Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 100 tys. aktywnych kart "wRodzinie"

Ponad 100 tys. aktywnych kart "wRodzinie"

WitekT 17 Marca 2010 19:16

0 0
CenterNet sprzedał 200 tys. kart wRodzinie. Na wyniku znacząco zaważyła dystrybucja wraz z Naszym Dziennikiem pod koniec października.

Z tych 200 tys. kart dużo ponad połowa jest aktywna - powiedział wiceprezes CenterNetu Grzegorz Tomczyk.

W momencie startu w czerwcu zeszłego roku, CenterNet przewidywał, że na koniec 2009 roku będzie miał sprzedanych 500 tys. kart, z czego 90% miały stanowić karty wRodzinie.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    10.  2010-03-17 20:09:22

    @ms93-rozumiem, ze kupiles gazete a nawet do niej nie zajrzales..szkoda. Ja zagladam... ciekawy jestem, ile sie "utrzymaja" skoro klientow tak malo. zobaczymy.

  • 2

    12. ~  2010-03-17 20:23:05  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    wRodzinie brakuje obsługi MMS i roamingu. Ja się dodzwaniam z Play na wR (przynajmniej na jeden nr, który mam w kontaktach).

  • -1

    13.  2010-03-17 20:24:39

    No i co? Mam w związku z tym newsem składać gratulacje czy kondolencje?

  • 1

    15. ~r  2010-03-17 20:30:54  host: 109.243.82.85

    #13: składaj co chcesz. I tak nikt z tu obecnych nie ma cię w kontaktach :)

  • 1

    17. ~  2010-03-17 20:41:28  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    alleluja..czas dołączyć do tej setki..aż uzbiera się nas na ćwiarteczkę ;)

  • -1

    19.  2010-03-17 21:15:04

    ~r - tu obecnych - masz na myśli płytkich komentatorów tego wątku czy telepolis? Rzeczywiście spośród komentatorów nikt, ale spośród forumowiczów telefpolis już całkiem spore grono ;-)

  • 0

    21. ~  2010-03-18 00:18:04  host: t19-14.opera-mini.net

    Wiadomo, ze teraz można mieć np. numer 604... w Orange, numer 502... w Play, numer 889... w Erze, numer 790... w Plusie itd. A jaki w ogole prefiks ma ta sieć wRodzinie ? Czyzby 530... ? Czerepak

  • 0

    22. ~  2010-03-18 00:34:49  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    21: 720XXXXXX , 530 ma Play

  • 0

    24.  2010-03-18 07:44:51

    ola boga 100 tys. Niezle. Ciekawe jakie maja uslugi dodatkowe. I jak wyglada obsluga klienta. Jak sie witaja konsultanci na bts - boga twego sprawiedliwego ? Aha , torun jest piekny zeby nie bylo. Pzdr. :)

  • 1

    25. ~flanelek  2010-03-18 08:02:36  host: 218-bi1-7.acn.waw.pl

    W BOKu sa normalni a obsluga klienta lepsza dla starszych ludzi , nieobytych z technika niz w innych sieciach. Mam na mysli bok prepaid bo sa zroznicowania w innych sieciach. Brak tylko ich sieci na chodzie w eterze i uslug transmisji danych zeby mozna bylo ich porownywac z innymi.

  • 0

    26. ~  2010-03-18 08:03:27  host: v08-15.opera-mini.net

    24: co chciales udowodnic tym postem?? Ze jestes zabawny? Chyba Ci nie wyszlo.

  • 0

    27. ~egon64  2010-03-18 08:58:35  host: dro192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja sam chętnie bym kupił starter wRodzinie, chociażby dla samych rozmów na numery stacjonarne. Niestety jest bardzo mało punktów, gdzie można go nabyć i dlatego uważam, że powinni popracować nad rozszerzeniem sieci sprzedaży.

  • 0

    28. ~  2010-03-18 09:00:07  host: 109.243.9.203

    nie ma to jak "wiara czyni cuda". Wrodzinie ojca Rydzyka z cennikiem 19gr/min brutto do wrodzinie i na stacjonarne pl, 27gr/min do mno w3 i mvno na ich infrastrukturze, 69gr/min brutto do polsatu i play i jeszcze wrodzinie maja wyższy mtr na połaczenia do nich. zas np taki mbank mobile ma rowna stawke 19gr/min brutto do wszystkich w pl i malo tego co 30dni daja gratis 50MB darmowego netu na zasiegu polkomtela i 5zł wystarcza na 60dni. wrodzinie niby ważność jest do roku (tak niby jak w play fresh) ale problem jest z doladowaniami i doładowania są na kwotę minimum 25zł... Ale - nie ma to jak wiara w ojca rydzyka.. Sekta to sekta i 100tyś-200tyś mają a taki mbank mobile pewnie nawet 50tyś klientów mbank mobile nie mają... Polacy to jednak liczyć nie umieją...

  • -1

    29. ~GOROL  2010-03-18 09:16:47  host: adqk102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    90% darmowych starterów

  • -1

    31.  2010-03-18 10:25:06

    A czy w rodzinie można się dodzwonić na wszystkie O 700 x czy tylko te audiotele ? :-P

  • 0

    32. ~  2010-03-18 10:39:30  host: chello089078006245.chello.pl

    @28: odpowiedz sobie na pytania: gdzie można kupić starter mBanku, gdzie można kupić doładowania, gdzie oferta jest reklamowana (o ile w ogóle jest) a będziesz wiedział dlaczego tylko 40tyś. korzysta z mBank mobile. Jest to oferta, o której nawet nie słyszeli wszyscy posiadacze rachunków w mBanku. To oferta niszowa, sposób reklamy banku.

  • 0

    33. ~impassive  2010-03-18 16:07:04  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    27. Możesz kupić na poczcie i w Żabce.

  • 0

    34. ~  2010-03-18 16:14:32  host: t02-11.opera-mini.net

    @24: Konsultanci na bts??? A któż to? Chyba pomyliło Ci się z jakimś call center :-) @28: Nie można porównywać żadnej oferty do oferty mbanku, który do tego dopłaca mając taką formę reklamy usług bankowych. A 50MB to jest nic, także nie ma czym się podniecać. Oczywiście stawka 19gr najniższą na rynku, jednak przydałyby się jakieś tańsze rozmowy w sieci. A 5zł na 60 dni... no cóż - rozmawiasz tylko 26 minut przez 2 miesiące? :-)

  • 0

    35. ~  2010-03-18 16:53:40  host: 194.246.124.200

    34 mało Ci zawsze mało !!!! za darmo jakbyś dostał połączenia do wszystkich to byłbyś zadowolony nieeeee bo byś chciał jeszcze telefon i co żeby Ci może dopłacali do każdej minuty ???

  • 0

    36. ~  2010-03-18 22:35:34  host: t18-05.opera-mini.net

    @35: Ale Ty nic nie rozumiesz chłopcze... Powiedz ile zapłacę za 1000 minut i 200 sms-ów z wybranym numerem w tym mbank? Opłaca się jak nic :-)

Dodaj swoją opinię