Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Poprawiona oferta roamingowa w Lycamobile

Poprawiona oferta roamingowa w Lycamobile

msnet 31 Sierpnia 2017 22:41

4 2

lycamobile logo

Sieć Lycamobile wprowadziła po cichu poprawki do swojej oferty roamingowej, dostosowując ją tym samym do wymogów nowych regulacji.

Szczegóły oferty są następujące:




Nazwa pakietu (opłata za 30 dni) Połączenia SMS-y Internet Połączenia w roamingu UE SMS-y w roamingu UE Internet w roamingu UE Kod aktywujący
Do wszystkich M (29 zł) BEZ LIMITU BEZ LIMITU 15 GB BEZ LIMITU BEZ LIMITU 1 GB *139*4829#
Do wszystkich L (39 zł) BEZ LIMITU BEZ LIMITU 20 GB BEZ LIMITU BEZ LIMITU 1,25 GB *139*4839#
Do wszystkich XL (49 zł) BEZ LIMITU BEZ LIMITU 25 GB BEZ LIMITU BEZ LIMITU 1,5 GB *139*4850#

Nowi klienci przez pierwszy miesiąc płacą połowę stawki za wybrany pakiet. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie lycamobile.pl.

Dziękujemy Dawid za informację.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: roaming 2017 | roaming | lycamobile

w sumie: 20
  • 0

    1.  2017-08-31 22:54:52

    Da się? Da się. Taka mała sieć jakoś potrafi, a Polkomtel życzy sobie rekompensaty za roaming.

  • -1

    2. ~Hotelarz  2017-08-31 23:13:35  host: user-46-112-44-87.play-internet.pl

    @1, Nie dają lejka Mb/s słaba oferta.

  • 0

    3.  2017-08-31 23:24:58

    Internet w roamingu UE 328 co to znaczy?

  • 0

    4. ~pabloki  2017-08-31 23:31:59  host: user-5-173-14-110.play-internet.pl

    1 wiesz, zawsze można zasłonić sie awarią. poza tym na stronie nic nie widzę.

  • 0

    5.  2017-08-31 23:44:50

    Tak późno i tak już nic nie uratuje tego opa.
    To samo Virgin.
    Wakacje się kończą więc te ochłapy co proponują niektórzy dopiero teraz już raczej nie zmienią RLAH w PL.

  • 0

    6.  2017-08-31 23:47:49

    @3, Andrzej24 - to, że nie dokończyłem tabelki. Już naprawiłem to przeoczenie. Dzięki za uwagę.

  • 0

    7. ~Jakub  2017-09-01 02:22:05  host: 185.159.156.6

    Awaria T-Mobile - internet mobilny z funkcją stałego adresu IP nie działa do odwołania

  • 0

    8. ~  2017-09-01 05:40:14  host: 89-64-30-18.dynamic.chello.pl

    Łycha to nie jest mały operator A poza tym większość kart maja w krajach, gdzie usługi są droższe niż w Polsce więc w żaden sposób nie można ich porównywać do polskich operatorów, którzy do roamingu muszą dopłacać że wzgledu na to, że ceny w PL są niższe niż UE więc usługi sprzedawane są zdecydowanie taniej

  • 0

    9. ~  2017-09-01 05:40:36  host: 89-64-30-18.dynamic.chello.pl

    Lyca oczywiscie

  • 0

    10. ~  2017-09-01 08:21:04  host: user-94-254-167-15.play-internet.pl

    play powinien utracic swoje czestotliwosci. ta siec to farsa.
    trasa Kolejowa Elblag - Trojmiqsto 80% trasy to wieczne problemy z polaczeniem

  • 0

    11. ~  2017-09-01 10:18:11  host: 165.227.145.248

    do 7 - mnie wczoraj szlag trafił - Tmobile przestał działać (internet) a to jeszcze na dokładke do win10 z ich kolejną beznadziejną aktualizacja, która nie dość że zablokowała komputer na pół dnia (dosłownie), to jeszcze wprowadziła znowu jakies chamskie zmiany, które speiprzyły mi cały układ desktopu

  • 0

    12. ~o a to?  2017-09-01 10:23:49  host: public-gprs351246.centertel.pl

    pensje też w PL są niższe a jakoś ludzi nie ma na ulicach? nie zgłaszają o wyrównanie do poziomu właściwego 20euro na godz
    Czemu ?
    Ogłupienie mediami...
    interesowanie się tematami zastępczymi co robi kaczyński lub innymi pierdami które na życie Kowalskiego nie wpływają.. czemu nie wyrównają pensji do EU?
    Podobno jesteśmy członkiem tej bolszewickej organizacji narodów socjalistycznych zwanej eu... tylko czemu są przymusy i zero profitów dla zwykłych ludzi? wystarczy samemu myśleć a nie słuchać zdrajców narodu opłaconych przez Sorosów itp element
    dotacje to wypłacanie naszej kasy to żaden profit a strata, wpłacamy i pod nadzorem dostajemy.

  • 0

    13. ~  2017-09-01 10:35:18  host: 87.236.254.10

    A polaczenia miedzynarodowe dalej pchaja najtanszymi VoIPami o jakosci kupy?

  • 0

    14.  2017-09-01 12:18:00

    @10 @12 a co to ma wspólnego z tematem?

  • 0

    15. ~do @14  2017-09-01 12:30:00  host: user-94-254-149-103.play-internet.pl

    Nie wiesz ze Pisiory muszą wszedzie swoje głupkowate race wrzucić ?
    Nie ważne czy z tematem, ważne zem u na konto 0,50 groszy wpłyneło ;)

  • 0

    16. ~joł  2017-09-01 12:46:44  host: 89-65-250-115.dynamic.chello.pl

    A gdzie kara dla powyższego operatora za wprowadzenie tego po wakacjach? Nieźle wycwaniakowali-ponad dwa miesiące niby się ociągali i oszczędzili grube miliony na wakacyjnym RLAH. I UE i nasz urząd są bezsilne dla takich zagrywek?

  • 0

    17. ~  2017-09-01 14:09:43  host: a28-02-06.opera-mini.net

    11- masz na myśli aktualizację dla twórców? Blokuję ją od momentu ukazania się. Niech spadają na drzewo z rzeczami, których nie chcę.

  • 0

    18. ~Jatek mik  2017-09-01 16:48:59  host: 185.13.106.202

    Co z tego?!?!?!?!?! Jak w Polsce szybkość Neta LTE jest psia!!!!!!!
    Szybciej dziala nawet 3G w tej sieci!!!!!
    UWAGA: Jak sprawdzisz szybkości Neta jakims programem to owszem wyjdzie i 6Gb na sekunde, ale sprobuj UŻYĆ PRAKTYCZNIE. NETA!!! Np za kazdym razem kiedy pobieram ze sklepu Google, to ta gra pobiera sie w ZASTRASZAJĄCYM TMPIE.... 150kbps!!!!!! Na wifi pobiera sie bardzo szybko, zaś praktycznie internet w Lycamobile działa poniżej normy!!!!! LTE jest blokowane, spowalniane w LYCAMOBILE!!!!

  • 0

    19. ~Jatek mik  2017-09-01 16:49:01  host: 185.13.106.202

    Co z tego?!?!?!?!?! Jak w Polsce szybkość Neta LTE jest psia!!!!!!!
    Szybciej dziala nawet 3G w tej sieci!!!!!
    UWAGA: Jak sprawdzisz szybkości Neta jakims programem to owszem wyjdzie i 6Gb na sekunde, ale sprobuj UŻYĆ PRAKTYCZNIE. NETA!!! Np za kazdym razem kiedy pobieram ze sklepu Google, to ta gra pobiera sie w ZASTRASZAJĄCYM TMPIE.... 150kbps!!!!!! Na wifi pobiera sie bardzo szybko, zaś praktycznie internet w Lycamobile działa poniżej normy!!!!! LTE jest blokowane, spowalniane w LYCAMOBILE!!!!

  • 0

    20. ~****  2017-09-03 10:36:52  host: user-46-112-50-35.play-internet.pl

    Nadal przekierowują internet przez jakieś angielskie serwery, co w przypadku chęci korzystania z polskich serwisów VOD skutkuje komunikatem o tzw blokadzie regionalnej?

Dodaj swoją opinię