Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości POP - nowe logo, nowa reklama

POP - nowe logo, nowa reklama

WitekT 3 Marca 2006 18:13

0 0

POP poziom mZ początkiem marca rusza nowa kampania reklamowa POP pod hasłem POP generacja, wprowadzająca nową identyfikację wizualną marki.

POP pozostaje autonomiczną marką, adresowaną do grupy docelowej 15-25 lat, choć jaśniej niż do tej pory komunikuje swoje związki z Orange. Nowa identyfikacja wykorzystuje kolorystykę Orange (kolory pomarańczowy, czarny i biały), jednak jej estetyka jest wyraźnie inna od estetyki stosowanej przez Orange: dominującym elementem jest dynamiczna kompozycja poddanych kolorystycznej i kompozycyjnej restylizacji tzw. mazów, znanych z poprzedniego systemu identyfikacji. Niezmienny pozostaje krój logotypu POP, ale na stałe towarzyszy mu znak Orange.

Nowa kampania to przede wszystkim film, który emitowany będzie w telewizji i kinach. Dynamiczny montaż, specjalne efekty wizualne oraz fabuła silnie łączy przekaz ze światem grupy docelowej. Fabuła filmu to typowa dla młodzieńczych miłosnych historii opowieść o chłopaku, który zakochał się w przypadkowo spotkanej na przystanku tramwajowym dziewczynie. Ich kolejne spotkanie staje się możliwe dzięki łańcuszkowi znajomych, którzy pozostają ze sobą w stałym kontakcie dzięki tanim SMS-om w POP. W szczęśliwym finale parę łączy głęboki pocałunek. Komunikowany benefit produktowy to promocyjny pakiet umożliwiający wysyłanie SMS-ów za 1 grosz.




Kampania będzie prowadzona w telewizji, kinach, Internecie oraz na outdoorze, indoorowych nośnikach wielkoformatowych (m.in. w centrach handlowych i warszawskim metrze). Materiały reklamowe pojawią się również w kafejkach internetowych.

Równocześnie z kampanią rusza również nowy serwis informacyjny marki pod adresem www.orange.pl/pop.

Źródło tekstu: Testardo Red Cell     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~aprii  2006-03-03 21:18:17  host: dfo160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moze wkoncu obniza ceny

  • 0

    13. ~kuba  2006-03-03 22:14:50  host: efm76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale kicha. Po co nowa reklama skoro stare ceny i oferta? Era tak tak is the best - tylko niech obniży ceny w roamingu.

  • 0

    14.  2006-03-03 22:32:53

    Jakos wogole mnie ta reklama nie przekonuje. Porownajcie ja z reklama taktak z ratownikami i pieknymi lalkami;] Nie wspominam juz o ofercie, ktora w przypadku tego drugiego jest bezkonkurencyjna

  • 0

    15.  2006-03-03 23:31:31

    Issa - jak dla mnie to oferty Tak Tak oraz Sami Swoi biją POPa na łęb i szyję (chodzi o ceny rozmów bo od wysyłania SMSów są darmowe bramki w internecie).

  • 0

    16. ~mnemo-nick  2006-03-03 23:31:59  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    widac ze nie planują chyba nawet obnizek cen w popie bo nie marnowaliby tyle hajsu na kampanie reklamowa ktora w ogole o tym nawet nie wspomina. ja tt-kowiec to mówię;-)

  • 0

    17. ~kulboj  2006-03-04 01:10:19  host: dge176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już dawno temu mówiłem,że jeszcze się profit idei odbije czkawką.
    I tak też jest.Nie mogą za bardzo obniżać,bo hamuje ich profit.Powinni z niego zrezygnować i realnie obniżyć ceny.

  • 0

    18. ~wos  2006-03-04 01:43:16  host: 83.238.70.51

    Zgadza się. Orange nie chce konkurowac ceną.
    Niech więc konkuruje do śmierci kolorami.

  • 0

    19. ~teLEVYdz  2006-03-04 03:06:30  host: efa18.internetdsl.tpnet.pl

    ~~xxx: to pORANG'ka :-))))

  • 0

    20. ~andreas  2006-03-04 09:56:11  host: bth117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bez sensu, jak na moje oko to te kolory się nie zmieniły tylko wybladły, efekt jest żałosny. mam wielki żal do orange, bo zamienili piękne logo idei jakimś pier****nym kwadratem i teraz dorwali się do pop'a. przedtem lubiłem tę marke, ale teraz liczą się tylko heyah i era, ewentualnie sami swoi

  • 0

    21.  2006-03-04 10:55:06

    to nowe logo jest jakies wyblakle...

  • 0

    22. ~PiotrK  2006-03-04 14:23:31  host: gate1.dka.pl

    Bleee, myślałem, że chociaż logo POPa zostanie nietknięte, ale teraz w tych "kolorach" wygląda obrzydliwie!

    Nie Orange'owi!

  • 0

    23. ~  2006-03-04 15:52:22  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Przyjrzałem się reklamie i xxx ma rację: ten po lewej to nie jest dziewczyna. Moim zdaniem to są dwa popaki...

  • 0

    24.  2006-03-04 19:32:01

    Wszyscy tak narzekają a w gruncie rzeczy najwięcej komentarzy jest do Orange i POPa... Czyli jednak nie jest tak źle! ;)
    Sam mam POPa i jestem zadowolony!

  • 0

    25. ~kamil  2006-03-05 00:11:06  host: wlan0-4.srem.net

    ja tez jestem zadowolony a pisza ci ktorzy sa w plusie i czekaja kiedy ta firma wkoncu umrze bo sa w miksie na 3lata z nokia za 1zl :P he he

  • 0

    26.  2006-03-06 14:24:33

    Nie jestem zadowolony ale z Orange. Wczoraj byla wielka awaria tej sieci w moim miescie (Jastrzębie Zdrój). Ponad 24 godziny, bez mozliwosci dzwonienia, i wysylania smsow. Z odbieraniem rozmow i smsow tez byl problem. Jesli smsy juz dochodzily do mnie, to z opoznieniem 5 godzinnym. Jesli juz gdzies udalo mi sie wykonac polaczenie, to zanikal glos, wiec nici z normalnego rozmawiania. Tak wiec sobotni wieczor bez telefonu, cala niedziela bez telefonu. Dzisiaj juz jest na szczescie OK.
    Zeby bylo piekniej wczoraj moja neostrada TP, tez miala klopoty z dzialaniem. Jak nie kochać te dwie firmy.

  • 0

    27. ~ebomas  2006-03-06 15:17:36  host: dpg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kurde, zarzynają ostatnią złotą kure, która im została :( jak popa upodobnią do reszty orange to przecież pop na tym straci

  • 0

    28. ~zorro  2006-03-07 09:54:00  host: 62.93.41.209

    Jestem w Tak Taku już dobry rok mam połaczenia do wszystkich sieci za 59 groszy mam przejść do Popa gdzie sa połaczenia za 80 groszy do wszystkich bo zmienili kolory logo hehe:))

  • 0

    29. ~rogal  2006-03-11 21:35:29  host: chello087207181093.chello.pl

    *zorro: masz obowiązkowo przejść. {Przecież takich ślicznych pedzió zatrudnili. Więc musisz ich wspomóc swoim groszem. A w sumie nie musisz przechodzić. Wspomożesz ich kupująć kilka zdrapek POPa w kiosku. Zalecane nominały to 150zł buhaha. Co za kretyński Orange

  • 0

    30. ~Ja  2006-03-17 21:39:09  host: w3cache2.swietochlowice.org