Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Popler Live: Pochwal się wakacjami na żywo

Popler Live: Pochwal się wakacjami na żywo

LuiN 2 Sierpnia 2012 11:18

0 0

popler livePopler Live to polska aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom smartfonów i tabletów nadawać wideo na żywo. Transmisje, np. filmy z wakacji, można oglądać już w momencie nadawania na Popler.tv, Facebook’u, własnej stronie internetowej czy blogu.

Podczas wakacji często chcemy podzielić się ciekawymi przeżyciami z bliskimi, którzy nie mogą nam towarzyszyć. Zazwyczaj odbywa się to dopiero po powrocie. Dzięki Popler wszystko, co przeżywamy, widzimy lub robimy, możemy pokazać na żywo w Internecie. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do sieci i zainstalowaną aplikacją Popler Live.

Transmisję można oglądać w czasie rzeczywistym w portalu Popler.tv, na Facebook’u, blogu lub własnej stronie internetowej. Po emisji na żywo transmisja automatycznie zamienia się w film, który można odtwarzać w dowolnie wybranym momencie. Aplikacja Popler Live jest bezpłatna. Działa na iPhone’ach, iPad’ach oraz wszystkich smartfonach i tabletach z systemem Android.
Żeby korzystać z aplikacji należy zarejestrować się w portalu Popler.tv i utworzyć własny kanał do nadawania na żywo. Po wykonaniu tej jednorazowej czynności wystarczy uruchomić Popler Live w telefonie lub tablecie i rozpocząć nagrywanie. Poza podstawową funkcją na żywo, możliwe jest również dzielenie się nagraniami przygotowanymi wcześniej, w tym również takimi, które zostały poddane obróbce i edycji. Aplikacja pozwala też na stworzenie prywatnego kanału, np. popler.tv/Mazury_2012 i udostępnianie materiałów tylko wybranym osobom.

Aplikację w wersji dla Androida znaleźć można pod tym adresem, a wersji dla iOS po tym adresem.

Źródło tekstu: Popler Live     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2012-08-02 13:23:56  host: z36-10.opera-mini.net

    Nikt nie napisał tu komentarza więc może jo spróbuje. hmmm Relacja na żywo z pidzama party, bikini party to by było ciekawe. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet