Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Porsche w sklepie Orange

Porsche w sklepie Orange

sirmark 19 Marca 2008 20:53

0 0

porsche p9521Jak reklamuje się Orange, już za kilka dni w jego sklepie internetowym dostępny będzie telefon Porsche Design P9521.

Telefon powstał przy współpracy Porsche i Sagema, pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Telefon Porsche P9521 wykonano z aluminium i ciemnego szkła mineralnego. Działa w czterech zakresach GSM, GPRS i EDGE, jego wymiary to 91×48×18,4 mm, a waga 140g. Wyposażono go w obrotowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala, rozdzielczości 240x320 pikseli, potrafiący wyświetlić 256 tysięcy kolorów. Znajdziemy w nim również aparat cyfrowy 3,2 Mpix z autofocusem, Bluetooth oraz złącze microSD. Telefon wyposażono dodatkowo w czytnik linii papilarnych, który zabezpiecza dostęp do plików i wiadomości, a także pozwala odblokować klawiaturę. Oprogramowanie zawiera obsługę Java, odtwarzacz plików muzycznych, klienta email oraz przeglądarkę Opera Mini




porsche p9521 porsche p9521 porsche p9521 porsche p9521

Cena telefonu w sklepie orange.pl na pewno niska nie będzie. Na rynku telefon ten zakupić można w cenie około 4 tys. zł. Za markę po prostu trzeba zapłacić.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2008-03-19 22:53:23

    Yyyyyy, bueheheheh... co to za rupieć?

  • 0

    10. ~  2008-03-19 23:10:42  host: 87-205-41-227.adsl.inetia.pl

    Ładniejszą mydelniczkę kupię w Tesco.

  • 0

    11. ~sala  2008-03-19 23:32:35  host: epm234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widzę, że wypowiedzi na poziomie!!! Wolny rynek jak ktoś chce to niech kupuje nawet za 10 tysięcy.

  • 0

    12.  2008-03-19 23:40:31

    #8: ale np. Porsche 911 wzbudza pożądanie nie tylko dlatego, że jest drogie.

  • 0

    13. ~gappa  2008-03-20 09:19:31  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    No narszcie fajny tel ładny, elegancki i unikatowy, jest tyko jedna wada gdzie UMTS?? POZDR ELO

  • 0

    14. ~znawca  2008-03-20 09:26:23  host: atropos.tpi.pl

    Dlaczego obudowe wykonano z aluminium a nie z tytanu

  • 0

    15. ~Bartosz  2008-03-20 09:41:55  host: buc202.internetdsl.tpnet.pl

    jakie szczęście ,że nie kupiłem - bo teraz będzie tego chyba dużo na rynku :(

  • 0

    16. ~  2008-03-20 10:05:43  host: 213-238-69-230.adsl.inetia.pl

    a mnie się podoba

  • 0

    17. ~Tid  2008-03-20 10:42:06  host: absw49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny, ale i tak wolę iPhone'a :P

  • 0

    18.  2008-03-20 12:41:40

    ~Bartosz i wtedy sie obudziles, przykro mi ze tacy ludzie istnieja

  • 0

    19.  2008-03-20 13:44:25

    Skanery teczówki sa juz dostepne od kilku lat. Ja np mam taki w pracy, ale nie powiem, zeby uzywanie go byla jakies super wygodne. Inna sprawa czy w ogole jest to w pelni bezpieczne gdy laser nawet malej mocy skanuje ci siatkowke

  • 0

    20.  2008-03-20 15:12:43

    Wiem, ze od paru lat... nawet od parunastu - zwroc jednak uwage, ze mowie o urzadzeniach przenosnych :) Bezpieczne dla oka - sam nie wiem ; ale dla pracodawcy/nadzorcy badz wlasciciela - na pewno. Biorac pod uwage, ze raczej nie da sie zrobic kopii (wszelkie bzdury, ze jest to skan dwuwymiarowy, to bujdy na resorach), a oko musi byc zywe... o ile kojarze, oko po smierci organizmu zachowuje wlasciwosci fizyczne POZWALAJACE na zeskanowanie tylko przez okolo kwadrans or so.

  • 0

    21. ~pff  2008-03-20 18:07:22  host: 195.94.215.34

    spoko luz mozecie kupować :P klientów orange z tym tel będzie mało. Wiecie przy abo 25 zł będą go chcieli za 1zł jak nie dostaną to pójdą do Ery po K550i ;) pozdro

  • 0

    22.  2008-03-20 18:56:49

    " Za markę po prostu trzeba zapłacić. " ... ale co to za marka... Sagem :PP wiec powinno byc za darmo :D

  • 0

    23. ~pff  2008-03-20 20:14:36  host: 195.94.215.34

    a co to za marka Nokia pseudo plasticzek? też powinny być za darmo a jak dla mnie nawet z dopłatą żebym wzięła :>

  • 0

    24. ~niki  2008-03-21 14:12:05  host: static-87-105-190-140.ssp.dialog.net.pl

    sam powinienes byc za darmo mojzeszu.Sagem to dobra marka tylko ciemnoty w tym i ty o tym nie wiesz

  • 0

    25. ~maciek  2008-03-22 02:35:33  host: acol48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mysliscie ze da sie rade tym obsluzyc jak mam jedna reke dluzsza ??

  • 0

    26.  2008-04-01 09:56:43

    No i wcale z porównaniem do ceny rynkowej cena w Orange nie wypada najgorzej (w najdroższym abo oczywiście :))

  • 0

    27. ~Norbi  2008-05-01 11:59:59  host: ip-89-200-165-184.system-net.pl

    Telefon ładny niesty nie ma on nic w sobie specjalnego dość ciekawe ze wyświetlacz to nie LCD a OLED ot co nowość :)

  • 0

    28. ~  2008-08-16 11:55:28  host: dlh217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to akurat jak znalazl na polskie drogi :)))

Dodaj swoją opinię