Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Popularne SMS-y głosowe w sieci Era

Popularne SMS-y głosowe w sieci Era

WitekT 1 Grudnia 2004 23:32

0 0

SMS-y głosowe zdobywają coraz większą popularność. Od początku roku w sieci Era wysłano ponad 3 miliony takich wiadomości, a zbliżające się święta prawdopodobnie przyniosą kolejny milion SMS-ów wysłanych do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce.

Usługa odniosła szczególny sukces wśród użytkowników Era Tak-Tak. To oni wysłali ponad połowę wszystkich wiadomości.

Usługa opiera się na technologii text to speech, która działa w oparciu o zaawansowaną syntezę mowy. Specjalne oprogramowanie płynnie przetwarza tekst pisany na mówiony i w dodatku uzupełnia go o polskie znaki diakrytyczne. Tak przekazane życzenia świąteczne z pewnością na długo zostaną w pamięci bliskich.
Era udostępnia 4 sposoby wysyłania wiadomości odtwarzanych głosowo:
jako wiadomość SMS bezpośrednio na numer abonenta w sieci stacjonarnej (poprzedzony numerem kierunkowym bez zera, np. 224130000),
za pośrednictwem Era OMNIX (zakładka Kontakt),
z wykorzystaniem SIMextra (zakładka Specjalne),
za pomocą SMS Premium 7199 (treść wiadomości należy poprzedzić numerem adresata oddzielonym symbolem #).

Usługa jest dostępna dla klientów Era, Era Biznes i Era Tak Tak, koszt wysłania wiadomości to 1,22 zł brutto niezależnie od strefy numeracyjnej, do jakiej należy numer odbiorcy.

Usługa dostępna również w roamingu, przy czym w tym przypadku do ceny usługi należy doliczyć koszt wysłania SMS-a w roamingu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-79-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.