Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Popularne usługi w Erze

Popularne usługi w Erze

sirmark 26 Kwietnia 2007 14:03

0 0

"Granie na Czekanie" jest najpopularniejszą pod względem ilości użytkowników usługą serwisu Era Omnix. Najdynamiczniej rośnie liczba korzystających z Era Gadu-Gadu.

Ponad 2 mln klientów sieci Era ustawiło w swoich telefonach jeden z motywów muzycznych dostępnych w ofercie "Granie na czekanie". Tylko w pierwszym kwartale br. pobrali oni ponad 300 tysięcy utworów. Co miesiąc z usługi korzysta ponad 1,5 miliona użytkowników, co stawia ją na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych serwisów mobilnych w ofercie Era Omnix.




Dużym zainteresowaniem cieszy się także nowe Era Gadu-Gadu w telefonie. Od stycznia br. z usługi skorzystało około 100 tysięcy klientów. W kwietniu b.r. przybyło 15 tys. nowych użytkowników, a ich grono powiększa się codziennie o kolejne 1000 osób.

Operator przygotował także telefony wyposażonych fabrycznie w oprogramowanie do korzystania z Era GG. Obecnie są to Nokia 2610, Sony Ericsson K510i, Sony Ericsson K750i, a wkrótce dołączą do nich: Nokia 6070, Sony Ericsson K610i, Sony Ericsson W200i.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2007-04-26 14:33:17

    a łapanie frajerstwa to urządza pop rozdajac stasrtery na prawo i lewo byle im liczba kart wzrastała.

  • 0

    7. ~b  2007-04-26 14:34:49  host: aacw77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Manoo, mylisz sie. nie pobiera.

  • 0

    8.  2007-04-26 14:38:43

    ta usługa pozwala się wyróżniać, i wcale nie uważam jej za debilną. To taki mnijeszy luksus. A każda usługa więcej (taktak ma jej najwięcej ze wszystkich prepaidów) to lepiej dla klienta.

  • 0

    9. ~MaRiO  2007-04-26 14:44:52  host: proxy39.is.net.pl

    a wlasnie ze pobiera ale nie wszystkim w moim przypadku tak jest mam HeyahGG ale zakezym razem Heyah mi oddaja kase nawet 20 groszy jak mi wezmie oczywiscie oddaja z nawiazka i za kazdym razem przepraszaja maja jeszcze usluge niedopracowana i zdarza sie ze z niektorych kont pobiera oplate za GPRS a nie powinno i za kazdym razem pisza mi ze pracuja juz nad tym i ze naprawia ten blad.. ale wszystko jest OK bo jak mi blednie pobierze kase za transmisje GPRS bo wszystko ladnie oddaja co do grosza :)) a nawet z nawiazka :)) i wiem co mowie bo mam maile od HEYAH i przynaja mi racje i reklamacje uwzgledniaja a w telefonie (SE k750i) mam wszystko dobrze skonfigurowane bo sprawdzalem z kolegi telefonem tez ma k750i i tez korzysta z tej uslugi HeyahGG ale jemu kasy nie pobiera.. wiec prosze sie nie wypowiadac jak nie wiecie ze pobiera tylko 1 zł tygodniowo moze akurat wam sie udalo ale ale nie znacie innych przypadkow i wiem ze jest duzo osob (w tym ja) ze oprocz 1 zł tygodniowo pobiera kase za GPRS! ale Heyah jak i Era pracuje nad tym problem zeby w przyszlosci nie pibieralo ani grosza oprocz 1 zł tygodniowo.. ale jak pisalem nie ma co sie martwic jeden mail czy telefon i jesli faktycznie blad jest z ich strony to szybka oddaja blednie pobrane pieniadze.. pozdro :)

  • 0

    10.  2007-04-26 14:45:43

    No więc muszę Was zmartwić, pobrałem poprawną wersję EraGG (1.05) zainstalowałem poprawnie, dostałem zwrot kasy na konto i pisemną odpowiedź, że problem jest znany i usuwany i ciągle mi pobiera kasę dobrze liczcie :)

  • 0

    11. ~gremlin  2007-04-26 14:46:34  host: edl98.internetdsl.tpnet.pl

    aleks - nie zgadzam sie z Toba! POP rulezz...

  • 0

    12.  2007-04-26 14:49:31

    Z tym zwrotem kasy to zależy na jakiego konsultanta się trfi. Mi jakaś "blondynka" tłumaczyła że jak transmisja jest przez erawap to pobiera i mam przestawić na erainternet przełączyłem więc na erainternet i znowu mi pobiera

  • 0

    13. ~MaRiO  2007-04-26 14:56:42  host: proxy39.is.net.pl

    no bo ma racje masz sie laczyc przez GPRS nie przez WAP jak sie polaczysz przez WAP to ci wezmie kase i Ci nie oddadza bo to twoja wina! jesli laczysz sie przez GPRS tak jak powinno byc a kase ci wezmie to za kazdym razem mi oddaja kase niezaleznie na kogo trafie bo widze ze to ich wina a nie moja! raz sie polaczylem przez WAP tak dla jaj pobralo mi 20 groszy bo chwilke bylem i malo co popisalem i pozniej juz mi za to nie oddali bo zobaczyli ze polczylem sie przez WAP! i sie z tym zgodzilem bo wiedzialem co robilem :)) pozdro :)

  • 0

    14.  2007-04-26 15:03:05

    Muszę wyjaśnić, że i erawap i erainternet łączą się po GPRS :)

  • 0

    15. ~mirekb  2007-04-26 15:17:36  host: bnf51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak ale jest inne taktowanie wiec polecam erainternet tt

  • 0

    16.  2007-04-26 15:26:38

    2 000 000 ludzi z graniem na czekanie??!! Jakieś to dziwne, mam wielu znajomych w Erze i w heyach, ale góra z 3 osoby na 40 korzystają z tego, a nie 16%... to dsc spora roznica;)

  • 0

    17. ~  2007-04-26 15:33:49  host: dom131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widocznie nie masz zbyt reprezentatywnej grupy.

  • 0

    18. ~hmmmm  2007-04-26 16:13:29  host: public-gprs26639.centertel.pl

    Ciekawe kiedy opóźniony (chyba w rozwoju ;) Plus wprowadzi coś podobnego

  • 0

    19. ~HM  2007-04-26 16:15:03  host: ogorek.akron.net.pl

    Nie wiem co Wam tam pobiera, ja używam codziennie eraGG i w IBOA zawsze połączenia figurują na 0,00zł.

  • 0

    20.  2007-04-26 16:29:14

    może i Era ma tanie rozmowy i smsy, ale doi równo na takich pierdołach... po co komu jakaś muzyczka ?

  • 0

    21. ~jojo  2007-04-26 16:49:51  host: een209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więc jeżeli to Ci nie potrzebne, to po prostu nie korzystaj. :-)

  • 0

    22.  2007-04-27 01:02:47

    no przyznać muszę, że to im wyszło - EraGG oczywiście. Za 4 zł miesięcznie można pogadać gdziekolwiek się jest. Ja pewnie bym tyklko sporadycznie korzystał - nienawidzę pisać esemesów i czegokolwiek na klawiaturze telefony - zniosę wpisywanie kontaktów czy bardzo krótkich notatek (ale to 5 słów tylko). Pozostali operatorzy powinni wziąć przykład z Ery. Tak Manoo - pobrałeś "ogólną" wersję GG. Właśnie - chociaż mogliby udostępnić tę nową wersję klienta - za transfer już bym zapłacił ;-) Manoo - doczytałem dalej - to jest MIDP 2.0 czy 1.0?

  • 0

    23.  2007-04-27 08:47:15

    Manoo - jeszcze się dopytam - na jakim telefonie używasz i jak masz ustawioną transmisję dla aplikacji java?

  • 0

    24.  2007-04-27 16:29:23

    eraGG jest najlepszym rozwiązaniem jakie ostatnio nam zaoferował Tak Tak.

  • 0

    25.  2007-04-27 19:12:29

    A jeszcze jedno... Aplikacja jest firmowana przez Erę, GG czy direct dreams? No i ponawiam pytanie - to MIDP1 czy MIDP2 jest w wersji dla Ery?

Dodaj swoją opinię