Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Posh Mobile Micro X S240 - najmniejszy smartfon z Androidem

Posh Mobile Micro X S240 - najmniejszy smartfon z Androidem

orson_dzi 19 Kwietnia 2016 13:14

5 3

Posh Mobile Micro X S240, to najmniejszy smartfon z Androidem. Wyposażony został w ekran o przekątnej zaledwie 2,4 cala.



posh mobile micro x s240 posh mobile micro x s240 posh mobile micro x s240




Apple pokazało ostatnio światu, że smartfony z możliwie największymi ekranemi nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Posh Mobile Micro X S240 jest przykładem, że nie zawsze jednak warto jest iść w stronę przesadnej miniaturyzacji. Pamięta to zapewne każdy, kto miał okazję używać Xperii X10 mini. Tutaj ekran jest jeszcze mniejszy i ma przekątną zaledwie 2,4 cala. Wyświetla on obraz o rozdzielczości 240 x 432 piksele. Smartfon napędzany jest przez dwurdzeniowy procesor MediaTek MT 6572M taktowany zegarem 1 GHz w parze z 512 MB pamięci RAM. Do tego mamy 4 GB pamięci wbudowanej, główny aparat o rozdzielczości 2 Mpix, przedni o rozdzielczości VGA, akumulator o pojemności 650 mAh i Androida 4.4.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Normalna cena smartfonu, to w ofercie Amazonu 89,99 dolarów, ale obecnie w promocji można go kupić za 49,99 dolarów.

Źródło tekstu: Amazon; wł     

Dodaj do:

Tagi: amazon | posh mobile micro x | android

w sumie: 18
  • -1

    1. ~ja  2016-04-19 13:24:06  host: n24-06-02.opera-mini.net

    U nas by poszedł jak świeże bułeczki, a jeszcze w biedronce. :)

  • 0

    2. ~  2016-04-19 13:26:34  host: 168.235.196.24

    ekran jaka ma rozdzielczość?

  • 0

    3.  2016-04-19 13:28:39

    Na Allegro jest pod marką Gionee czy jakoś tak. 340zł i nawet znalazłem jednego frajera... znaczy nabywcę.

  • 0

    4.  2016-04-19 13:32:13

    Nie Gionee tylko Elephone Q, 329zł.

  • 0

    5.  2016-04-19 13:38:39

    @2 240 x 432, dodane do tekstu.

  • 0

    6. ~Prowansja  2016-04-19 13:43:49  host: user-94-254-224-53.play-internet.pl

    @1. U Was na wsi by poszedł jak świeże bułeczki?
    U Nas na wsi nikt by tego nie kupił nawet za 100 zł.

  • 0

    7.  2016-04-19 13:48:23

    @5 o rozdzielczości 240 x 432 pikseli a nie piksele...

  • 0

    8. ~  2016-04-19 13:49:23  host: ip-5-172-247-202.free.aero2.net.pl

    Kształt starych Nokii, np. 808 PureView

  • 0

    9.  2016-04-19 13:56:46

    Sugestia, że iPhone SE się dobrze sprzedaje więc smartphone 2,4 cala nie jest złym pomysłem jest przesadzona.

  • 0

    10.  2016-04-19 14:00:31

    to stary telefon
    by niepelnosprawny.org

  • 0

    11.  2016-04-19 14:47:44

    Coś jak Samsung Champ z 2010 roku.

  • 0

    12. ~  2016-04-19 15:13:27  host: user-31-175-18-105.play-internet.pl

    ja bym go kupił:) do dzwonienia i pisania smsow większego ekranu nie potrzeba a i w razie potrzeby z internetu skorzysta.Lata korzystałem z Sony Ericssonów o podobnym ekranie a nawet z mniejsza rozdziałka, 240 x 320

  • 0

    13. ~  2016-04-19 15:13:28  host: user-31-175-18-105.play-internet.pl

    ja bym go kupił:) do dzwonienia i pisania smsow większego ekranu nie potrzeba a i w razie potrzeby z internetu skorzysta.Lata korzystałem z Sony Ericssonów o podobnym ekranie a nawet z mniejsza rozdziałka, 240 x 320

  • 0

    14. ~Tom  2016-04-19 17:09:26  host: 217.73.249.115

    Moim pierwszym telefonem z Androidem był HTC ChaCha z pełną klawiaturą sprzętową i ekranem dotykowym o rozdzielczości 240x320 i bez problemu dało się go używać.

  • 0

    15. ~chacha  2016-04-19 17:39:22  host: user-94-254-179-116.play-internet.pl

    Ja nadal korzystam z chacha nie powiem czasem mnie denerwuje bo wyrzuca mnie ze stron ale da się przeżyć, podobają mi się BB z qwerty ale są drogie i nigdy nie miałem więc nie wiem jak bym sobie radził z systemem.

  • 0

    16.  2016-04-19 18:23:50

    Ogarnijcie sie, przeciez to nie jest najmniejszy telefon na Świecie. Tego moze nie wiedziec ktos spoza branzy, ale nie osoba piszaca artykuly, szczegolnie, ze w tytule filmiku z youtube jest "podobno najmniejszy". Najmniejsze to sa chinskie zegarki na Androidzie ze slotem na sim i nawet microSD. Niektore nawet maja wbudowany mikrofon i nie trzeba uzywac bluetootha.

  • 0

    17.  2016-04-19 18:58:59

    @16 Gdzie jest napisane, że najmniejszy na świecie? Mowa jest o najmnieszym smartfonie (nie telefonie) z Androidem. Jak sam napisałeś masz na myśli zegarki, nie smartfony.

  • 0

    18.  2016-04-19 19:48:28

    Bo nie każdy chce nosić kloca, 2,4 to lekko za małe. 4 cale to tak w sam raz

Dodaj swoją opinię