalogowac . komunikat o jakichś trudnościach.

  • 0

    5. ~pabloki  2016-12-27 16:12:07  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    3 działa tak "Wewnętrzny błąd serwera - serwer napotkał niespodziewane trudności, które uniemożliwiły zrealizowanie żądania. ". ale to chyba nie właściwe czy właściwe?

  • 0

    6. ~  2016-12-27 16:18:20  host: user-94-254-128-71.play-internet.pl

    Brandowany telefon? Dziękuję bardzo.

  • 0

    7. ~  2016-12-27 16:29:23  host: user-94-254-146-245.play-internet.pl

    macie peszka. Dziala. PS krotkie kody tez dzialaja. Wiec jak jedno nie dziala to polecam drugie. Ale taka dzisiejsza niepełnosprawność- wysiada apka i net i zagubione w sieci ; dzieci.

  • 0

    8. ~•♥•~  2016-12-27 16:29:54  host: 8.37.225.61

    6). Gdzie? w plej brand..? yyy...???

  • 0

    9. ~dariuszmariusz  2016-12-27 16:51:02  host: 037008201225.bialapodlaska.vectranet.pl

    po co komu telefon w sieci ktora nie ma wlasnych nadajników i w dodatku ogranicza istniejącą predkość..? niech play zacznie od podstaw bo mało kto już się na to nabierze

  • 0

    10.  2016-12-27 16:52:27

    prędkość internetu też play "przecenił" na 3 Mb/s, strzał w stopę zaliczyli na sam koniec roku. zero infrastruktury, planowania, inwestycji. operator dla naiwnych

  • 0

    11.  2016-12-27 17:16:41

    Play24 (www) nie działa od 3-4 godzin

  • 0

    12. ~  2016-12-27 17:23:09  host: user-94-254-128-71.play-internet.pl

    @8 żona miała Samsunga z Play, naciapane aplikacji Playowych, nawet usunąć się tego nie dało, ciągle powiadomienia z tych aplikacji wyskakiwały i baterię wyczerpywało. Nie lubię jak operator na siłę uszczęśliwić chce użytkownika skoro mu te aplikacje nie są potrzebne. Jak będę potrzebował to ściągnę a Google Play.

  • 0

    13.  2016-12-27 17:39:08

    telefony z play, juz raz sie na to nabralem.

  • 0

    14. ~  2016-12-27 19:36:11  host: user-94-254-145-18.play-internet.pl

    Telefon z Play? Nie dajcie sie na to nabrac. Roznych apek nawalone, duzo gorzej jak w Orange. Poza tym zanim przedluzycie umows u tego pseudo operatora to zastanowcie sie czy predkosc 3Mb do jakiej Play ograniczyl roami.g jest wystarczajaca. Miejcie na uwadze ze moga obnizyc do 1Mb bo nie gwarantuja zadnej predkosci.
    Jest teraz tyle lepszych ofert ze naprawde nie ma sensu ryzykowac z Play. Jak tylko umowa mi wygasnie to takze odchodze z Play.

  • 0

    15. ~  2016-12-27 19:38:15  host: user-94-254-145-18.play-internet.pl

    Play24 lezy. Bardzo mozliwe zeto zaplanowana awaria zeby wykasowac karciarzom bonusowe srodki

  • 0

    16.  2016-12-27 19:44:00

    Tak wyprzedaż...ceny czasami równe cenom w normalnych sklepach! Radzę sprawdzić ile kosztują te telefony bez żadnej umowy, to jakiś żart.

  • 0

    17.  2016-12-27 19:58:40

    15: Gdzie leży? U mnie działa. Zaplanowana awaria może natomiast występować tylko u Ciebie w głowie. W sensie, że ją sobie wymyśliłeś. :)

  • 0

    18.  2016-12-27 21:38:32

    Jakiś żart. Taniej wychodzi wziąść na dobre raty.

  • 0

    19.  2016-12-27 23:25:34

    Wystarczy dać wypowiedzenie i za 25 zł pełny no limit i 7 GB neta telefon kupuje się w sklepie lub alliexpres

  • 0

    20. ~  2016-12-28 08:53:41  host: user-94-254-227-4.play-internet.pl

    @ kuczka, ale po co składać wypowiedzenie i męczyć się w roamingu z prędkością 3Mb skoro są operatorzy, którzy to samo oferują w niższej cenie i znacznie lepszym zasięgiem własnym bez limitów prędkości?

Dodaj swoją opinię