Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 77 tys. na WOŚP od klientów Play

Ponad 77 tys. na WOŚP od klientów Play

sirmark 22 Stycznia 2009 14:20

0 0
Klienci Play za pośrednictwem specjalnego numeru dla SMS przekazali Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 77175,01 zł. Trwa jeszcze licytacja złotego numeru Play.

Dodatkowo Play przekazał specjalny złoty numer 792 000 000 wydany z okazji przekroczenia liczby 2 mln klientów na aukcję WOŚP, która zakończy się 28. stycznia, a jej wartość przekroczyła już 11 tys. zł.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2009-01-22 16:43:03

    #6 jasne - nie ma sensu wydawać na ciekawy numer więcej niż 100-200 PLN a i to nie wiem czy to nie jest przesada poza tym wiem z własnego doświadczenia,że im łatwiejszy numer tym trudniej go zapamiętać .

  • 0

    8.  2009-01-22 17:07:17

    #7: no nie przesadzaj. Ten 791 000 000 jakiś strasznie trudny do zapamiętania nie jest :-)

  • 0

    9.  2009-01-22 17:08:31

    Może bym go sobie nawet kupił. Ale tylko wtedy gdybym wygrał w lotka i nie miał co z kapuchą robić :-)

  • 0

    10. ~kwistas  2009-01-22 17:20:49  host: w3cache.wignet.pl

    77 tys. no plajt nie zaszalał, a raczej jego abonenci.

  • 0

    11. ~  2009-01-22 17:21:10  host: w3cache.wignet.pl

    Nawet fryzjerzy więcej zebrali kasy :D

  • 0

    12. ~  2009-01-22 18:34:10  host: 77-254-154-101.adsl.inetia.pl

    5. Na jaki grzech? Co ty pier...lisz? Jakby nie to, że umiesz posługiwać się komputerem powiedziałbym, że jesteś dziadkiem-słuchaczem ojca tadeusza. Jestem pewien że i na Caritas nie dajesz ani grosza, chyba że stare szmaty. Często księża najeżdżają na Owsiaka, wyjeżdzając z grechami, że kradnie pieniądze i się nie rozlicza, a prawda jest taka, że Nikt w Polsce nie pomógł tak ludziom w szczególności chorym dzieciom jak Jurek Owsiak. Kościół tylko walczy o odebranie majątków. I kto co niedzielę daje na grzech jak nie TY. Żadnego dziecka z Twoich pieniędzy nie nakarmią ani nie wyleczą. Nie ma chyba szpitala bez sprzętu z serduszkiem. Nie mogę uwierzyć, że są tacy ludzie jak ty i nie mogę pojąć skąd się tacy zawistni i kłamliwi ludzie biorą.

  • 0

    13. ~  2009-01-22 18:35:08  host: 77-254-154-101.adsl.inetia.pl

    5, sorry, to miało być do 4

  • 0

    14.  2009-01-22 19:18:47

    12 - twoje pojęcie o świecie jest baaaaaardzo ograniczone jeżeli uważasz, że kościół walczy tylko o odebranie majątku. A tak na marginesie - ty pewnie się plujesz jak ci operator 20 groszy z konta zabierze a kościołowi odmawiasz dochodzenia praw do tego co mu zabrano.

  • 0

    15. ~kwistas  2009-01-22 19:47:58  host: w3cache.wignet.pl

    piokuk nie wnikaj w temat kościoła, bo ta mafia tak ci pierze mózg że sam nie umiesz myśleć.

  • 0

    16. ~  2009-01-22 19:52:55  host: f142-040.opera-mini.net

    Jasne. Zabrano mu 2 hektary a oddano mu poltora tysiaca hektarow, ktore siostrzyczki zaraz sprzedaly 20x drozej niz oficjalna cena i juz nie musza sie modlic, lezac do gory brzuchem darmozjady i pasozyty zyja sobie w luksusie, bez finansowych zmartwien!

  • 0

    17. ~  2009-01-22 19:53:53  host: 80.51.91.252

    tak jak co niektorym mozg wypral plej :>

  • 0

    18. ~  2009-01-22 20:44:56  host: 77-254-154-101.adsl.inetia.pl

    14. piokuk, nie poruszałem tematu kościoła, tylko tego, że kłamstwa na temat Owsiaka wychodzą w dużej części z kościoła. Przecież księża go nie lubią, to żadna tajemnica. Sam kiedyś widziałem filmik propagandowy, stworzony praz TV Trwam który miał zdyskredytować Owsiaka. Ciekawe czemu nr 4 porównywał Owsiaka do grzechu? Pewnie słyszał o tym na plebanii u swojego proboszcza. Po prostu mnie wkur... denerwuje, jak ktoś obraża TAKIEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA JAK OWSIAK,który uratował tylu ludzi, zwłaszcza jakiś śmieć spod nr 4. Osoba która wspomagałaby Caritas, nawet jeśli nie dałaby grosza na WOŚP, to nie powiedziałaby złego słowa o działalności Orkiestry, bo oni nic złego nie robią. A po drugie - tak, uważam że kościół nie tylko walczy o odebranie majątków i zyskanie jak największej władzy w życiu politycznym, ale również o nowe działki, które im są przekazywane za symboliczną złotówkę. Czemu tych ziem nie oddadzą. Państwo daje - dobrze, państwo zabierze -niech oddaje 100 razy więcej, a my sprzedamy 20 razy drożej niż nam wycenili po znajomości lub za łapówki.

  • 0

    19. ~  2009-01-22 20:47:42  host: adko42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    caritas nie nawidze ich

  • 0

    20. ~Borat  2009-01-22 22:55:56  host: host8925215122.3s.pl

    Ludziom z wypranym mózgiem przez radio M trzeba współczuć, choć też czasami nóż w kieszeni sie otwiera. Mam tesciową, nawiedzoną słuchaczkę, jej nawet mtv przeszkadza i krzyczy zeby to wyłaczyc bo to szatan, gdyz laski mają krótkie sukienki. Czasami mam ochote wziąść ją za kołnierz i wywalić z domu na zbity pysk. Szczescie jedyne w tym ze daleko mieszka i czesto nas nie odwiedza.

  • 0

    21. ~  2009-01-22 23:22:37  host: 77-254-136-149.adsl.inetia.pl

    20, no co Ty, nie żartuj tak, oni dają na Caritas, hehehe. A może tylko chcieliby dać. Już się w ich dobroci serca pogubiłem. Niech sobie ojciec Maybachem jeździ, a dzieci niech umierają.

  • 0

    22. ~nick  2009-01-22 23:54:30  host: adqe208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skoro mowa o kościele i WOŚP to dodam coś od siebie. Jeden z pierwszych finałów, ludzie mało wiedzieli o zasadach, tydzień wcześniej ksiądz na wsi w niedziele przypomina że bedą zbierane pieniadze "na chore dzieci". Msza poranna w dniu finału, ksiadz na początku mowi że dziś zbiórka więc ludzie (UWAGA!) na tacę dają konkretną kasę. Na koniec mszy wspomina że kwestorzy zbierają do puszek i "ma nadzieje" że robią to uczciwie nie wyciągając nic dla siebie. Ludzie orientują się że zostali oszukani, podnosi się szum, po skończonej mszy dopiero spotykają kwestujących i dają im drobne albo wogóle bo juz nic nie mają skoro dali na tace. Dlaczego dopiero po mszy? Bo kościelny i policja (sic!) na zlecenie proboszcza bełkotając hasłami że to dom boży przed mszą przepedzili kwestujących z okolic koscioła!

  • 0

    23. ~  2009-01-23 11:19:41  host: f143-059.opera-mini.net

    plejofcuw jest podobno 2 miljony a zebraLIŚCIE tylko 77 tysięncy? Smiehó warte!

  • 0

    24. ~kamil  2009-01-23 12:01:52  host: egz210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23: a ile zebrala twoja siec i ilu ma abonentow cieciu malinowy?

  • 0

    25. ~s1k0r3k  2009-01-24 18:31:40  host: 77-254-142-161.adsl.inetia.pl

    Mam uwagę do załogi telepolis. Może włączcie możliwość raportowania hamskich i obraźliwych wpisów na forum, bo z niektórymi ziomkami ze slumsów, to forum wygląda jak ich chata i podwórko osiedlowe.

  • 0

    26. ~Antek  2009-01-26 17:53:34  host: 77-254-237-84.adsl.inetia.pl

    A i tak Owsiak bierze dla fundacji 10 % z zebranej kwoty. Tak jest napisane w statucie fundacji WOŚP.

Dodaj swoją opinię