Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 5 mln pobrań Google Allo

Ponad 5 mln pobrań Google Allo

orson_dzi 29 Września 2016 14:15

4 2
W ciągu pierwszego tygodnia od premiery, nowy komunikator Google Allo został pobrany ponad 5 mln razy.

Nowy komunikator pozwala m.in. na korzystanie z asystenta głosowego, wysyłanie wiadomości w trybie incognito, regulacji wielkości tekstu i korzystanie z szeregu dostępnych emotikon i naklejek. Dodatkowo aplikacja uczy się nawyków użytkownika, inteligentnie podpowiadając pasujące do niego odpowiedzi.

Aplikacja jest dostępna od 21 września. Po 3 dniach przekroczyła barierę miliona pobrań, a po tygodniu dobiła do 5 mln.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie



Źródło tekstu: Google; wł     

Dodaj do:

Tagi: google | google allo

w sumie: 14
  • -2

    1. ~~  2016-09-29 14:55:44  host: acrl105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uczy się nawyków użytkownika? czyli, że co? za mnie myśli? to mój mózg nie jest mi potrzebny?

  • 3

    2. ~jacek  2016-09-29 14:58:33  host: 85.219.163.130

    a kiedys byl CI wg potrzebny ?

  • 1

    3. ~pablosox123  2016-09-29 15:01:22  host: 89-65-59-139.dynamic.chello.pl

    wszystko to jest jedno wielkie g.Viber skype whatup i jeszcze to.A wiadomo ze najwieksza baze ma messenger i dla paru znajomych nie warto instalowac podobnych i pobocznych aplikacji tego typu.

  • 0

    4.  2016-09-29 15:03:57

    @3, pablosox123 - WhatsApp i Messenger mają po 1 mld użytkowników. Więc nie takie znowu wiadomo. Inna sprawa, że oba komunikatory należą do Facebooka.

  • 0

    5. ~  2016-09-29 15:26:08  host: user-94-254-145-158.play-internet.pl

    Eee tam viber fajniejszy

  • 0

    6.  2016-09-29 16:17:38

    Co z tego, ze 5 mln pobran jak uzywac tego bedzie 10%.

    Ja Facebooka nie mam, wiec nie wiem co to mesanger. Uzywam Whatsup i jest ok.

  • 0

    7. ~???  2016-09-29 19:06:12  host: n26-06-01.opera-mini.net

    A jak sie ma rozmowy i mms/sms bez limitu, to jest przydatne to ...Allo???

  • 0

    8. ~nmn  2016-09-29 19:26:04  host: 8.37.225.62

    A ja i tak wolę sms-y :-)

  • 0

    9. ~zzz  2016-09-29 19:52:54  host: mars.teneg.com.pl

    Naprawdę zastanawia mnie po co robić kolejny komunikator, taki sam jak inne...

  • 0

    10. ~viber  2016-09-29 19:56:07  host: 87-207-45-227.dynamic.chello.pl

    jak dla mnie viber rządzi, dlatego że ma swój odpowiednik na PC który siedzi w trayu i informuje mnie o nowych wiadomościach...

  • 0

    11.  2016-09-29 21:59:04

    Przekombinowany, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, Whatsapp jest bliski ideału.

  • 0

    12.  2016-09-29 22:26:04

    @10, viber - do WhatsAppa też jest apka na PC. Używam codziennie.

  • 0

    13. ~ja podziękuję  2016-09-30 11:38:43  host: cpc89606-cove14-2-0-cust272.3-1.cable.virginm.net

    Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "afera google allo" i przemyślcie czy warto pobierać ;-)

  • 0

    14. ~nie warto  2016-09-30 20:27:57  host: user-94-254-224-69.play-internet.pl

    Wolę darmowe rozmowy w Play, mimo że twarzą Play jest szmata zwana Wojewódzki wkladacz polskiej flagi w psie ***.

Dodaj swoją opinię