Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 100 tys. widzów kina letniego Orange

Ponad 100 tys. widzów kina letniego Orange

LuiN 10 Września 2009 12:31

0 0

Ponad 100 tys. osób obejrzało filmy wyświetlane w kinach pod gwiazdami w czasie trwającej całe lato akcji Orange Kino Letnie. Największą popularnością cieszyły się projekcje na sopockim molo, obejrzało je 62 tys. osób. Kolejnych 35 tys. widzów zasiadło na zakopiańskich Krupówkach, a prawie 10 tys. oglądało filmy w jeżdżącym po kraju Wagonie Filmowym.

W tym roku wydarzenie zostało przygotowane we współpracy z miastami partnerskimi - Sopotem i Zakopanem oraz z PKP Intercity. W ramach akcji w dwóch najpopularniejszych polskich kurortach można było za darmo oglądać seanse filmowe wyświetlane na specjalnie przygotowanych "salach kinowych", pod gołym niebem.




Ogółem zorganizowano 453 seanse, które obejrzało ponad 100 tysięcy widzów. Pokaz zamykający tegoroczną edycję projektu odbył się w ostatni weekend sierpnia. W repertuarze Orange Kino Letnie znalazło się 99 najciekawszych tytułów filmowych ostatnich lat.

Bardzo ciekawym elementem projektu Orange Kino Letnie był Wagon Filmowy, oficjalnego przewoźnika projektu - spółki PKP Intercity. Przez całe wakacje kursował on pomiędzy Sopotem, a Zakopanem łącząc zimową i letnią stolicę Polski. Podczas każdej podróży, pasażerowie mogli oglądać wyświetlane filmy. W czasie wakacji wagon pokonał swoją trasę 71 razy, dzięki czemu filmy obejrzało blisko 10 tysięcy podróżnych.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2009-09-10 12:37:49

    Uwielbiam takie wyliczenia :)marketingowy bełkot...

  • 0

    2. ~  2009-09-10 12:41:07  host: chello089074153038.chello.pl

    100 tys. jest w sieci Orange :P

  • 0

    3. ~...  2009-09-10 12:43:52  host: doj86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1,2. Można się śmiać, dla mnie tam cała akcja była spoko. Więcej powinno być takich imprez.

  • 0

    4.  2009-09-10 13:13:19

    Lepsze to niź reklamy w tv a i pewnie taniej dla nich wyszło ;]

  • 0

    5. ~Adam  2009-09-10 13:40:14  host: v02-02.opera-mini.net

    Taaa kursowal miedzy Sopotem a Gdynia....Orange podobnie sieje klamstwo i propagande jak tvn 24 Ha ha ha Jestem akurat maszynista PKP IC i wagon ten jezdzil w EX Tetmajer Gdynia - Zakopane - Zakopane ale do Zakopanego nie dojezdzal. Wylaczany byl ze skladu w Krakowie Plaszowie. Podobnie w nocnym skladzie Monciak - Krupowki, ta sama relacja ( co za kretynska nazwa ) tez byl wylaczany w Plaszowie. A powod... na linii Krakow Plaszow - Zakopane sklady moga miec max 9 wagonow.

  • 0

    6. ~Adam  2009-09-10 13:50:13  host: v02-02.opera-mini.net

    Sorki za pomylki w tekscie. Mialo byc jezdzil w relacji Gdynia Glowna - Krakow Plaszow w Ex Tetmajer i Pospiesznym Monciak Krupowki relacje skladow Gdynia Glowna - Zakopane - Gdynia Glowna

  • 0

    7. ~larry  2009-09-10 14:12:35  host: dpu149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    100 tys całkiem sporo, chociaż mnie średnio kręcą takie akcję. Wolę jak dają jakieś promocje w prepaidach (jak np ten nowy starter w NOG, gdzie doładowania są premiowane godzinami w sieci). No ale jak ktoś jest kinomanem, to pewnie dla niego spoko.

  • 0

    8. ~teamer  2009-09-10 15:57:04  host: dach.gts.entel.pl

    Bardzo fajna sprawa, nie ma to jak kino pod chmurka:). Mielismy z dziewczyna okazje obejrzec Fride w ''zawarszakowiakowanym'' w tym czasie Zakopcu, zimno jak ''pieron'' w trakcie seansu(po 21) ale dzieki cwiartce malinowki z pobliskiego GS ''Spolem'' dalimy rade ;). Ogolnie popieram orznij w takich inicjatywach, mialem okazje obejrzec w zeszly weekend rowniez orange festival, a i co srode przypominam sobie w kinie cinemacity o orange(srody z orange, 2 bilety w cenie 21zl). Polecam!

  • 0

    9. ~  2009-09-10 17:43:16  host: v02-07.opera-mini.net

    To jest jeszcze ta promocja biletów do kina ŚRODY Z ORANGE ? Po co takie bzdury pisać, że jak 100 tysięcy ludzi oglądało filmy to musieli mieć telefony w Orange ?! A może mieli w Erze, Plusie lub Play. Slyszalem, że Era sponsoruje zabytki w Polsce. Jak macie w Play to nie wpuszcza was do zamku ? Dobre ! Martin

  • 0

    10. ~tomek  2009-09-10 21:56:24  host: 188.93.161.169

    *3 akcja Środy z Orange została podpisana miedzy obiema firmami na 3 lata wiec jest i ma sie dobrze

  • 0

    11. ~  2009-09-11 08:50:55  host: v03-05.opera-mini.net

    Orange Kino letnie było super! Świetne filmy, byłem kilka razy! Super impreza. Tak samo Środy z Orange! Tłumy ludzi w salach, jest rewelacyjnie! Polecam!

Dodaj swoją opinię