Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 8 mln polskich Internautów

Ponad 8 mln polskich Internautów

WitekT 4 Stycznia 2006 11:27

0 0
Z Internetu korzysta 28% Polaków w wieku ponad 15 lat. Najczęściej łączą się z siecią z domu - tak wynika z nowego badania NetTrack firmy SMG KRC.

Jak obliczają autorzy badania, oznacza to, że mamy w kraju 8,37 mln użytkowników Internetu. W grupie tej jest minimalna przewaga mężczyzn (50,51%).

Badanie pokazuje, że Internet to wciąż medium znane przede wszystkim ludziom młodym. Prawie co drugi jego użytkownik w Polsce to osoba w wieku poniżej 25 lat. Przeszło połowa (55,1%) korzystających z Internetu robi to codziennie lub prawie codziennie.


Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet