Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ponad 100 płatnych aplikacji dla Androida za darmo

Ponad 100 płatnych aplikacji dla Androida za darmo

Q! 21 Grudnia 2011 17:29

0 0

Serwis GetJar, oferujący aplikacje m.in. dla Androida, przygotował nie lada gratkę dla użytkowników tego systemu. Udostępnił on ponad 100 płatnych aplikacji zupełnie za darmo!

Stronę (przewijaną w poziomie) z akcją świąteczną znaleźć można pod tym adresem. Wszystkie aplikacje ułożone są alfabetycznie, a wśród nich znajduje się wiele pozycji, których regularna cena wynosi około 5 dolarów i więcej.

getjar 100 aplikacjiInstalacja aplikacji jest dosyć skomplikowana i przebiega w kilku krokach. Aby to zrobić, należy wybrać interesującą nas aplikację, ustawić posiadany przez nas model telefonu (tylko raz), przejść z poziomu przeglądarki telefonu na stronę m.getjar.com oraz wybrać odnośnik Quick Download.




Po tym nastąpi instalacja aplikacji GetJar, za pomocą której będziemy mogli wpisać 5-cyfrowy kod przypisany do każdej z aplikacji. Po jego wpisaniu zostaniemy przeniesieni na stronę, z której będzie można pobrać interesującą nas aplikację.

Aby zainstalować aplikację GetJar, należy w ustawieniach telefonu włączyć możliwość instalacji aplikacji z zewnętrznych źródeł (Ustawienia >> Aplikacje >> Nieznane źródła).

Źródło tekstu: Redmond Pie, GetJar, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -2

    1. ~Miron  2011-12-21 17:34:53  host: sub208-158.elpos.net

    I po co tyle zamiszania aby kupic kilka aplikacji ? z tych 100 maksymalnie 5 jest warte zakupu...Mozna wiec spokojnie zaplacic te $5 za te wybrane bez takich kombinacji...

  • -3

    2. ~Prawnik  2011-12-21 17:36:37  host: apn-77-112-1-77.dynamic.gprs.plus.pl

    Z jakiej racji? Mają licencje na udostępnianie płatnych treści za darmo od samych autorów? Jak nie, to już idzie pozew do sądu.

  • -2

    3. ~a_lex  2011-12-21 17:41:19  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Używałe tego GetJar na dawnych SE z Javą. Tysiące aplikacji i prawie nic nie działa z sensem .... Pozostał mi po tym tik - jak gdzieś czytam o setkach tysięcy aplikacji to staram się to omijać z daleka.

  • -2

    5. ~Rawsky  2011-12-21 18:02:42  host: v05-15.opera-mini.net

    4, Pobieram aplikacje i sprzedaje je po 3$ i mam 900 zł za darmo.

  • -3

    7. ~abc  2011-12-21 18:38:17  host: z57-05.opera-mini.net

    to piracka strona ale to tylko mały szczegół

  • 3

    8.  2011-12-21 19:51:49

    To nie piracka strona. Dziala ona tak jak np Amazon Appstore.

  • -3

    9. ~Mera  2011-12-21 19:56:22  host: adqm248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pobierajcie, instalujcie i ...... za kilka dni będzie na różnych portalach dużo wesołości przy dyskusjach na temat szpiegów, restartów i niestabilności smartfonów na Androidzie.No ale przecież trzeba pobierać i instalować dla samego kultu pobierania i instalowania. Naczelne z rodziny Androhumanoidów tak mają od urodzenia w genach zaprogramowane :=).

  • 2

    10.  2011-12-21 19:59:56

    @1 juz z 10 naliczylem ktore sa calkiem spoko i nie sa grami, a i kilka gier wyglada ciekawie

  • -1

    12.  2011-12-21 21:24:47

    Nic ciekawego tam ;

  • -2

    13. ~  2011-12-21 21:40:40  host: host-89-229-132-24.chelm.mm.pl

    Gratka dla Polaków, Ukraińców i Cyganów? Za darmo to można dobrze w mordę dostać w ciemnej bramie.

  • -2

    14. ~  2011-12-21 21:42:19  host: host-89-229-132-24.chelm.mm.pl

    Jeszcze zapomnieliście dodać, że aplikacja GetJar to trojan, a strona, do której linkujecie, ściąga się ponad minutę na łączu 2 mbit. ***

  • 0

    15. ~beny  2011-12-21 22:24:30  host: host-87-101-30-118.pogodnanet.pl

    jaki jest kod na tapatalk ?

  • 0

    16.  2011-12-21 22:25:34

    Naprawdę, to trochę dziwne, ze tyle (a może serwery są przeciążone :P) Wyswypowane z Defy, która ściągnęła 4gry i 3 aplikacje.

  • 1

    17.  2011-12-21 22:31:13

    Niestety, znalazłem 2 aplikacje na które bym sie skusił (Guerilla Bob i Tapatalk), ale nie działają ani z SGS2 ani z Note. Co ciekawe w SGS2 mam Tapatalk darmowe z Samsung Apps, na próbę wyciągnąłem se .apk z systemu, wrzuciłem do Note i też działa. Więc coś tu kręcą ;)

  • -1

    18. ~qqq  2011-12-22 09:16:47  host: 150.254.149.56

    Bardzo kręcą. Twierdza, że dana aplikacja nie działa na danym telefonie i proponują inną chyba już płatną. Ogólnie kiepska promocja.

  • 1

    19. ~bw  2011-12-22 10:00:32  host: ip-188-117-131-83.grakom.pl

    Niestety nie da się zaktualizowac pobranych aplikacji przez market. Pobieranie aplikacji zostało odrzucone ponieważ jej nie kupiono :(

  • 0

    20. ~User  2011-12-22 21:43:23  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Widzę, że dużo pojawia się aplikacji, które były wystawiane wcześniej przez Google w 10 dniowej akcji promocyjnej.

  • 0

    21. ~hgvhj  2011-12-23 16:42:07  host: d118-131.icpnet.pl

    Popieracie piratów? Masakra

Dodaj swoją opinię