Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poprawiony Galaxy S II już we wrześniu?

Poprawiony Galaxy S II już we wrześniu?

LuiN 27 Czerwca 2011 16:30

0 0

samsung i9100Emocje jeszcze nie opadły po premierze Samsunga I9100 Galaxy S II, a jego producent już szykuje poprawioną wersję urządzenia. Zmian wiele nie ma - jedynie procesor podkręcony do 1,4 GHz.

Odświeżony Exynos SoC dysponować będzie podkręconym do 1,4 GHz dwurdzeniowym procesorem, sam układ graficzny nie zmieni się - Mali-400MP, podobnie jak wielkość pamięci RAM, która w dalszym ciągu wynosić będzie 1 GB.

Warto przypomnieć, że pierwotnie Samsung zamierzał oferować Galaxy S II w wersji z procesorem taktowanym zegarem 1 GHz. Ostatecznie na rynek trafiły urządzenia z szybszymi 1,2-gigahercowymi jednostkami centralnymi. Jeszcze szybszy procesor pomoże Samsungowi dalej wygrywać w benchmarkach z androidową konkurencją, będzie też mocnym argumentem w porównaniach do nadchodzącej piątej edycji iPhone'ów.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: recenzję telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: itproportal, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~Alfred  2011-06-27 20:25:42  host: dag116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pierdy o SGS II piszą Ci co go nigdy w ręku nie mieli. Żenua. Telefon daję radę. Przesiadłem się po roku używania S8500 ( Wave ) na SGS II - jest różnica w szybkości i jakości ;) ... A bateria daję radę. Sporo telefonów od i do klientów , skype , parę zdjęć , sms , internet po wi-fi i 3G i szybciej niż po 1,5 dnia nie udało mi się zarżnąć baterii .

  • 0

    13. ~axx  2011-06-27 20:27:25  host: abuz187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    omg. czemu wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie maja pojęcia o sgs 2 -_- Wystarczy ze wprowadza aktualizacje romu (softu) i bedzie mial 1,4. A tak w ogole to w kazdej chwili mozna sobie procka podkrecic wystarczy root i troche wolnego czasu. napisal chyba jedyny wlasciciel androida w tych opiniach :P

  • 0

    14. ~  2011-06-27 20:57:13  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    12@ JA mam GlaxyS to nawet 6 godz.nie wytrzyma bez ładowarki nawet jadąc autem jest podłączony

  • 0

    15. ~  2011-06-27 21:03:08  host: v09-16.opera-mini.net

    @14: Miałem telefon z bajerami 4 cale, co mi po nich jak bateria na czuwaniu trzymała góra 2 dni i z tym był problem, przeważnie cały cza ładowarka, teraz mam Samsunga bez bajerów który mi na czuwaniu trzyma aż 40 dni i nocy!

  • 0

    16. ~Olek  2011-06-27 21:35:22  host: 89-78-114-201.dynamic.chello.pl

    Skok z 1.2 na 1.4 GHz będzie żadnym argumentem w porównaniach do nadchodzącej piątej edycji iPhone'ów. Parametry sprzętowe porównuje znikoma ilość osób a jeszcze mniej na ich podstawie rozstrzyga między iPhonem a którymś z Androidów.

  • 1

    17.  2011-06-27 22:15:45

    @15 a ile ci wytrzymuje wyłączony ?

  • -1

    18. ~  2011-06-27 22:17:28  host: v09-16.opera-mini.net

    @17: Nie wiem, nie sprawdzałem.

  • 0

    19.  2011-06-27 22:17:58

    brawo wykręcony o 200MHz coś co potrafi zrobić każdy czytając dobrą instrukcję ;] bateria się nie zmieni więc czas prac się skróci chyba że obniżą napięcie zasilania procesora do jak najmniejszego przy stabilnej pracy. A sprzedawany będzie pewnie za kilkaset złoty więcej, rewelacyjny chwyt marketingowy dla ułomnych ludzi widzących cyferki ;]

  • 0

    20. ~  2011-06-27 22:21:01  host: v09-16.opera-mini.net

    Wole swój Core 2 GHz.

  • 0

    22. ~  2011-06-28 08:23:02  host: 212.160.172.70

    prawda to jest taka, zeby tego kloca lepiej sprzedawac powinni zamnkac te 2x1,4ghz pod wyswietlaczem 4" i wyzszej rozdzielczosci

  • 1

    23. ~sam sung  2011-06-28 08:47:33  host: klapa.denko.com.pl

    To było do przewidzenia, Samsung podkręca procek bo Antek się haczy.

  • 0

    24. ~win umiera  2011-06-28 08:55:28  host: klapa.denko.com.pl

    Nowy iPhone nadchodzi. Konkurencja w lesie nadal bez pomysłu, Apple rozdaje karty i wyznacza kierunki, reszta tylko czeka w wilczych dołach i nieudolnie kopiuje.

  • 0

    25. ~  2011-06-28 09:41:36  host: 212.160.172.70

    fakt im jako pierwszym udalo sie stworzyc udany telefon dotykowy a nawet wyjatkowo udany jezeli chodzi o jakosc wykonania i czulosc wyswietlacza i maja prawo krzyknac taka CENE jezeli nas nie stac a zapewne w wiekszosci przypadkow tak jest musimy czekac na tansze odpowiedniki konkurencji.Nigdy nie korzystalem z app store ale wydaje mi sie za aplikacje na androida z ktorego korzystam sa bardziej przyjazne i jest ich wiecej (poniewaz w app store licza sie ebooki)ja bynajmniej mam duzo takich ktorych na ios nie znajde

  • 0

    26.  2011-06-28 09:52:31

    argument nie stać jest moim ulubionym. tyle że jak kogoś nie stać na ip4 to i na SGSII nie będzie...

  • 0

    27. ~  2011-06-28 09:52:56  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Ale w iPhone krótkich filmików przez Bluetooth na drugi smartfon nie prześle a w Nokii8 niema problemu

  • 1

    28. ~  2011-06-28 10:29:33  host: z14-07.opera-mini.net

    czekam na cos z 4" i qHD. No ale teraz moda na lopaty

  • 0

    29. ~  2011-06-28 11:08:24  host: 212.160.172.70

    #26 to nie wiem czy wiesz ale i9100 w abo 59/36 kosztuje 1000zl a iphone 2000 ale jedna wyplata w te czy we w te...

  • 0

    30.  2011-06-28 12:26:38

    28@ hahaha niesamowicie przypadł mi do gustu twój komentarz :D zgadzam się w 100%. Myślę że takim twoim typem mogła by być motorola atrix jeśli nie potrzebujesz dobrego aparatu, bo tam jakością on nie grzeszy ;]

  • 0

    31.  2011-06-28 16:52:41

    pewnie zatrudnili kogoś z forum android.com.pl i podkręcił im stabilnie procek. Od razu wyczuli, że cały czas może być co raz głośniej o tym telefonie. Zanim zmienie na SGS II poczekam na więcej romów do niego i jak zejdzie z ceny bo wolę płacić za cenę właściwą a nie za marketing :)

  • 0

    32. ~  2011-08-26 12:47:52  host: 212.160.172.70

    jest jakas pewna informacja czy i kiedy to wejdzie i czy to tylko ingerencja w bios czy inny model procesora?

Dodaj swoją opinię