Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 80 nowych Pokemonów w Pokemon Go

Ponad 80 nowych Pokemonów w Pokemon Go

LuiN 15 Lutego 2017 18:53

2 8

more pokemon

Niantic, producent gry Pokemon Go, jeszcze w tym tygodniu pozwoli graczom z całego świata odkryć ponad 80 nowych gatunków Pokemonów.

Pokemon Go może irytować, może dziwić, ale nie da się odmówić twórcom gry sukcesu. Tytuł debiutował w lipcu 2016 roku, a w niespełna pół roku wypracował 950 mln dolarów. Chociaż z pierwotnej bazy graczy odeszło wiele osób, tytuł wciąż trzyma się w czołówkach rankingów najpopularniejszych gier mobilnych świata.

Zimą twórcy próbowali podkręcać rozrywkę specjalnymi akcjami - dzisiaj zakończona została akcja walentynkowa. Jednocześnie zapowiedziano jeszcze na ten tydzień premierę ponad 80 nowych Pokemonów, które dołączą do około 150 do tej pory dostępnych.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Dołożenie nowych istot było oczywiste od samego początku - w grze na konsole Nintendo jest ich w końcu ponad 800. Do tej pory jednak gracze nie wiedzieli, kiedy mogą spodziewać się kolejnego urozmaicenia gry.

Wraz z nowymi Pokemonami gracze otrzymają zmodyfikowany ekran walk - z łatwiejszym wyborem Poke Balli i Berry. Te drugie zyskają nowe warianty - spowalniające ruchy Pokemona oraz podwajające liczbę zdobytych Candy. Pokemony będą miały oznaczenia płci, pojawią się kolejne metody ewolucji stworków, a ekran gracza zyska nowe opcje personalizacji.

more pokemon

Oprócz wyżej opisanej aktualizacji zaplanowanej na ten tydzień, w najbliższym czasie gra zostanie ponadto zasilona w panel do wymiany Pokemonów pomiędzy graczami oraz do bezpośrednich walk PvP.

Zobacz: Gra Pokemon Go zarobiła w 2016 roku 950 mln dolarów

Źródło tekstu: Niantic, wł     

Dodaj do:

Tagi: pokemon go

w sumie: 28
  • -1

    10.  2017-02-15 19:55:08

    ta gra sie nudzi po miesiacu. sukces moze byl duzy, ale na dłuzsza mete to raczej nie jest

  • 0

    11. ~➖➖  2017-02-15 20:21:31  host: 8.37.225.62

    4). ➕ :-)

  • 1

    12.  2017-02-15 20:22:40

    @4, medyk suisse - dlaczego obrażasz Czytelników? @3, jowish, resztki początkowego boomu. Pewnie wiosną będzie powtórka. Patrząc na wykresy, każdy event organizowany przez twórców podwaja liczbę aktywnych użytkowników gry, a potem wszystko wraca do normy.

  • 1

    13.  2017-02-15 20:23:16

    @10

    bo to gra zmuszająca do chodzenia po mieście a do tego wymagana jest odpowiednia pogoda. ide o zakład, że jak tylko będzie parę cieplejszych i slonecznych dni to juz na przełomie lutego/marca znów sporo osób będzie na ulicach łapac pokemony. osobiście dziś byłem pierwszy raz w tym roku na bieganiu połączonym z grą w pokemony i było fajnie

  • 0

    14. ~➖➖  2017-02-15 20:28:11  host: 8.37.225.62

    12). Zapomniałeś o 1, uporczywy stalking i podszywanie się pod zarejestrowanego użytkownika.

  • 3

    15. ~Zen  2017-02-15 20:31:00  host: public-gprs393481.centertel.pl

    Ale czad, a już myślałem że gra odchodzi do historii, a jednak chwilę jeszcze pobiegają...

  • 0

    16.  2017-02-15 21:12:45

    News miesiąca ;)

  • 1

    17.  2017-02-15 21:18:12

    juz widze jak w zime i te mrozy ludzie biegaja z pokemonami. moze na wiosne rusza

  • -1

    18. ~medyk Suisse do Luina  2017-02-16 00:12:08  host: bbcs-112-82.pub.wingo.ch

    absolutnie nie bylo moim zamiarem obrazac czytelnikow ani kogokolwiek, nie jestes czasami nadwrazliwy? Moim zamiarem bylo uzycie ironii.

    pytam retorycznie o sens. Bo chyba od dluzszego czasu w calych smartfonach nie ma przelomu, ciagle cos sie stara marketingowo wcisnac. Ciagle cos super.. a jaki postep w bateriach?

  • -1

    19.  2017-02-16 01:18:09

    Bardzo jest mi z tego powodu wszystko jedno.

  • 0

    20.  2017-02-16 06:39:14

    Sympatycznie, choć rzeczywiście na mrozie ciężko się gra. Ale przynajmniej coś się w grze dzieje, tyle dobrego.

  • 0

    21. ~M@zik  2017-02-16 09:42:07  host: 088156129126.dynamic-ww-01.vectranet.pl

    Z moich obserwacji wynika że
    przez okres zimowy nie natknąłem się na żadnego gracza Pokemon, ale przyjdzie ciepło to może znowu więcej osób będzie grać, głównie dzieciaki

  • 1

    22. ~Kuba  2017-02-16 09:51:45  host: user-46-112-110-49.play-internet.pl

    Witek się w. yy hamaku przewraca ... czekamy na newsy o sweet fociach jakieś gwiazdy, w końcu zrobi je telefonem nie?

  • 0

    23. ~Ogr  2017-02-16 10:04:06  host: user-94-254-129-79.play-internet.pl

    @Kuba. Witek pewnie biega za Pokemonami, a ty pieprzysz takie farmazony. Nie pasuje strona, to spadaj smęcić gdzie indziej.

  • 1

    24.  2017-02-16 10:54:10

    ktoś jeszcze w to gra?

  • 0

    25.  2017-02-16 12:39:00

    dajmy pokemonom umrzeć śmiercią naturalną

  • 0

    26. ~  2017-02-16 18:54:33  host: 178-37-27-18.adsl.inetia.pl

    Ja gram i inni też widzę, jak są aktywne lure mode :P

  • 0

    27.  2017-02-16 22:01:18

    Po zablokowaniu przez Niantic użytkowników zrootowanych urządzeń powiedziałem Bye Bye pokemon go. Za jakiś czas zmieniłem telefon na nowszy.
    Próbowałem znowu pograć. Ale gdy zauważyłem że bateria w nowym telefonie trzyma 5h. Wyrzuciłem to na dobre. Sorry ale wolę mieć normalny czas pracy baterii. I możliwość wyboru czy chce roota do xposed itp.
    Niż ma mi producent mówić co mam robić.
    Niech sobie dodają ten 2gen. Bez wymian i walk z innymi. Nie zamierzam wracać do tej gry

  • 0

    28.  2017-02-16 22:14:23

    Ja mam na Telepolis jednego pokemona, więc w telefonie tym bardziej nie potrzebuję .

  • 0

    29. ~Kody Pokemon GO  2017-02-24 21:12:08  host: 83-238-227-94.adsl.inetia.pl

    Kody do Pokemon GO opisali na stronie ▶ WSPOMAGACZE NET ◀

Dodaj swoją opinię