Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 90% głosujących za strajkiem w TP

Ponad 90% głosujących za strajkiem w TP

WitekT 18 Marca 2005 13:28

0 0

Za przeprowadzeniem strajku w Telekomunikacji Polskiej opowiedziało się 91,6% pracowników, którzy wzięli udział w referendum w tej sprawie.

Na drugie pytanie referendum: Czy uważasz, że wydzielenie kolejnych grup pracowniczych poza TP SA przynosi szkodę klientom i pracownikom spółki, twierdząco odpowiedziało 95,1% osób uczestniczących w referendum.
Komisja podała, że w referendum wzięło udział 17.094 pracowników TP na 30.369 zatrudnionych w firmie.

Związkowcy zapowiadali, że wynik referendum nie przesądzi o strajku, a ostateczna decyzja o rozpoczęciu protestu zależeć będzie od wyników rozmów z zarządem.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier mobilnych?

Harry Potter: Hogwarts Mystery  zadebiutuje wiosną

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet