Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 900 tys. Androidów każdego dnia

Ponad 900 tys. Androidów każdego dnia

LuiN 11 Czerwca 2012 12:21

0 0

Ojciec Androida, Andy Rubin, podał nowe statystyki dotyczące systemu Android. Codziennie aktywowanych jest ponad 900 tys. urządzeń z tym systemem.

Podczas Mobile World Congress 2012 dzienna liczba aktywacji wynosiła 850 tys., teraz przekroczyła już 900 tys. Jako pojedynczą aktywację traktuje się tu pierwsze zalogowanie urządzenia z komórkowym modułem łączności do konta Google'a.

Nie są przy tym zliczane logowania po zmianie oprogramowania telefonu czy zalogowaniu do innego konta Google'a - każde urządzenie powiększa pulę aktywacji tylko jeden raz.




Oznacza to, że przy obecnym tempie sprzedaży każdego miesiąca do rąk użytkowników trafia ponad 27 mln urządzeń z Androidem, a w skali roku aż 328,5 mln sztuk.

Źródło tekstu: androidcentral, wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 2

    1.  2012-06-11 12:39:16

    nie da się ukryć, że to zacne liczby :) robią wrażenie

  • -3

    2. ~  2012-06-11 12:44:07  host: z48-16.opera-mini.net

    czy wy w ogole zastanawiacie sie nad tym co publikujecie??? Chcecie nam wmowic ze CO ROKU liczba ludnosci przehraczajaca liczbe wszystkich obywateli USA wymienia sobie komorke na Androida??? Tak ciezko zrozumiec ze przed sprzedaza telefonu pracownicy loguja sie na te telefony zeby sprawdzic czy wszystko ok a pozniej te telefony sobie lezakuja miesiacami??? Realnie wyniki sa 5 krotnie nizsze

  • 2

    3.  2012-06-11 13:00:15

    @2 - masz iPhone-a? Nie chłopie, te wyniki są prawdziwe. Zobacz udział w rynku Androida, to się przekonasz. A dla użytkowników systemu to doskonała wiadomość - więcej telefonów, większe zainteresowanie deweloperów, więcej solidnego oprogramowania, większa konkurencja producentów sprzętu, lepsze i tańsze telefony. Żyć, nie umierać.

  • -2

    4. ~Afryki  2012-06-11 13:15:22  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Orange Polska wchodzi w LTE i będą mieli pokrycie na terenie 99,9% kraju. Prace potrwają do kwietnia 2014 roku stopniowo według regionów. Ostatecznie osiągną dwukrotne zwiększenie liczby nadajników.

  • 0

    5.  2012-06-11 13:27:50

    @4: A koncesja jest?

  • -4

    6. ~  2012-06-11 13:29:12  host: 037008207137.oswiecim.vectranet.pl

    "Ponad 900 tys. Androidów każdego dnia" W tym 800.000 to przeinstalowywanie systemu bo znowu się zawiesza...

  • 0

    7. ~BartekGib  2012-06-11 13:29:45  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Mhhhm ... 900 tyś Androidów dziennie tak ? Licząc badziewne tablety za 199 zł które ludzie NIE WIADOMO PO CO KUPUJĄ. Wyniki ABSOLUTNIE nie godne pozazdroszczenia.

  • -1

    8. ~  2012-06-11 13:35:51  host: z56-06.opera-mini.net

    Bartuś - przed znakiem interpunkcyjnym, jakim jest pytajnik, nie dajemy spacji. No i widzę postęp, z Gio przeszliście teraz na tablety za 199zł, a ekosystem - o którym ciągle marudzi Applecan, się powiększa.

  • 0

    9.  2012-06-11 13:43:51

    Pamiętajmy również, że są to dane pomimo rosnącej liczby urządzeń z systemem Windows 7, 7.5 Mango oraz niebawem Windows 8 (najnowsze tablety). Na + jednak działa rosnące zaufanie do smartfonów. Zobaczymy jak te dane wyglądać będą jak ten rynek bardziej się nasyci.

  • 0

    10.  2012-06-11 14:17:13

    @6 czytaj newsa, bo piszse tam wyraznie, ze takie cos sie nie liczy. Dobry wynik, niech sie dalej rozwija ten system. Mam nadzieje, ze premiera iOS6 jeszcze bardziej przyspieszy sprzedaż Androidow :)

  • 0

    11.  2012-06-11 14:33:27

    @10 trochę za dobry. Jak Android zdominuje rynek całkiem to rozwój się skończy.

  • 0

    12. ~  2012-06-11 14:37:22  host: z44-12.opera-mini.net

    Kupuja nowe bo co wyjdzie jakis program to wymaga nowszego androida. A aktualizacji brak.

  • 0

    13. ~Batystowa Betty  2012-06-11 14:41:29  host: 94.75.84.90

    A o tym że codziennie sprzedawane jest 800 tys Iphonów 4 to już nie łaska napisać :-/

  • 0

    14. ~BartekGib  2012-06-11 14:47:00  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    8. Powiem Ci kolokwialnie - daj see siana. I widać jak dokładnie czytasz - nie wspominałem o badziewnym Gio a o badziewnym Ace. Bartuś to sobie możesz mówić do swojego kochanka bo ja z Tobą brudeszafta nie piłem ...

  • 0

    15. ~piyoter  2012-06-11 15:03:48  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @14, znowu te niepotrzebne złe emocje... poczytaj lepiej o "sukcesie" nokii, ze od początku sprzedała aż 2 miliony swoich lumii :)

  • 0

    17. ~Mera  2012-06-11 15:20:27  host: 83-238-167-196.ip.netia.com.pl

    @6 @7 W tym swoim bezpodstawnym jadzie nawet nie potraficie ZE ZROZUMIENIEM dokładnie tego newsa przeczytać. A tam stoi JAK WÓL, że przeinstalowanie systemu w tej liczbie nie jest brane pod uwagę. I nic nie jest też napisane o jakichś "badziewnych tabletach za 199 zł". Nie ma to jak się podniecić? Nieprawdaż? Wtedy rozum ucieka.

  • 0

    18. ~  2012-06-11 15:25:56  host: user-164-126-50-11.play-internet.pl

    taa.... od razu parę milionów. W takim tempie wzrostu, mając na uwadze również ciągły wzrost tych liczb o kilkanaście %, to za parę lat połowa globu będzie miała androida. Niebywałe!

  • 0

    19. ~Gecon  2012-06-11 15:41:34  host: klapa.denko.com.pl

    Liczba aktywowanych urządzeń jednak nie przekłada się na jakość produktu i zadowolenie klienta. Świadczy to też, że Androidowcy częściej wymieniają sprzęt na nowy, lub są zmuszani różnymi zagrywkami do jego wymiany.

  • 0

    20.  2012-06-11 16:35:26

    @16 z liczbami chcesz się kłócić?

  • 0

    21. ~  2012-06-11 16:42:37  host: z10-05.opera-mini.net

    Windows 8 na tabletach, popsuje trochę te statystyki.

  • -3

    22. ~BartekGib  2012-06-11 17:17:28  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Ja powiem tylko jedno - niektórzy nie potrafią zaakceptować innych systemów niż Android - to czemu ja mam być przychylnym do Androida ? A do @17. NIE MA TO JAK CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM CZYJEŚ KOMENTARZE I ODPOWIEDNIO INTERPRETOWAĆ SOBIE SAMEMU ICH TREŚĆ. Ja sam napisałem, że w tą liczbę włączają się badziewne tablety za 199 zł, które są nieprzydatne do niczego i Nokia E51 szybciej wczyta daną stronę internetową aniżeli taki tablet. Dlatego też uważam, że wynik ten nie jest wynikiem godnym pozazdroszczenia bo jak ktoś napisał - ilość ABSOLUTNIE NIE IDZIE W PARZE z jakością. Ale nie ma się co dziwić, bo skoro Android wręcz rozdawany jest wszem i wobec i zaraz znajdzie się w budzikach, odkurzaczach i papierze toaletowym (który notabene ma taką samą funkcję jak Android) to "liczby mówią same za siebie" :)

  • 0

    23. ~piyoter  2012-06-11 17:19:32  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @16 ci ajfoniarze z kredytami na telefon, którzy nie moga sie pogodzić z tym, że te telefony za 1zł potrafią więcej niz izabawka

  • 2

    24.  2012-06-11 17:33:06

    Jako użytkownik Androida chciałbym wyrazić nadzieję na większe ujednolicenie systemu i bardziej równe traktowanie poszczególnych modeli. Natomiast w wojnie, który system jest lepszy, nie zamierzam absolutnie brać udziału. Każdy używa takiego systemu, jaki mu odpowiada. I nikomu nic do tego.

  • 1

    25.  2012-06-11 17:35:36

    @22 "niektórzy są głupi to czemu ja mam być mądry?" "Ja sam napisałem, że w tą liczbę włączają się badziewne tablety za 199 zł," I napisałeś.... głupotę. Te tablety nie mają pakietu usług Google więc nie da się w nich aktywować Androida. I to własnie gość pod 17 miał na myśli ale Ty przyjąłeś swoją jedyną taktykę: zakrzyczeć i nie rozumieć na co się krzyczy.

  • 0

    26.  2012-06-11 17:42:28

    Ci wszyscy co gadają o Gio czy Ace to sami zapewne połasili się na tel. za zeta i teraz płaczą. Pytanie po co go wzięli? Bo jeśli nie to skąd snują te mityczne opowieści. Mieli zapewne styczność z innymi telefonami jak cała reszta z WP7, który widać jak się sprzedaje.

  • -1

    27.  2012-06-11 17:52:04

    @26 swoją drogą to niesamowite. Tylko ledwo ponad 2 miliony modeli sprzedanych na świecie a wszyscy narzekacze na WP7 mają znajomego który jest niezadowolony z Lumii. I jak tu w cuda nie wierzyć?

  • 0

    28.  2012-06-11 18:24:46

    Ja mam lumie i jestem mega zadowolony :)

  • -1

    29. ~BartekGib  2012-06-11 18:27:04  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    @25. Znalazł się wielki doradca forumowy. "Nie mają pakietu usług Google". W ogóle nie mają ... Zresztą - z takim fachowcem nie będę się sprzeczał :) Ja nie krzyczę - po prostu z taką ignorancją inaczej rozmawiać się nie da. Android ponad wszystko najlepszy i totalna destrukcja innych systemów. Miałem dwa telefony na Androidzie, trzy na iOS, jeden (aktualny) na WP7,5 i powiedzieć mogę jedno, że większego badziewia jak Android nie ma. To jest całość i ogół moich wszystkich wypowiedzi - Android nie jest systemem. Android jest nakładką graficzną która się tnie, podcina, zacina, obcina, przecina. Do Androida pasują wszystkie terminy związane z niezamierzonymi przestojami w pracy.

  • 0

    30. ~piyoter  2012-06-11 18:32:36  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @29 możesz podac nazwy tych telefonów na androidzie które to miałeś?

  • 0

    31.  2012-06-11 18:39:22

    29 - to wybierz telefon z systemem, który Ci odpowiada i przestań wreszcie marudzić, ok?

  • 0

    32.  2012-06-11 18:40:39

    @29 Nie będziesz się sprzeczał bo nie masz na to kontrargumentu. Jedyne co umiesz robić to zamieszanie i pianę bić. "Ja nie krzyczę - po prostu z taką ignorancją inaczej rozmawiać się nie da." Tyle, że to Ty jesteś ignorantem. "Android ponad wszystko najlepszy i totalna destrukcja innych systemów." A Ty niby lepszy z tym "android najgorszy ponad wszystko"? Też tego systemu nie kocham ale nie będę w przeciwieństwie do Ciebie hejtował na każdym kroku bo nie na tym to polega. Teraz też nawaliłeś tonę ogólników i zero konkretów. Tylko pierniczysz 3 po 3 o Tabletach za 199 zł które nie są nawet w 1/10 tak popularne co LG GT540 a na dokładkę brak w nich usług Google więc aktywowane być nie mogą. To ja już wolę Applefana. Przynajmniej piany nie bije.

  • 0

    33. ~piyoter  2012-06-11 18:48:51  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @32 a ja myslałem ze BartekGib i applefan to wymysły jednego chorego trolla, który pod dwoma nickami hejtuje androida

  • 0

    34.  2012-06-11 18:55:01

    @33 fakt, pojawili się w tym samym czasie mniej więcej. Chociaż z drugiej strony to mają inny sposób pisania a Bartek wydaje się znacznie głupszy od Applefana który kombinować przynajmniej umie. Może obydwaj dostali przydział z jakiegoś myapple czy innego portalu tutaj ażeby ludzi nawracać?

  • 0

    35. ~BartekGib  2012-06-11 19:20:55  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    @30. ZTE Blade najpierw na 2.1 a potem na 2.3.3 i SGSII który okazał się wręcz negatywem jakości ceny co do jakości. ZTE Blade kupiłem bo na ten czas był totalną nowością a miałem go po dobrej cenie (jako drugi telefon a potem do Aero2), a SGSII bo reklamowany jako top telefon szybko wpadł w moje ręce po czym długo z nim nie wytrzymałem ... Na dwa-trzy dni miałem jeszcze kilka telefonów z Androidem ale już nawet nie pamiętam co to były za telefony. A co do Pana z numeru 32 i 34 to powiem szczerze, że dostał przydział z zakładu dla obłąkanych. Zresztą co jakiś czas jak przeczytam wpisy na forum spod nicku tego osobnika to podziwiam brak jakiejkolwiek przydatności jego wpisów tak samo jak w tym przypadku. Rynku "kolego" nie znasz, bo wystarczy porozmawiać z ludźmi i spojrzeć sobie na ilości kupowanych na Allegro tabletów najniższej jakości za kwoty często poniżej 250 zł. Nawet trzy dni temu w KFC nasłuchałem się ze stolika obok o fenomenie Androida na tablecie za kwotę 299 zł. Ja nie nawracam nikogo. Tylko dziwi mnie fakt ciągłego pisania i porównywania produktów na "systemie" Android. Stąd w ten sposób pokazuję, że są ludzie przeciwni ciągłości biadolenia o fenomenie Androida. Gdzie nie wejdę - telepolis, gsmonline, mgsm, telix, komórkomania wszędzie tylko Android Android Android. Chcę przeczytać o OGÓLE urządzeń, a ciągle tylko Android, Android, Android, czasem się pojawi iOS, czasami dosłownie raz na miesiąc coś o WP7,5. Bicie tej całej piany idzie o Androida, bo odkleić się od niego nie można a pojawia się tyle nowości z innych systemów że możnaby o tym wspominać. Ale po co ? A co do 'c'iebie Maniiiek czy jak ci tam to już kiedyś komuś napisałem - zapraszam do siebie do "śmierdzącej" Warszawy. Skoro wydaje ci się głupi to porozmawiamy przy kawie o twoich spostrzeżeniach względem mojej osoby. Oceniaj inteligencję etc. dopiero jak posłuchasz kogoś na żywo.

  • 0

    36.  2012-06-11 19:42:17

    @35 nie napisałem, że jesteś głupi tylko, że wydajesz się znacznie głupszy od applefana. Skoro nie widzisz różnicy to nie mój problem. A Twoje nasłuchiwania w KFC i Allegro są tyle warte co nic jak się patrzy na rynek światowy. Poszukaj sobie łaskawie jakichś statystyk dotyczących sprzedaży tabletów przez poszczególnych producentów a nie pierdzielisz 3 po 3 jak połamany, że znaczna część urządzeń na Androidzie to tanie tablety z Chin. Większych głupot dawno nie czytałem a ostatnio było ich bardzo wiele. A teraz sio, konferencje oglądać. A jeśli nie podoba Ci się Android to nie czytaj o nim.

  • 0

    37. ~Dr Adolf Nowak  2012-06-11 19:45:04  host: 178.180.121.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe czy te ludziska wogóle wiedzą że Android wymyślono i tak się promuje po to by móc ich jeszcze lepiej kontrolować (nawet jak sprzęt jest wyłączony można podsłuchiwać właściciela). Moja partia sobie po to zafundowała taki sprzęt by wrogowie bezbłędnie wiedzieli co z nimi zrobimy.

  • 0

    38.  2012-06-11 19:45:42

    Wchodzisz pod news o Androidzie i masz pretensje, że wszyscy o Androidzie piszą. Czy to jest normalne?

  • 0

    39. ~piyoter  2012-06-11 20:01:50  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    No tak zte blade, lowend który przycinał i sgs2 (czemu wydaje mi sie że zmyslony) którego ciężko było rozumem ogarnąć... dla takich własnie ludzi idealny jest wp7 - wszystko co bardziej skomplikowane, jest po prostu niedostępne.

  • 0

    40. ~piyoter  2012-06-11 20:03:35  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    "bardziej skomplikowane" - tzn wszystko ponad przesuwanie pulpitów, dzwonienie sms i przeglądarka ie (przycinająca co nie miara)

  • 0

    41. ~BartekGib  2012-06-11 20:13:59  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Ojjj kolega Maniiiek widzę bardzo zakochany w rynku zagranicznym. Jak taki jesteś globalny to do Anglii na zmywaczek. Rynku NIE ZNASZ. Pochwal się swoim dorobkiem telefonów i swoimi doświadczenia, bo skoro masz telefon jak w podpisie - to rozmowa nawet się nie zaczęła. Wypowiadaj się więcej nt. telefonów człowieczku posiadający Samsunga X520. ŻENUJĄCE JEST TO, że odzywasz się a zapewne nigdy w życiu nie miałeś nawet na marne 2-3 dni telefonu opartego na jakimkolwiek nowszym systemie i dlategoś taki zakochany w Androidzie. Sam sobie przeczysz przebiegiem posiadanych aktualnie i dawniej telefonów .... A co do pianobijcy z nr 39 i 40 - no tak, lepiej mieć 900 pulpitów i powtarzające się rzeczy, 2000 aplikacji na telefonie tylko po to żeby ją raz włączyć i 900 rdzeni katujących baterię w 3 h. Jeżeli nie odrosło się jeszcze od ziemi na tyle aby z telefonu korzystać jako z narzędzia do pracy etc. (telefon, sms, e-mail, internet, czytniki PDF i Office) to bawcie się dalej dzieci Androida. Cześć!

  • 0

    42. ~BartekGib  2012-06-11 20:19:19  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Jeżeli się wierzy w człowieka, który NA DZISIEJSZE CZASY do internetu szuka Nokii 9300 albo starego HTC w zamian za zepsuty PC to widać, jaki poziom wiedzy reprezentują wyznawcy Androida.

  • 0

    43.  2012-06-11 20:35:56

    @42 pokaż mi cwaniaczku jakiś telefon do internetu za 100zł. A i nie mierz ludzi swoją miarą, nie wyznaje ŻADNEGO systemu. Nie przyszło Ci do pustej pały, że jakbym był wyznawcą Androida to szukałbym GT540 lub innego badziewia? W tej cenie da się kupić. "nt. telefonów człowieczku posiadający Samsunga X520" Nie liczy się poziom wiedzy tylko posiadany telefon? Czy kupno drogiego samochodu czyni kogoś specjalistą w dziedzinie motoryzacji? "zapewne nigdy w życiu nie miałeś nawet na marne 2-3 dni telefonu opartego na jakimkolwiek nowszym systemie i dlategoś taki zakochany w Androidzie." Zakochany w Androidzie? Chyba sobie jaja robisz. Dla mnie Symbian jest najlepszy, ale nie mam zamiaru z tego powodu hejtować wszystkiego co Symbianem nie jest jak jakiś popapraniec. A z systemów to większego kontaktu tylko z WP7 nie miałem, chociaż miałem okazje pobawić się telefonem z tym systemem i bardzo mi przypadł do gustu. Zaatakowałeś mnie jak głupi i nawet jednego argumentu który by nie był żenujący nie użyłeś. Jesteś żałosny.

  • 0

    44. ~piyoter  2012-06-11 20:42:31  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @42 ten komentarz aż nadto utwierdza mnie w tym przekonaniu, ze sgs2 przerósł twoje mozliwosci umysłowe.

  • 0

    45. ~piyoter  2012-06-11 20:44:37  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    aha, nie nazywaj mnie pianobijcą... nigdy przecież nie osiągnę twojego poziomu bicia piany.

  • 0

    46. ~piyoter  2012-06-11 20:49:23  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    hahhaha, 900 pulpitów, 900 rdzeni... ciebie w dziecinstwie musieli straszyć Buką.

  • 0

    47. ~BartekGib  2012-06-11 21:00:55  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Staaaaale tylko oceniasz mnie względem moich wypowiedzi. To co - ja nie mogę :) ? Oceniam Ciebie na marnego znawcę bo założę się, że nie używałeś jakichkolwiek nowszych i bardziej zaawansowanych słuchawek. Więc to jest moja ocena - niska półka użytkownika. A co do telefonu do netu - znalazłbym na krótką metę inną opcję posiadania komputera z internetem a nie zaczynał poszukiwania telefonu do internetu za 100 zł. Takie byłoby moje wyjście. Napisałeś, że łatwo mnie rozjuszyć ? "cfaniaczku, pusta pało" - najwidoczniej Ciebie również da się szybko rozgryźć. A numer 44, 45, 46 niech się najpierw nauczy pisać etc. a dopiero potem wypowiada. Co - jak mówisz to opluwasz kogoś albo seplenisz ? Zasady pisownii i kultury dziecko a dopiero potem do mamy na prośbę o komputer.

  • 0

    48.  2012-06-11 21:02:19

    @42 i nie w zamian za zepsuty PC tylko kasę zebraną na coś lepszego postanowiłem przeznaczyć na naprawę piecyka. Ty to robisz celowo czy już zaawansowany analfabetyzm wtórny objawiasz skoro czytanego tekstu nie rozumiesz?

  • 0

    49. ~piyoter  2012-06-11 21:09:29  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    BartekGiB, dalej mnie uświadczasz w moim przekonaniu o swojej bezkresnej głupocie...A w zasadach pisowni jest również mowa o znakach interpunkcyjnych. Zapamiętaj sobie, na przykład, że przed pytajnikiem nie stawia się spacji (podobnie jak przed kropką, czy wykrzyknikiem)

  • 0

    50. ~piyoter  2012-06-11 21:11:21  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    ten skrót GiB to od GimBazy? urocze :D

  • 0

    51. ~BartekGib  2012-06-11 21:13:53  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Od nazwiska. Przynajmniej potrafię napisać jak mam na imię i pierwszy człon mojego nazwiska.

  • 0

    52.  2012-06-11 21:14:17

    @47 a przez pryzmat czego mamy Cie oceniać jak nie durnych wypowiedzi? Na ładne oczy? Co do telefonu to nic nie poradziłeś tylko "znalazłbym opcje". A skoro z Ciebie taka wysoka półka to zapraszam na forum do działu JTW. Na pewno twoje cenne porady będę lepsze od wszystkich innych. W końcu miałeś SGS II a teraz iPhone 4S więc posiadanie tych telefonów czyni cię specjalistą. Co do kultury to ty mnie z łaski swojej jej nie ucz, bo gdybym ciebie naśladował zupełnych chamem bym został. Podsumujmy: 1. Nie wolno oceniać nikogo na forum z powodu jego wypowiedzi. 2. Jak ma się słaby telefon to nie zna się na telefonach, jak ma się drogi telefon to jest się specjalistą 3. Android jest najgorszy, nie umiem napisać dlaczego ale jest najgorszy bo ja tak mówię 4. ludzie są gupi bo ciągle piszą o androidzie nawet pod tym tematem który jest o... Androidzie. 5. kiedy ja obrażam to jest dobrze, ale kiedy mnie się obraża to już dobrze nie jest.

  • 0

    53.  2012-06-11 21:17:17

    6. Każdy kto nie atakuje Androida jest jego wyznawcą. Takie podsumowanie tego co piszesz w 6 punktach. Jak chcesz opisze jeszcze 4 i będziesz miał własne 10 przykazań.

  • 0

    54. ~  2012-06-11 21:35:58  host: z03-08.opera-mini.net

    Maniiiek nie dyskutuj z palą z Warszafffki. Starzy krowy sprzedali i z pare hektarow i Warszafffka uderzyla do glowy.Starzy bartusia maja pewnie wiecej dlugu jak zycia. To zwykly cham z warszawy i buc. Bartusiu pamietaj ze cham ze wsi wyjdzie ale wies z chama nigdy. Warszaffffiaku

  • 0

    55. ~  2012-06-11 21:57:26  host: z58-11.opera-mini.net

    54. Kto jest cham - jest chamem, nic do tego ani wawka, ani inne miasto NIE MA.

  • 0

    56.  2012-06-11 22:02:03

    @55 W sumie ma. Wawka potęguje chamstwo, ale tylko w chamach. Mieszkanie w stolicy powoduje u nich poczucie wyższości. Ale tylko głupi ludzie tak mają.

  • 0

    57. ~McCoy  2012-06-11 22:08:08  host: z57-04.opera-mini.net

    Interesujące, o Androida kłóci się Maniiiek, zwolennik Symbiana, i BartekGib - wannabe fan Apple'a, a użytkownik Lumii kupionej okazyjnie. Fubar....

  • 0

    58. ~  2012-06-11 22:09:51  host: z58-11.opera-mini.net

    56. Hehe to ja już nie wspomnę o góralach, jacy to oni są kulturalni...

  • 0

    59. ~BartekGib  2012-06-11 22:24:53  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Ja nie jestem zwolennikiem ani iOS, ani Symbiana, ani WP7,5, tymbardziej badaOS czy BBOS. Ja jestem zwolennikiem szybkich, skutecznych i prostych systemów. Nawet tych dosyć "zamkniętych" na personalizacje, bo wyrosłem już z kolorowych tapet, zmiany dzwonków, widget'ów, etc. Dla mnie ma to działać i wyglądać prosto i szybko. Faworyzuję może i WP7,5, bo z każdym dosłownie systemem miałem styczność na dłuższą metę (nawet tymi 'egzotycznymi'), ale jakoś szybkość i przydatność tego systemu najbardziej mi podchodzi i jeżeli będzie z widocznym progresem aktualizowany to narazie nie zamierzam zmieniać systemu operacyjnego. Poza Lumią o której się baaardzo dobrze wypowiadam mam jeszcze dwa najprostsze możliwe telefony i z nich też korzystam ale typowo jako z telefonów - połączenia i sms'y. Ale nie mogę już patrzeć na tę faworyzację Androida o którym dosłownie wszędzie mowa. Ja rozumiem - każdy ma swoje gusta ale patrząc trzeźwo to nie jest i nie będzie genialny system bo zachowuje się dosyć niezrozumiale dla mnie. A szczerze mówiąc DENERWUJE mnie ciągła gadka o systemie Android, bo pojawia się mnóstwo informacji o innych systemach które to dostają nowe funkcje, aplikacje, nachodzą je nowe problemy etc. A poza InfoNokia i dwóch portalach o WP7 nie dowiem się nic ciekawszego aniżeli nowy tablet na Androidzie albo spis weekendowych aplikacji na Androida. No i chodząc po salonach również ciężko mi przeboleć sytuację, gdzie do umów ładują stale Samsungi, SE, HTC, Motorole i LG na Androidach. Czy ten świat żyje tylko Androidem ? Potrzebą człowieka jest różnorodność, a nie ciągłość informacji na portalach ogólnych o jednej rzeczy ....

  • 0

    60.  2012-06-11 22:25:33

    @57 Po prostu uważam, że Symbian jest najlepszy.... dla mnie. I w przeciwieństwie do oponenta przyjmuje do wiadomości oraz toleruje fakt, że coś innego może być najlepsze dla kogoś innego. Z resztą poziom jego wypowiedzi przyprawiał mnie o ból głowy i zastanawiałem się czy zdołam wykrzesać z niego chociaż jedno mądre zdanie. I najmądrzejsze co napisał to było "Od nazwiska" Ale tutaj zaszczyty należą się piyoterowi bo to na jego wypowiedź tak odpisał.

  • 0

    61.  2012-06-11 22:30:39

    @59 więc wchodź na bada-os.info, wp7.com.pl i inne portale tego typu. Albo napisz wniosek do redakcji zamiast pianę toczyć w komentarzach. Nawet jeśli masz racje sposób w jaki ją przedstawiasz jest nieodpowiedni. Kto czyta Twoje wypowiedzi zwraca uwagę na chamstwo i bicie piany a nie na merytorykę wypowiedzi. Nie liczy się tylko to co chcesz powiedzieć, ale też w jaki sposób to robisz.

  • 0

    62. ~BartekGib  2012-06-11 22:32:39  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    A co do Warszawy to już po raz tysięczny słyszę komentarze od ludzi, którzy nigdy nawet 150 km od Warszawy nie byli. Jakoś ja często przebywam w rejonach Olsztyna, co miesiąc jestem w Poznaniu na parę dni, co miesiąc jestem też w Trójmieście i dla mnie człowiek jest człowiekiem a nie pinezką na mapie Polski i jeżeli ktoś ma wodę w mózgu to może nawet i w Szczecinie, Gorzowie, Koninie, Białymstoku, Lublinie, Koszalinie, Gubinie, Elblągu czy w Katowicach mieszkać i g... sobą reprezentować. Także najpierw zapraszam do pomieszkania na terenie WWA a potem ocenę mojej osoby i mojego pochodzenia ...

  • 0

    63. ~  2012-06-11 22:40:10  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    @60 i 61. No to skończyć już z docinkami. Zaczęło się jak zwykle po prostu od szyderczego mojego komentarza i zaraz poleciał wysypek uwag pod adresem mojej osoby i mojego komentarza. Czy tam komentarzy. Ale ja mam chęć na czytanie ogółu informacji, mam chęć na zbiór informacji na takim portalu czy też innym o wszystkich telefonach. A już idealnym przykładem mojej teorii jest dział na forum tego portalu zwany "Jaki telefon wybrać". Kup Neo V, kup SGSII, lepszego telefonu jak SGSII nie ma, kup Arc S. PIERWSZY LEPSZY AKTUALNY TEMAT I CO SIĘ POJAWIA W NIM : Neo V, SGS, P970, Galaxy Ace, LWW, Defy, X10, Desire. To jest tylko jeden temat spośród dosłownie 90 % całej treści forumowej z przykładowo tego działu. A gdzie coś na Symbianie, na iOS, na WP7,5 ? Trochę się przyjrzeć, poczytać, przypatrzeć a zrozumie się te całe wielokrotnie wspomniane "bicie piany" cokolwiek kto sobie pod to podstawi ...

  • 0

    64.  2012-06-11 23:11:10

    @63 A co ma być polecane jak ktoś szuka albo telefonu do internetu, muzyki, zdjęć do powiedzmy 700zł albo od razu chce czegoś na Androidzie? Bo takie pytania padają najczęściej. iPhone 3GS składany z 5 innych z beznadziejnym aparatem? Nokia N8 ze świetnym aparatem, świetną jakością rozmów ale z marną przeglądarką? A może jakaś Lumia z beznadziejną jakością muzyki? Że nie wspomnę o tym, że ludzie boją się ograniczeń WP7 i niepewnej aktualizacji? Swoją drogą ładnie to tak oczerniać? Bo o tym, że odciągamy ludzi od Androida i polecamy coś na bada OS/Symbianie jeśli ktoś nie chce telefonu do internetu to już cholera nie wspomniałeś. Jeśli ktoś na starcie zaznacza, że nie interesują go tysiące aplikacji i ma budżet do 1000zł polecana jest nokia N9, ktoś szuka telefonu z dobrą baterią/aparatem polecana jest Nokia N8. Że już nie wspomnę ile razy INNOV8, E72 i C905 były polecane. Ale nie, Ty tylko pianę bić umiesz i naginać rzeczywistość tak, żeby na męczennika wychodzić, bo wszyscy źli tylko nie ty.

  • 0

    65.  2012-06-11 23:14:18

    @63 załóż konto i zapraszam do JTW. Umiesz krytykować cały dział to pokaż swoją mądrość w polecaniu. Bo jak na razie to tylko gadasz głupoty jaki ty oświecony a my głupi. Pokaż na co cię stać. A może nie umiesz co? Tylko zgrywasz cwaniaka?

  • 0

    66. ~  2012-06-11 23:22:01  host: z33-16.opera-mini.net

    Maniiiek - nic do Ciebie nie mam, ani tego co piszesz. BartekGib - pisałeś o swojej Warszawie, o swoich studiach, bracie finansiście którego znajomi bankierzy szajsungów nie tykają i pare innych bzdur które przedstawiałeś jako argumenty w rozmowie. Zupełnie jak w przedszkolu: a ja mam słonia w karafce. Różowego. Tymczasem tracisz czas aby oświecać nas - prostaków, gołodpców, dzieci androida itd. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.

  • 0

    67. ~  2012-06-11 23:23:14  host: z33-16.opera-mini.net

    ^ to ja, McCoy

  • 0

    68.  2012-06-11 23:23:28

    Albo nie, jaki telefon byś tutaj polecił cwaniaczku: "poszukuje taniego dobrego telefonu lub smartfona dotykowego z wyswietlaczem pojemnosciowym. Ok 300-380 za nowy. Marki ktore preferuje - samsung, nokia, htc, lg i sony ericsson. Musi obslugiwac gry, fajnie sie na nim pisac wiadomosci, latwy dostep do internetu, stylowy dla kobiety. Aparat min 2 mp, wyswietlacz powyzej 2,8 cala. Dzieki!" Taki cytat z forum. Dla ułatwienia dodam, że może być używany.

Dodaj swoją opinię