Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości POPzone w Orange POP

POPzone w Orange POP

sirmark 5 Sierpnia 2008 17:37

0 0
Jak donoszą nasi użytkownicy w Orange online dla użytkowników Orange POP pojawiła się usługa POPzone, dzięki której obniżyć można stawki za połączenia, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich numerów w Orange POP.

Usługa została uwidoczniona prawdopodobnie przez przypadek, przy okazji prac związanych z modyfikacją strony, która trwa już od weekendu.

Aktywacja usługi POPzone kosztować ma 6 zł i ma być ważna przez 30 dni. Minuta połączenia na numery Orange POP wynosić ma 10 groszy, a SMS oraz MMS po 1 grosz.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 96
  • 0

    77.  2008-08-12 16:12:17

    Do tej pory terminy pakietów nie wróciły na Orange On-line. Jeśli tak ma pozostać to nie podoba mi się to bardzo. No fakt, zbliżają się urodziny Orange, a także bodajże w październiku mają być 10 urodziny POP-a. Jeśli na urodziny użytkownik ma dostać POPzone to nie jest to zbyt ciekawa propozycja jeśli pozostanie ogranicznik taryfowy.

  • 0

    78.  2008-08-12 16:21:04

    ziomek13: Taaa, to chyba masz za dużo czasu wolnego by spędzać czas z tymi osobami lub są blisko Ciebie. Ja mam inaczej... Poza tym nie płacę 65gr/min do wszystkich tylko średnio nawet poniżej 30gr/min. Mam dużo darmowych złotówek na koncie promocyjnym i tanie minuty z wybranymi osobami, z którymi dużo rozmawiam. Znajomych mam głównie w Orange. Dzwonię gdy potrzebuję bez względu na sieć i wychodzi mi to sporo taniej. Nie mam zamiaru bawić się w kombinacje i kupować coraz to nowy starter MobilKinga bo tak za pewne musisz robić.

  • 0

    79. ~ziomek13  2008-08-12 16:28:57  host: acmg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt jeszcze troche twoich wpisów a doładuje moj złoty nr w orange,30gr w orange-smiac mi sie chce tylko bo jestem długo w tej samej sieci co ty i bonusów wyciagniesz do 50proc max wliczajac np podwojne doladowania

  • 0

    80. ~ziomek13  2008-08-12 16:32:14  host: acmg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepiej idz czlowieku ze swoimi wszystkimi znajomymi do plusa to zaoszczedzisz

  • 0

    81.  2008-08-12 16:38:33

    ziomek13: A skąd możesz wiedzieć jaki jest mój profil dzwonienia i na jakiej podstawie twierdzisz, że nie mam takiej średniej stawki za minutę? Chyba logiczne jest, że jak wydzwonię jedną minutę poza sieć za 65gr, drugą w sieci za darmo z darmowych złotówek i jeszcze kolejną minutę w ramach 3po3 (też z darmowych bonusów) to wyjdzie mi średnia stawka poniżej 30gr/min. Dużo dzwonię pod wybrane numery, szczególnie jeden. Jest to dużo dłuższy czas połączeń niż pod inne numery. I uprzedzając... Nie jestem skrępowany wysokimi stawkami poza sieć, dzwonię gdzie chcę, a to że mój profil dzwonienia jest taki zależy tylko od moich potrzeb. Gdybym płacił więcej oczywiste by było że zmienił bym ofertę lub operatora. Twoje 30gr/min zatem mnie nie przekona.

  • 0

    82.  2008-08-12 16:40:09

    ziomek13: Idź ze znajomymi do MobilKinga, ciekawe czy przekonasz dziesiątki osób by zmieniły operatora bo masz taką ochotę.

  • 0

    83. ~ziomek13  2008-08-12 16:48:53  host: acmg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt ja znam twoj profil dzwonienia-zauwazylem ze jest zalezny od promocji orange,ja dzwonie zas do wszystkich po trochu,dziele ludzi na rasy,poglady itp ale nigdy na siec

  • 0

    84.  2008-08-12 16:53:58

    ziomek13: Tak się składa, że promocje doładowań są często. Ładować konto muszę więc korzystam gdy się pojawią. Obecnie można powiedzieć, że są stałym elementem oferty. Chciałbym zauważyć, że Ty też korzystasz w MobilKingu z promocji, która nie dość, że jest jednorazowa dla każdej karty SIM to zakończy się 31 sierpnia.

  • 0

    85.  2008-08-12 16:56:01

    Też nie dzielę ludzi na sieć, a tym bardziej na rasę i poglądy.

  • 0

    86. ~ziomek13  2008-08-12 17:03:01  host: acmg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak sie skonczy promocja w mobilkingu to wymysle cos innego-człowieku jestem uzalezniony od dzwonienia bo ponad pol roku mialem za darmo 100zł do wydzwonienia w abonamencie i nie stac mnie na orange a mozna taniej,Polak potrafi jak chce

  • 0

    87. ~ziomek13  2008-08-12 17:05:24  host: acmg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt nie znam cie ale zaryzykuje stwierdzenie ze jestes bardzo porzadnym czlowiekiem tylko jestes w złodziejskiej sieci hehe

  • 0

    88.  2008-08-12 17:16:39

    ziomek13: Nigdy mnie nie okradli. Raz mi policzyli za jedną usługę choć miała być darmowa. Po mojej reklamacji oddali. Innym razem ja nie sprawdziłem aktywności usługi lecz także oddali czego nie musieli robić. Wyrównuje się. Nie uważam, że są złodziejami. Jak dla mnie mają najtańszą ofertę.

  • 0

    89. ~kn  2008-08-13 20:36:50  host: 93.95.81.1

    biotyp i dobrze

  • 0

    90. ~  2008-08-13 21:27:08  host: 80.51.91.252

    Bardzo dobra oferta Orange. POLECAM!

  • 0

    91. ~  2008-08-14 18:37:37  host: f142-042.opera-mini.net

    zwroccie uwage na balagan jaki ma miejsce przy okazji zmiany orange online. zabrala sie za to jakas malpa z brzytwa. na dodatek nie da sie juz w pelni korzystac z opery mini i np sledzic billing bo jakis mistrz strategii umiescil na stronach flasha, ktorego opera mini (miliony uzytkownikow na calymswiecie) obslugiwac nie potrafi. brawo orange: firma ktora maklientow tam gdzie konczy sie szlachetna czescplecow.

  • 0

    92. ~  2008-08-14 19:41:44  host: dky146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    troche przesadzasz a to ne potrzebne w tym wypadku...

  • 0

    93.  2008-08-15 12:15:53

    Zgadza się, za długo trwa przebudowa Orange On-line. Brakuje wielu ważnych szczegółów jak informacji o wszystkich pakietach aktywnych na koncie klienta czy choćby terminów ważności tych wyświetlanych przez co w obecnym stanie Orange On-line jest dla mnie mało przydatne. Ciekawe ile jeszcze ten bałagan potrwa. Powinni pomyśleć o wersji mobilnej skoro pakują się we flasha.

  • 0

    94. ~  2008-08-16 12:00:05  host: dlh217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poczekamy zobaczymy grunt zeby dopracowali wszystko :)))

  • 0

    95. ~Zuzka  2008-09-11 10:25:12  host: cc.azsoft.pl

    do ziomek 13 i biotyt....Mam prośbe ta stronka przeznaczona jest do opiń na temat telefonów a nie waszych upodobań...Nie którzy poprostu chciali by poznać opinie o jakimś telefonie czyli plusy i minusy natomiat wy kłócąc sie mniedzy sobą przegadująć marnujecie tylko czas swój i innych... Pozdrawiam

  • 0

    96. ~Paucia  2010-01-29 19:23:16  host: staticline17113.toya.net.pl

    to oznacza ze prez miesiac mam nieograniczona ilosc smsow w orange? za to 1 grosz?

Dodaj swoją opinię