Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 176 tys. numerów przeszło do P4 w 2Q2014

Ponad 176 tys. numerów przeszło do P4 w 2Q2014

sirmark 2 Lipca 2014 23:16

10 12

play mnp 2q2014 W II kwartale do P4 przeniesiono ponad 176 tys. numerów. P4 jest też jedynym operatorem, który miał w wymienionym kwartale dodatni bilans przenoszonych numerów - informuje na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.



Jak pisze na swoim blogu, najwięcej numerów jest przenoszonych z Orange. Z kolei P4 opuściło mniej numerów niż w I kwartale, czyli mniej niż 55,2 tys. numerów.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: mnp | p4

w sumie: 51
  • 0

    33. ~  2014-07-03 10:29:21  host: achz41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mistrzowie takie pytanko. Czy przenosząc numer z Play RWK do Orange YES to dostanę rok ważności konta? Wie kto?

  • 1

    34. ~Calm7  2014-07-03 10:42:19  host: n15-04-04.opera-mini.net

    33). A dlaczego nie? RWK jest w tej taryfie normalnie dostępny. Chyba, że to sobie ktoś na własne życzenie spartoli.

  • 0

    35. ~Luk  2014-07-03 10:45:35  host: ies249.internetdsl.tpnet.pl

    @29 sam jesteś zabawny. Znajdź mi proszę inną ofertę za 49,99 z telefonem gdzie masz wszystko no limit i dodatkowo 250MB. Uwierz mi, że te 250MB wystarcza spokojnie mniej zaawansowanym użytkownikom którzy pierwszy raz mają do czynienia ze smartfonem. No ale przecież zawsze można ponarzekać...to takie polskie

  • 0

    36. ~red  2014-07-03 11:02:15  host: 109241125090.pila.vectranet.pl

    @luk smieszny jestes 6 teledyskow na youtube i nie ma 250 mb. smartfon lubi internet po co sie ograniczac tym smiesznym transferem w t-mobile

  • -1

    37.  2014-07-03 11:02:49

    @35
    proszę: Play mix 50 zł z pakietem. nielimitowane sms/mms do wszystkich. nielimitowane rozmowy w play. do tego nielimitowany internet w LTE do końca 2014 roku. do tego pakiet 500 MB. i zostaje jeszcze 20 zł na rozmowy do innych sieci. ale spokojnie. można kupić pakiet 100 minut za 15 zł (wychodzi 15 gr za minutę). i zostaje jeszcze 5 zł

  • 0

    38. ~oem  2014-07-03 11:07:39  host: 89-79-138-128.dynamic.chello.pl

    dla mnie oferta z 250MB to oferta bez internetu

  • 0

    39. ~asbc  2014-07-03 11:31:51  host: ip-78-30-118-148.free.aero2.net.pl

    37 @ porownaj sobie ceny telefonow w mixie a w abo tmobile. Kosmos

  • 0

    40. ~Luk  2014-07-03 11:34:42  host: ies249.internetdsl.tpnet.pl

    @36, 37, 38 czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie piszę, że to dużo bo mam 2GB i mi wystarcza na styk. Mówię tylko, że 250 MB dla przeciętnego Kowalskiego który w życiu nie korzystał z internetu w telefonie to jak na początek dobre rozwiązanie. @37 nie wyskakuj mi tu proszę z mixem w play i nie porównuj tego do no limit, No i jeszcze porównaj ceny telefonów w obu ofertach

  • -1

    41.  2014-07-03 12:00:37

    @ 39,40
    Przykładowo: sony xperia E1 w t-mobile jest w tym Twoim abo za 59 zł, a w Play za 9 zł. Samsung galaxy trend plus: t- 99 zł, play - 39zł, Samsung galaxy core plus w t - 289zł, a w play lepszy galaxy core LTE - 239zł. Sony xperia z ultra: t-1359, play - 1169. wymieniać dalej?

  • 0

    42. ~Luk  2014-07-03 12:18:51  host: ies249.internetdsl.tpnet.pl

    @41 jesteś rzetelny jak fakty w tvn. Bo tego, że oferta jest 12/50 i 12/100 już nie dodałeś. Krótko mówiąc masz umowę za 50 zł na 36 doładowań. Faktycznie porównanie bardzo trafione :-)

  • -1

    43.  2014-07-03 12:21:25

    @42
    w tym momencie mówisz o elastycznym mixie, a ja mówię o klasycznym mixie z telefonem

  • 1

    44.  2014-07-03 12:23:25

    @42
    w elastycznym jest 12/50 i 12/100, ale w zwykłym jest 24/50

  • 0

    45.  2014-07-03 12:31:16

    było 70% teraz już tylko ~50% nie wiem czy jest się z czego cieszyć jak tak szybko spada ich udział w MNP.

  • 0

    46. ~Luk  2014-07-03 12:39:24  host: ies249.internetdsl.tpnet.pl

    Oki masz rację są dwa mixy do wyboru. Nie zmienia to faktu, że nadal mówimy o ofercie MIX, a nie abonamencie bez limitu :-)

  • 0

    47.  2014-07-03 12:45:12

    mix jest prawie bez limitu, bo nie ma nielimitowanych połączeń do innych sieci poza play'em, ale za to jest dość korzystny pakiet minut, nielimitowany internet w lte i większy pakiet danych niż w T oraz pakiet złotówek (60 zł) na start. no i umowę mix'a można skrócić wykonując nawet kilka doładowań kontraktowych w miesiącu. abo w T nie jest całkiem bez limitu, bo to by oznaczało, że internet też jest bez limitu.

  • 0

    48. ~  2014-07-03 21:18:49  host: abtv37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 skąd ta pewność?

  • -1

    49. ~  2014-07-05 17:47:46  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @pawelec2225 Cena to nie wszystko. Play nie dorasta do pięt Tm czy Plusowi. To tak jak porównać Skodę do Mercedesa.
    Więc nawet gdy telefony są droższe w TM (ok 200zł - wow na 2 lata to wychodzi 10zł więcej miesięcznie) to i tak się opłaca wziąć TM czy Plusa niż pseudo Play

  • 0

    50.  2014-07-06 10:00:20

    @49
    mimo wszystko coraz więcej ludzi wybiera Play. cena jednak ma znaczenie zwłaszcza teraz, gdy każdy oszczędza jak może.

  • 1

    51. ~ARoo  2014-07-07 00:40:22  host: 178-36-80-33.adsl.inetia.pl

    MAM KILKA NUMERÓW W PLAY .... NALEŻY IM SIĘ TO ...OFERTY O KROK PRZED KONKURENCJĄ .... A DODATKOWO ROAMING KRAJOWY ... NIE MA ZASIĘGU - ZMIENIAM OPERATORA A W CIĄŻ JESTEM W PLAY ... ŻYCIE JEST PIĘKNE !!!!

  • -1

    52. ~rrrr  2014-07-07 10:01:36  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    Konczy mi się abo w Playu i chcę uciec (przenieść numer) gdzieś na "chwile" aż nie trafi się jakaś dobra oferta na abo , trochę rozmawiam na komórki (mało) i net by się przydał z 500Mb wystarczy. Rozważany był RMB ale odpadł bo aktywacja 49 zł i trzeba by zostać na dłużej żeby się opłacało został więc nju z rachunkiem lub virginmobile. I tu pytanie ma ktoś ten virgin lub miał ? Nie ma problemów z przenoszeniem do i od nich numeru ?

Dodaj swoją opinię