Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pomyłka Plusa - Bezlik w miksie nie jest cykliczny

Pomyłka Plusa - Bezlik w miksie nie jest cykliczny

Ringu 17 Grudnia 2010 23:13

0 0

Na ulotce Plusa dotyczącej usług dodatkowych w Mix Plusie pojawił się dość istotny błąd - usługa Bezlik Rozmów wyłącza się po 31 dniach, a nie - jak mówi ulotka - jest automatycznie przedłużana. Nieświadomi klienci mogą przez to zostać narażeni na dodatkowe koszty.

Po włączeniu usługi nie są naliczane opłaty za połączenie wewnątrz sieci po pierwszej minucie jej trwania. Bezlik kosztuje 5 zł miesięcznie i automatycznie się deaktywuje po 31 dniach (744 godzinach). Aby przedłużyć działanie usługi należy wybrać kod: *136*11*02#.




Klienci, którzy już korzystają z tej usługi, zostaną poinformowani SMS-em z informacją o dokładnym jej działaniu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    24. ~  2010-12-18 21:36:09  host: z23-03.opera-mini.net

    Ja juz nie raz mowilem, ze nie ma telefonow za 1 zl... ..ale mi nie wierza...

  • 0

    25.  2010-12-18 22:41:01

    @21 - jak przekonasz wlo do prepaida, stawiam Ci litra. Mówię poważnie. A co do praktyk Plusa, to od lat nic się nie zmienia. Pod pozorem zabezpieczeń przed niecnym korzystaniem z FCT-ów uniemożliwiają łączenia pakietów, nie istnieje w prepaid lejek internetowy. @12 - to po co takie ulotki, które wprowadzają w błąd? Chyba tylko po to, żeby wku...ć klientów.

  • 0

    26. ~  2010-12-19 01:08:39  host: public10727.cdma.centertel.pl

    czy w mixie lub simplusie jest dostępny teleprzelew?

  • 0

    27. ~x  2010-12-19 07:22:54  host: user-46-112-163-85.play-internet.pl

    Nie dziwcie się,że PLUS robi ludzi na szaro, przecież swoją siedzibę ma na ulicy. PoDstępu, to już ludziom powinno dać do myślenia :).

  • 0

    28.  2010-12-19 11:07:41

    Plus jest spolka ktora jesli dalej bedzie w tym kierunku podążac to moze ja nawet T-Mobile/Era dogonic a Orange nadal bedzie w spokojnie liderem ilosciowym rynku nie muszac sie przy tym specjalnie wysilac.

  • 0

    29.  2010-12-19 11:22:53

    AAAaaallleee wtopa :-) takie rzeczy tylko.... w Plusie:P

  • 1

    30. ~r  2010-12-19 13:29:04  host: 46.134.50.68

    #26: był przez krótką chwilę jak wszystko w plusie w promocji i po miesiącu, dwóch wycofali. Widocznie stwierdzili że to dla niech nie interes. Po plusie niczego dobrego nie ma co się spodziewać.

  • -1

    31. ~MEM  2010-12-19 14:41:00  host: host-5db0ca2f.sileman.net.pl

    Jesteście zabawni, w większości ulotek operatorów są mniejsze lub większe błędy . Albo błąd w opisie aparatu , zły kod na uruchomienie usługi lub inna pomyłka. To się zdarza naprawdę bardzo często , wiem to z powodu mojej pracy . Tylko zastanawia mnie dlaczego taka pierdoła jeż przez Telepolis tak pokazywana . Aha wiem dlaczego bo to dotyczy operatora który nie jest Play-em .. Już wszystko jasne

  • 0

    32. ~  2010-12-19 15:06:42  host: z19-09.opera-mini.net

    do 31: MEM, problemu by nie bylo gdyby nie maly problem z aktywacją uslugi. Ktos pytał po co jest bezlik rozmów jak sa wybrane numery? otóż odpowiedz jest prosta. nie mozna miec jednoczesnie 100min do plusa i stacj i wybranych numerów a 100min i bezlik rozmów mozna miec. 100min mozna miec w ciągu 30dni do 4razy. wiec bezlik sie czasami sprzydaje

  • 0

    33. ~  2010-12-19 15:16:09  host: dch161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak długo działa w S+ niedoładowywana karta? Rok da radę?

  • 0

    34. ~  2010-12-19 15:17:43  host: dch161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I jeszcze jedno pytanie. Po jakim czasie wyłączają świeżo uruchomiony S+ bez doładowania?

  • 0

    35. ~  2010-12-19 15:43:51  host: 178.56.144.4

    30@ dzięki za odpowiedź, pytam bo wczoraj widziałem na allegro teleprzelew plusa za 20zł i pomyślałem że może przywrócili usługę a tu widzę że to chyba jakiś przekręt.

  • 0

    36. ~x  2010-12-19 20:30:04  host: user-188-33-70-48.play-internet.pl

    28 - Ja myślę,że jeśli to prawda,że po re coś tam zamiast Ery T-Mobile da za 40 zł (odpowiednik 9,99 euro) 350 minut do wszystkich sieci i 1000 minut do swojej sieci to rzeczywiście będzie to dobra oferta i ludzie zamiast wybierać takiego Plus-a rzeczywiście będą woleli pójść do T-Mobile. No ale pożyjemy i zobaczymy jaką oferte będzie miał T-Mobile w Polsce.

  • 0

    37. ~x  2010-12-19 20:34:06  host: user-188-33-70-48.play-internet.pl

    33 - jak sieć ci nie odłączy numeru bo zapomni (jeśli nie robi tego automat) to da rade ale bez możliwości wykonywania połączeń, samo odbieranie. Świeżo uruchomiony ma blokowane połącznenia wychodzące standardowo 7 albo 14 dni, jakoś tak.

  • 0

    38. ~x  2010-12-19 20:36:16  host: user-188-33-70-48.play-internet.pl

    Sieć Plus z ulicy. PoDstępu mogła celowo zrobić błąd w ulotce, oczywiście,że przez przypadek bo na takim błędzie dużo może zarobić gdy ludzie nieświadomi,że ta usługa nie będzie działać będą ją aktywować i jeszcze dodatkowo płacić za połączenia. Zarobek dla Plusa z ulicy. PoDstępu będzie naprawdę duży.

  • 0

    39.  2010-12-19 20:50:33

    @ 31 - korekta pół roku bez premii i nigdy więcej nie będzie takich pomyłek. Aaa, przecież oni dbają o przychody Plusa. Zapomniałem :))

  • 0

    40. ~  2010-12-19 20:51:03  host: user-46-113-19-176.play-internet.pl

    @26(&35) teleprzelew wrócił, ale tylko w S+. http://simplus.pl/v.do?idx=3070527

  • 0

    41. ~  2010-12-19 22:04:54  host: 178.56.144.4

    40@ dzięki wielkie :) co prawda warunki w porównaniu do przelewu w orange są mocno ograniczone (tylko 20zł/mies) no ale ważne że jest coś takiego wogóle dostępne. Szkoda że era i play tego nie wprowadzili. A czy po zablokowaniu konta głównego można dalej korzystać z pakietów tak jak to ma miejsce w orange? czy tak jak w tt pakiet jest blokowany i trzeba uzupełnić konto?

  • 0

    42. ~do Ringu  2010-12-19 23:41:41  host: cpr243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam powinieneś pamiętać jak NBS działa i jakie są założenia promocji a jak jest faktycznie a potem ile CTR-ów wystawiałeś

  • 0

    43. ~x  2010-12-23 04:13:27  host: user-46-112-241-59.play-internet.pl

    Plus - sieć z ul. PoDstępu.

Dodaj swoją opinię