Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poślizg myAvon

Poślizg myAvon

WitekT 25 Maja 2007 10:17

1 0

myAvon, wirtualny operator komórkowy, który od 24. maja miał zacząć komercyjnie świadczyć usługi, de facto opóźnia debiut. Przez Internet zestawy startowe z telefonem będzie można kupić od 10. czerwca, zaś konsultantki Avonu dostarczą go dopiero po 22. czerwca - pisze Gazeta Prawna.

Karty SIM w przewidzianym wcześniej terminie dostępne są w formie bonusu jedynie dla konsultantek, które zamówiły kosmetyki za co najmniej 250 zł.

Cennik usług myAvon, drugiego MVNO w Polsce, opublikowaliśmy jako pierwsi w tej wiadomości. Firma chce pozyskać 220-500 tys. klientów do końca tego roku i osiągnąć rentowność w ciągu 12 miesięcy. Samych konsultantek, które gratis otrzymają kartę SIM, jest około 230 tys.




Avon, który zaoferuje jedynie telefony i karty prepaid spodziewa się, że każda klientka wyda na usługi telekomunikacyjne średnio 10 zł miesięcznie. Pakiet startowy kosztuje 3 zł brutto i - według firmy - jest najtańszy na rynku.

myAvon to pierwsze tego rodzaju przedsięwzięciu koncernu Avon na świecie. Firma działa w ponad 100 krajach. Roczne przychody Avon w Polsce to 800 mln zł.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna, ISB, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Lukasz  2007-05-25 10:21:17  host: opolb001-cemet.dsl.opol.bdi.inetia.pl

    Niedługo wszystko bedzie mialo swoja siec. My Avon, MyKaczynscy, MyTyskie

  • 0

    2. ~Allan  2007-05-25 10:21:22  host: ably196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    500 tys do konca roku...? Czy to nie przesada? Przeciez to takie zalozenia, jakie przyjal Play a oferty myAvon do Play-a nawet nie ma co porownywac...

  • 0

    3. ~Paweł  2007-05-25 10:29:12  host: 192.193.245.16

    Badziewna sieć, badziewna oferta i badziewny start.... no comment - no cry :)

  • 0

    4.  2007-05-25 10:35:08

    współczujemy avonowi

  • 0

    5.  2007-05-25 10:42:30

    Jak już napisałem na forum: jak żem se przejrzał tę ofertę, to żem se doszedł do wnioska, że gdyby Jeremy Clarkson prowadził jakiś "Top Dial" o telekomunikacji, to pewnie by takiego SIMa rozwalił młotkiemm, oblał jakąś perfumą z Avona i podpalił :-P. No, może jedynie liczyć na tyle, że jeśli nie padną, to najdalej do 15.09 obniżą stawki za roaming :-P

  • 0

    6. ~djfafa  2007-05-25 10:43:03  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Akurat z MyTyskie to bym się cieszył, bonusowe minuty za zakup piwka :) W życiu bym ich nie wygadał! :) Może przeczyta to ktoś z Kompani Piwowarskiej :)

  • 0

    7. ~jojo  2007-05-25 10:49:26  host: egr2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Klientka wyda średnio w miesiącu 10 zł na uusługi telekomunikacyjne...? Pewnie często będzie dzwoniła do BOU. A ja już 2 dni temu chciałem kupić ich starterrek przez interek, a tu pech. ;-(

  • 0

    8.  2007-05-25 10:51:41

    "dostarczą go dopiero po 22. czerwca - pisze Gazeta Prawna" Moim skromnym zdaniem nie powinno sie pisac "pisze" tylko w czasie przeszlym czyli "napisała" bo artykul zostal juz NAPISANY , no ale nie wazne :) Tak na marginesie to pewnie bedzie mialo jeszcze gorsze noty niz SS, po co takie cos powstaje jak i tak zyski beda marne ? Oni wychodza z zalozenia ze kazda z konsultantek bedzie uzywac startera?? Ja mam matke a avonie i z tego co wiem to nigdy nie zmieni swojego Tt :)

  • 0

    9.  2007-05-25 10:57:10

    Adrian, jak przyjdzie jej znajoma konsultantka i zacznie przedstawiac oferte myAvon to matka lyknie to jak pelikan cegle. To jest zwykla sojotechnika i nawet gowno w pazlotku sprzedadza.

  • 0

    10. ~Paweł  2007-05-25 11:23:02  host: 192.193.245.16

    kurde - gdzie można kupiś starterek sieci MyKaczyński??? ja jeszcze proszę starterek MyLPR i czekam na "róh" Samoobronców - MyLepper!!!

  • 0

    11. ~djf  2007-05-25 11:42:21  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Starter MyLepper będzie dodawanych do zakupu buraków w warzywniaku :)))

  • 0

    12. ~mirekb  2007-05-25 11:53:29  host: blg87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i dobrze.niech sie nie biora za cos czego nie potrafia zrobic dobrze.caly orange i banda blondynek ;-))

  • 0

    13. ~Paweł  2007-05-25 13:32:50  host: 192.193.245.16

    RE 11: nie, wcale bo nie tak - starter będzie dodawany każdemu burakowi który z wodzem pójdzie na blokadę a za każe 10 min spędzone na owej blokadzie będzie 1 minuta na połączenia wewnątrz tej buraczanej sieci! :)

  • 0

    14. ~r  2007-05-25 16:15:25  host: chello087207229190.chello.pl

    #9: startera za 3zł to może i łyknie (jako to wypowiedziane gówno) Jest tylko pytanie czy później doładuje i będzie używać. Szczerze wątpię. Starterka to może i ja bym zakupił. Jedynie jako ciekawostkę telekomunikacyjną do kolekcji ;-)

  • 0

    15.  2007-05-26 00:11:46

    Krytykujecie MyAvon nawet juz przed startem. Z gory przekreslacie ich szanse.

  • 0

    16. ~ka  2007-05-27 12:42:47  host: cyk2.internetdsl.tpnet.pl

    a tak bo jest demokracja i swoboda wypowiedzi :b

  • 0

    17. ~ahan  2007-05-27 18:00:21  host: apn-99-36.gprspla.plusgsm.pl

    przy starcie Avon dobrze wybrał, startując na Centertelu :D, bo jedno i drugie to (dla mnie oczywiście) jedno wielkie ***** :)

  • 0

    18. ~MyCocainePiesiewicz  2010-03-15 13:38:16  host: 212.160.239.131

    czy ta sieć jeszcze działa na rynku? trochę wody w Wiśle upłynęło, może jakieś wiadomości od (pod)operatora?

Dodaj swoją opinię