Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Posiedzenie NWZA Polkomtela

Posiedzenie NWZA Polkomtela

sirmark 5 Września 2008 19:47

0 0
W dniu dzisiejszym odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polkomtel podczas którego powołano na członków Rady Nadzorczej Spółki Mirosława Krutina, rekomendowanego przez KGHM Polska Miedź, oraz Tomasza Zadrogę i Marka Trawińskiego, rekomendowanych przez PGE Polska Grupa Energetyczna.

Ww. członkowie Rady zastąpili rekomendowanego przez KGHM Polska Miedź Marka Trawińskiego, który zrezygnował z członkostwa w RN w lipcu oraz Pawła Urbańskiego i Henryka Baranowskiego, rekomendowanych przez PGE Polska Grupa Energetyczna.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2008-09-06 15:40:32

    get - nie jesteś osamotniony ze swoimi poglądami ale budowniczowie "państwa miłości" nie lubią takich jak Ty. Niestety. Pozdrawiam.

  • 0

    15. ~th0mas  2008-09-06 15:58:03  host: wap.mobile.project4.pl

    co Ty chrzanisz. Nie podawaj mi tu informacji z rzeczpospolitej. Nie sa obiektywni, bo ich udzialowcem jest skarb panstwa i maja tez ludzi z pisu. Podam Ci inny przyklad. Dyrektor generalny Poczty Polskiej - powolany za czasow pisu - nie zostal odwolany po wygranej po.

  • 0

    16. ~kwistas  2008-09-06 16:23:36  host: w3cache.wignet.pl

    get jaki ty żałosny jesteś... Idź oglądać TV Tram oraz Radio MAryja i przystań nas męczyć tymi zacofanymi poglądami.

  • 0

    17. ~get  2008-09-06 16:24:32  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    piokuk - dzięki za ten komentarz :] wiem że wielu ludzi myśli podobnie, niestety często się wstydzą o tym mówić, bo zaraz ktoś ze "światłcyh" wyborców PO, kochających miłość i oczekujących na cud, zbeszta ich z błotem, wyzwie od ciemnogrodu itd. ale w ostatnich wyborach na PIS zagłosowało 5 milinów ludzi, mimo całej tej nagonki i kłalmst na temat PISu, to świadczy o tym że Polacy jednak nie są tacy naiwni jak by się niektórym mogło wydawać... th0mas - rzeczpospolita zawsze spełniała najwyższe standardy dziennikarskie, świadczy o tym, wiele międzynarodowych i polskich nagród - ale wersja polityków PO jest właśnie taka jaką przedstawiłeś a wiesz dla czego ??? BO TA GAZETA JEST NIEWYGODNA, posłuchaj - te wiadomości można zweryfikować, nie musisz wierzyć tylko rzepie, SPRAWDŹ TO !!! a to że znajdujesz jakieś POJEDYNCZE przykłady na to że PO nie wymieniła jeszcze 100% ludzi na swoich to o czym ma niby świadczyć ??? tak na marginesie to polecam Ci (i każdemu ;D) film "Zeitgeist" może trochę Ci to otworzy oczy, na temat tego jak media i politycy manipulują ciemnym, nie dociekliwym ludem... i bez obaw jest to film amerykański, nie mający nic wspólnego z Polską, polskimi partiami, czy polskimi mediami, ale pewne mechanizmy wszędzie są podobne...

  • 0

    18.  2008-09-06 16:24:52

    Mialem nic nie pisac , ale czytam te zalosne bzdety zwolennikow PiS i po prostu zal... Niestety sa ludzie ktorzy prawie rok po wyborach nie pogodzili sie z czerwona karta dla PiS jaka w demokratycznym glosowaniu pokazali im obywatele. Winny jest uklad , media , gazety , WSI , Lepper , Koniu... Wszyscy! Tylko nie oni sami , czyli politycy PiS! Narod nie odrzucil idei , tylko zalosny , arogancki , bezczelny , halasliwy , klotliwy , konfliktowy styl sprawowania wladzy. ***piokuk , "mordo ty moja" , oto styl komunikacji z Polakami... Ja wole jakies bardziej optymistyczne przeslanie , niz wieczne spiski , w ktore juz chyba nikt majacy troche oleju w glowie nie wierzy. A Polacy to nie przyglupy , "ciemny lud" , ktory kupi wszystko , stad totalna frustracja , irytacja i gorzkie zale zalosnych typkow nie umiejacych przegrywac z godnoscia.

  • 0

    19. ~get  2008-09-06 16:26:04  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    tw trwam i radio ma-ryja, to raczej dla takich odmóżdżonych ludzi jak ty kwistas... idź się pobaw w piaskownicy czy coś, bo z tego co tutaj jest mówione i tak niewiele byś zrozumiał :D ciao

  • 0

    20. ~get  2008-09-06 16:33:53  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    issa - niestety muszę Ci w części przyznać rację ;] robię to z tym większą przykrością że akurat tobie ją muszę przyznać, po tych inwektywach jakie usłyszałem i pogardliwym podejściu jakie mnie spotkało z Twojej strony (co świadczy tylko o tym jak obiektywne jest moje podejście, bo myślę że Ty nawet jak byś się zgadzał ze mną w 100% to byś racji mi nie przyznał) otóż stwierdzenie: "Narod nie odrzucil idei , tylko zalosny , arogancki , bezczelny , halasliwy , klotliwy , konfliktowy styl sprawowania wladzy." jest w pewnym stopniu prawdziwe, ale powiedz - czy to że Kaczyński gorzej wygląda w mediach niż Tusk i czasami wybuchnie i coś głupiego w nerwach palnie - na prawdę jest wystarczającym powodem żeby przekreślić te wszystkie dobrze rzeczy które PIS robił i miał zamiar robić, teraz masz sk....nów i kłamców, ale za to ładnie w mediach się uśmiechają, świetnie sioę prezentują na salonach i ładnie mówią, ale nic nie robią - to lepsze ?! a co do roku po wyborach - to Ty mówisz o wyborach PIS - a wyborcy PIS widzą tylko tyle ŻE 99% ZARZUTÓW KIEROWANYCH DO PIS PRZED WYBORAMI BYŁO KŁAMSTWEM ! za to co widzą wyborcy PO - że zostali oszukani, łyknęli kiełbasę wyborczą i że PO nie realizuje NIC Z TEGO CO OBIECAŁA !!! halo - czy nie pora na refleksję, może jednak ten PIS nie jest taki zły, a PO taka dobra, OBUDŹCIE SIĘ !!!

  • 0

    21.  2008-09-06 16:42:31

    ***get - moglbys byc klasycznym przykladem polityka PiSu. Inteligentny czlowiek (skonczyles Uniwerek Panie Danielu tak?) , przekonany o bezwzglednej slusznosci swoich pogladow , z pewnoscia siebie przechodzaca w arogancje , halasliwy , krzykliwy , agresywny werbalnie , usilujacy w ten sposob udowodnic swoje racje , pokladajacy na dodatek wiare , ze mozna w ten sposob przekonac do siebie innych , majacy takie prawo do dokonywania rewolucji moralnej i "szarpania cuglami" jak ja do zarzadzania NASA. Nie tedy droga. Widac , ze jestes bardzo wyksztalcony , ale bez zmiany calej reszty zostaniesz zawsze odrzucony. Tak jak to wlasnie stalo sie z PiSem.

  • 0

    22.  2008-09-06 17:45:36

    To co piszesz issa idealnie wpisuje się w stare polskie powiedzenie: "przyganiał kocioł garnkowi". Dokładnie to samo mogę odnieść do PO gdy patrzę na Nowaka, tchórza Niesiołowskiego i innych im podobnych Palikotów. I mówię to ze smutkiem jako były czytelnik Wyborczej, elektorat Unii Demokratycznej i PO jej w pierwszym "triumwiratowym" okresie. Nauczyłem się myśleć samodzielnie i nikt nie musi mnie w tym wyręczać (tym bardziej na siłę). I piszę to jako trzydziestoiluśtamletni beneficjetnt przemian ustrojowych w Polsce a nie sfrustrowana sierota. I na koniec - jak slusznie napisał w zakończeniu swojej książki (ostatniej) R. Ziemkiewicz: każdy polityk ma swoją jemu tylko przygotowaną klęskę. Tusk też - zobaczysz i to szybciej niż Ci się wydaje. SLD też miało rządzić wiecznie a dziś jest (na szczęście) na śmietniku historii.

  • 0

    23.  2008-09-06 17:55:43

    piokuk - władza nie jest wieczna ;-) Tak więc śmietnik historii czeka każdą partię. Także PiS, który zresztą jest już w zsypie... Do śmietnika mu niedaleko i prędkość z racji grawitacji rośnie ;-) To samo będzie z PO i każdym następnym rządzącym ugrupowaniem.

  • 0

    24. ~th0mas  2008-09-06 18:11:47  host: wap.mobile.project4.pl

    jeszcze wroce do zagarniania stanowisk. Mowisz get, ze platforma zagarnia stolki, ale przeciew najwiecej halasu o to bylo wlasnie za rzadow pisu. To oni calkowicie przejeli wladze w panstwie. Wszystkie stolki byly przez nich przejete. Telewizja publiczna zostala tak upolityczniona jak podczas komuny - jedna sluszna partia. Do tej pory tak jest (szalenstwa pani Koteckiej na przyklad). Ilu to dziennikarzy tvp chcialo odejsc z tego powodu. A co z wykorzystywaniem wladzy do celow prywatnych? Jak Ziobro mscil sie na dr G. za swojego ojca.

  • 0

    25. ~XYZ  2008-09-06 19:11:24  host: inet20909nh-3.eranet.pl

    kwistas, get: a moglibyście tak powiedzieć o czym oni tam gadają w tym Radiu Maryja??? To co piszecie o tej stacji świadczy tylko o waszej kompletnej ignorancji na ten temat. Radzę posłuchać sobie czasem tych profesorów, którzy się tam wypowiadają, a sami się przekonacie, że trudno wam będzie znaleźć jakąkolwiek inną stację, w której usłyszycie dyskusje na tak wysokim poziomie. Spotkałem już wielu oszołomów, którzy aż się pluli na temat tej stacji ale wystarczyło ich tylko zapytać o czym to tam w tym radiu gadają a wtedy jakby im mowę odjęło. Żeby i w waszym przypadku nie było podobnie.

  • 0

    26.  2008-09-06 19:42:20

    Piokuk , nie chce juz ciagnac specjalnie tego tematu , to nie miejsce ku temu. Dodam tylko , ze to co napisales o kotle i garnku stoi w jawnej sprzecznosci z nieskrywana ironia "milosci" z ktorej to zawsze szydzisz z Tuska. Kazda partia ma swoich harcownikow , ale musisz przyznac , ze Niesiolowski chyba jeszcze z "afer" uszytych z dziadkow z Wehrmahtu i bilboardow PZU nie strzelal , a PO nie straszy oligarcha i zwasalizowaniem Polski przy kazdej okazji , grajac na prymitywnych fobiach i resentymentach. Dajmy sobie juz spokoj , czasy sie zmieniaja , jestesmy Europejczykami , dla niektorych czas zatrzymal sie w miejscu , dobrych kilkanascie jesli nie kilkadziesiat lat temu. Dlatego wlasnie ta wiadoma partia stuka powoli w sondazowe dno. Niektorzy sie ucza na bledach , niektorzy nie. Jak kto woli. Znow beda pretensje , tylko nie do siebie.

  • 0

    27. ~dt  2008-09-07 11:31:11  host: wap.plusgsm.pl

    get nie pal tyle bo to zle wplywa na psychike.Tak sobie czytam i mam jeden wniosek. PO robi najwiecej od lat i sam to udowodniles! Piszesz ze krajem rzadza urzednicy oraz ze PO zagarnia wszystkie stolki. Czyli wymieniaja tych urzednikow z dawnych lat o dziwnej mentalnosci na ludzi spoza tego ukladu. Z tego wychodzi ze faktycznie zmieniaja wszystko od podstaw. W kontekscie tego co napisales to wrecz fantastycznie dla nas! Czyz nie? :) I tak oto absurd uderza w tworce :) Milej niedzieli :)

  • 0

    28. ~kwistas  2008-09-07 18:56:32  host: w3cache.wignet.pl

    ~get pierniczysz głupoty. Nie wiem co ty z ta piaskownica. Jakieś niespełnione marzenia z dzieciństwa się odzywają? Pewnie mama kazała się uczyć na człeka typu polityka PiSu i nie miałeś czasu na piaskownice. Współczuje. :D

  • 0

    29.  2008-09-08 09:34:19

    Człowiek, który zdradził SB własną narzeczoną w śledztwie jest dla mnie nikim - to o Niesiołowskim.

  • 0

    30. ~get  2008-09-08 14:29:11  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    issa - dosyć trafna diagnoza, ale mylisz się mówiąc że ja myślę że w ten sposób przekonam swoich radykalnych kontestatorów, ja jestem ideowcem, jeżeli coś mówię to nie dlatego że mam w tym osobisty interes, bądź finansowy, nie znaczy to też że uważam że przekonam każdego, mówię coś - bo wierzę że mam rację i nie mogę patrzeć jak ludzie tacy jak kwistas - którzy właśnie mają gigantyczne kompleksy, a wmawiają to innym - błądzą, jak nie chce skorzystać z mojej wiedzy, czy rad - niech nie korzysta, ale ja mu dałem szanse... a swoją drogą to nie pamiętam żeby ten koleś kiedykolwiek operował jakimiś faktami, zazwyczaj daje upust swoim frustracjom i kompleksom w ten sposób: "Pewnie mama kazała się uczyć na człeka typu polityka PiSu i nie miałeś czasu na piaskownice" - otóż drogi kwiastasie moja mama nie wiele wie o polityce, jest to MOJĄ pasją, dla mnie obrady sejmu, czy inne "rozgrywki polityczne" to to co dla innego mecz piłki nożnej, poza tym nie jestem w ŻADEN sposób związany z PISem, po prostu Kaczyński mnie przekonuje, wyraża MOEJ poglądy, rządzi w sposób jaki ja bym rządził (tylko zjedną różnicą, ja bym rozbudował machinę propagandową, a on walczy z mediami co jest IDIOTYCZNE) kiedy rządzili zrobili dużo dobrego i był to pierwszy rząd który szanował SWOICH wyborców (co nie znaczy że szanował wszystkich Polaków) i pierwszy który postanowił odciąć tego grzyba, tą hubę - czyli ludzi którzy służyli ZSRR, a nie Polsce (członkowie PZPR, SB, donosiciele itp.) oni nie muszą przecież rządzić sądami, urzędami, polityką... a w wielu przypadkach do dzisiaj rządzą ! ludzie niestety w większości nie są zainteresowani FAKTAMI, fakty są często zbyt niewygodne, nie zgadzają się z POGLĄDAMI i przyswojonymi wcześniej normami, dlatego lepiej dla większości jest posłuchać IDEOLOGII takiej jak "odsunąć kaczorów od władzy" "bój się, bo możesz być na podsłuchu" itp. itd, niż spróbować PRZYJĄĆ PRAWDĘ TAKĄ JAKA ONA JEST !

  • 0

    31. ~get  2008-09-08 14:35:10  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    dt - "PO robi najwiecej od lat" to wymień mi CO ROBI ??? tylko proszę o konkrety... "Piszesz ze krajem rzadza urzednicy oraz ze PO zagarnia wszystkie stolki." nie ja piszę, tylko redaktornaczelny tygodnika wprost, a ja go tylko cytuję, ponieważ zgadzam sie z tym, pisze jednocześnie że TEN RZĄD NA TO POZWALA, a wymienia nie tych z przed 89r. tylko tych których PIS wymienił, na często kompetentnych ludzi, gdyby PO robiła "czystki" dotyczące urzędniczej sitwy TO BYŁO BY WSPANIALE, niestety wszystko wskazuje na to że oni właśnie tą sitwę (którą PIS rozwalał) podtrzymują przy życiu i z nią współpracują, albo w najlepszym przypadku - nie ruszają ! "Z tego wychodzi ze faktycznie zmieniaja wszystko od podstaw. W kontekscie tego co napisales to wrecz fantastycznie dla nas! Czyz nie? :)" powtarzam - gdyby było tak jak Ty zakładasz, zakładając dobrą wolę PO, a biorąc takie założenie zapewne z mediów, to faktycznie było by to coś FANTASTYCZNEGO, ale fakty przeczą tej wizji, wyglądana to że "układ" i urzędnicy o kiepskiej mentalności ZNOWU mają się dobrze ! również życzę miłego dnia :]