Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Portal Plusa i Plusfon - oficjalnie

Portal Plusa i Plusfon - oficjalnie

sirmark 18 Października 2007 20:40

0 0

22. października rusza portal wap.plus.pl - portal w komórce, czyli prosty i szybki dostęp do rozrywki oraz najnowszych informacji.



Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne. (dotyczy tylko połączeń poprzez APN wap.plusgsm.pl i przeglądanie za jego pomocą tylko stron simplus.pl, wap.plusgsm.pl oraz wap.plus.pl)

Nowy portal rozrywkowo-informacyjny to propozycja dla osób, dla których ważny jest stały dostęp do bieżących informacji z różnych dziedzin, oraz dla tych, którzy nie lubią się nudzić. W ramach oferty promocyjnej przeglądanie stron Plus.pl w telefonie jest darmowe. Nie pobierane są także opłaty za transmisję danych potrzebną np. do pobrania zdjęcia lub filmu. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników Plusa, MixPlusa, Simplus i Samych Swoich.

Portal składa się z kilku sekcji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego: Wiadomości z kraju, Wiadomości ze świata, Pogoda, Informacje sportowe, Kultura, Plotki, Rozmaitości, Wiadomości gospodarcze, Giełda notowania, Kursy walut, Depesze PAP, Lotto, Biorytm, Humor, Imieniny, Aforyzmy, Horoskop, Program TV, Ośrodek filmowy, Fun Scan, Xyber Mech, Rozkład jazdy, MegaMuza, Wideo, Kulinaria, Plusnet, Gry Java, Encyklopedie i słowniki, Ściągi i inne pomoce naukowe. Każda z sekcji jest na bieżąco aktualizowana, dzięki porozumieniom zawartym z partnerami. Np. sekcja Wiadomości zasilana jest informacjami z ostatniej chwili przygotowywanymi przez PAP i "Rzeczpospolitą", a sekcja Sport - przez "Przegląd Sportowy".




Wszystkie informacje dostępne na wap.plus.pl zostały przygotowane tak, aby dopasowywały się do ekranu telefonu. Dzięki temu zarówno nawigacja, jak i przeglądanie informacji jest proste i wygodne.

W związku z uruchomieniem nowego portalu Polkomtel zdecydował się także na wprowadzenie telefonu portalowego pod własną marką.

huawei plusfon 401i Plusfon 401i to telefon internetowo-multimedialny z szybkim dostępem do Internetu w technologiach EDGE i 3G. W pakiecie znajduje się: telefon Plusfon 401i z dużym kolorowym wyświetlaczem, kamerą 1,3 Mpix, odtwarzaczem MP3, łączem Bluetooth i obsługą Java,
karta pamięci microSD o pojemności 512 MB z przykładowym kontentem (fotokasty, dzwonki, muzyka),
kabel USB, dzięki któremu można połączyć telefon z komputerem i wykorzystywać go np. jako modem,
aplikacja Asystent Plusfon 401i do synchronizacji informacji między telefonem i komputerem,
zestaw słuchawkowy stereo, dzięki któremu można słuchać ulubionej muzyki zapisanej w telefonie.

Plusfon 401i dostępny będzie w sprzedaży od 19. października w ramach oferty MixPlus oraz Plus dla klientów indywidualnych i biznesowych w cenie od 1 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2007-10-19 13:40:12

    Marek-KRK: przeczytaj DOKŁADNIE pierwsze zdanie tej wiadomości i zobacz, jaki dziś mamy dzień.

  • 0

    23.  2007-10-19 13:54:48

    ~Witek P. - miałem go w ręce... wygląda nieźle. Fana obudowa, solidnie wygląda. Nie wiem jak w toku eksploatacji będzie. Menu zbyt "migające" jak dla mnie. Marek-KRK - oczywiście, ze pobiera. Zanim zaczniesz oskarżać o kłamstwa przeczytaj zasady - regulamin już jest i mówi o 22 października a nie 19 ;-)

  • 0

    24.  2007-10-19 13:55:50

    WitekT - portal to już ruszył... 22 rusza promocja ;-) i oficjalnie może ruszy... Natomiast, jak wyżej pisałem, portal działa i kasuje za transmisję... Tylko czy można mieć o to pretensje?

  • 0

    25. ~malpiszon  2007-10-21 21:55:51  host: 87-205-228-46.adsl.inetia.pl

    Witam powiem Wam jedno portal działa od piątku i tez od piątku wchodzę na niego i to dość często i jak narazie a sprawdzam w E-boku nic mi nie skasowało więc skąd te pomówienia ?? ludzie co wy piszecie jeśli wchodzisz i piszę o zł to jest o zł i nie ma mowy o tym zęby mi skasowali a jeśli wejdę na coś płatnego to się pyta czy chcesz tego połączenia więc nie piszcie pierdów a jeśli wejdziecie na inna stronę aniżeli plus to nie miejcie pretensji tylko płacie !!!

  • 0

    26.  2007-10-22 16:14:44

    Ktoś jeszcze już może przetestował, czy łączenie z wap.plus nie nalicza opłat?

  • 0

    27. ~  2007-10-22 18:06:47  host: 87-205-212-242.adsl.inetia.pl

    Beznadzieja. Mnie nalicza a strona jest do bani. Na GSMonline za to w jednym newsie nie mogą zdecydować się czy nalicza czy nie.

  • 0

    28. ~malpiszon  2007-10-22 21:01:16  host: 87-205-54-164.adsl.inetia.pl

    27 masz zle skonfigurowany telefon w ustawieniach konfiguracji wybierz Plus Gsm Wap Gprs i po sprawie

  • 0

    29. ~Dawid  2007-10-22 23:29:53  host: cia148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem porządny portal. Jestem z niego bardzo zadowolony. Tak trzymać!

  • 0

    30. ~Kolo  2007-10-23 15:07:50  host: nat-tar.aster.pl

    u mnie zadnych problemów z portalem.Bardzo mi sie podoba,fajnie to Plus sobie wymyślił !

  • 0

    31. ~Kemsa  2007-10-26 23:44:43  host: 82.160.201.29

    mam problem gdy wlaczam aparat pokazuje sie "bład kamery sprubuj ponownie" pomocy!!!! ;( dzis go kupilem ;((

  • 0

    32. ~arek  2007-10-27 12:21:56  host: 72-217.ilabs.pl

    do sq3cps ja testowałwm ten niby darmowy portal ia za każdym razem nawet na wap gprs brało mi kase,ten portal to oszustwo!"śmiało,śmiało!,to nic nie kosztuje!-ale pierdolą!

  • 0

    33. ~flabek  2007-10-27 21:28:25  host: gnk123.internetdsl.tpnet.pl

    dokładnie arek masz racje ja mam dobrze skonfigurowany tel i skasowało mnie jak ta lala dobrze że długo nie testowałem - oszuści!!!

  • 0

    34. ~Matetutek  2007-10-28 14:53:32  host: staticline12628.toya.net.pl

    Czy może ktoś wie komu plus zlecił produkcje plusfona, czekam na odpowiedzi w opiniach

  • 0

    35. ~  2007-10-29 12:33:59  host: 87-205-40-68.adsl.inetia.pl

    @28. Próbowałem na APN i WAP GPRS i dupa, a mam wszystkie możliwe konfiguracje opisane na stronie Plusa dla mojego telefonu. Sprawdzałem na wap.plus.pl i wap.plusgsm.pl, na Operze i przeglądarce wbudowanej w telefon. Od soboty za to w ogóle nie mogę się połączyć i jeszcze bierze kasę za transmisję, mimo iż nie połączyło się ze stroną (błąd 413). Ot nowości Plusa - to co wypuszczają nigdy nie jest dopracowane w momencie startu, a w każdym razie nie pamiętam, by kiedykolwiek było, bo może przypadkiem raz im się udało.

  • 0

    36. ~michal  2007-10-31 14:55:05  host: bpa115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a u mnie śmiga i hula nie ma żadnych problemów :))) super oferta i za darmo !!

  • 0

    37. ~tomilee  2007-11-04 23:07:47  host: 80.54.0.150

    za wejscie na wap.plus.pl przez gprs bierze kase!!! Trzeba wchodzic przez wap.

  • 0

    38. ~  2007-11-06 15:23:41  host: poczta.paneltech.pl

    tzn bierze kase przy polaczeniu przez "internet". Zeby dzialalo trzeba yaktywnic usluge gprs/mms wstukujac kod *101*11*02#

  • 0

    39. ~czesiooo  2007-12-12 16:41:54  host: host-89-230-216-156.lublin.mm.pl

    Witam, zapraszam wszystkich posiadaczy plusfona, oraz osoby zainteresowane plusfonem na forum: www.plusfon.fora.pl oraz na nowy adres: forum.plusfon.com

  • 0

    40. ~magda  2008-02-12 18:14:17  host: bellis-f.man.poznan.pl

    pewnie ze ten portal jest okey. ja z niego korzystam i jestem zadowolony. jak ktos nie umie takich rzeczy robic to nie bierzcie sie za to ludzie bo tylko forum zasmiecacie tymi pierdolami. kompletny kretynizm.

  • 0

    41. ~kurde  2011-01-11 22:40:14  host: 85-31-242-53.internetia.net.pl

    czemu w nim gg nie dziala ?;o

Dodaj swoją opinię