Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pomocnik w telefonie

Pomocnik w telefonie

WitekT 27 Kwietnia 2005 22:53

0 0

pantechFirma Pantech zaprezentowała telefon komórkowy PH-S6000, wyposażony w innowacyjną technologię 1 mm, wprowadzającą do interfejsu komórek inteligentnych, animowanych pomocników.

To rozwiązanie opracowane przez SK Telecom – największego koreańskiego operatora, który wykorzystuje 1 mm w szeregu usług komunikacyjnych i rozrywkowych.
1 mm ma uczynić korzystanie z telefonu łatwiejszym i przyjemniejszym. Do dyspozycji użytkownika oddani zostają inteligentni agenci programowi, reprezentowani na wyświetlaczu przez animowane postaci. Komunikacja z agentem – któremu można zlecić np. wprowadzenie notatki do terminarza – odbywa się poprzez komendy głosowe.

Telefon PH-S6000 posiada również dwa aparaty cyfrowe z lampą błyskową, obsługę plików muzycznych AAC, akcelerator grafiki GIGA i wyświetlacz QVGA z 262 tys. kolorów. Sprzedaż w Korei rozpocznie się na początku maja.

Źródło tekstu: Asia BizTech, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet