Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pomimo rozwodu, Cyanogen nadal romansuje z OnePlus

Pomimo rozwodu, Cyanogen nadal romansuje z OnePlus

orson_dzi 8 Maja 2015 18:23

1 1

Umowa partnerska pomiędzy OnePlus, a Cyanogen została rozwiązana pod koniec kwietnia. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Cyanogen nadal będzie udostępniał aktualizacje systemu dla smartfonów OnePlus.

Przypomnijmy, że po zawarciu umowy pomiędzy Cyanogenem, a indyjskim producentem smartfonów Micromax, miejscowy sąd czasowo zakazał sprzedaży smartfonów OnePlus na rynku indyjskim. Teraz indyjski sąd orzekł, że ze względu na bardzo dużą różnicę specyfikacji pomiędzy mocno wyposażonym OnePlus One, a smartfonami Micromax ze zdecydowanie niskiej półki, obie firmy nie stanowią dla siebie wzajemnej konkurencji. Dzięki temu sprzedaż smartfonów OnePlus może wrócić na rynek indyjski.
Wyrok sądu pozwala również na kontynuowanie wsparcia dla oprogramowania smartfonów OnePlus przez Cyanogen. Firma zapowiedziała już aktualizacje systemu przez OTA nie tylko na terenie Indii, ale dla wszystkich modeli OnePlus na świecie.

Zobacz: Rozwód OnePlus i Cyanogen

Źródło tekstu: OnePlus; wł     

Dodaj do:

Tagi: oneplus | cyanogen

w sumie: 4
 • 0

  1.  2015-05-08 19:28:58

  Czyli jednak One+ nie musi zatrudniać speca od systemu do drugiej generacji swoich słuchawek. Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne chodzi o...

 • 1

  2.  2015-05-08 21:12:51

  Póki co wiadomo o kontynuowaniu aktualizacji One, ale czy Two będzie też na CM to się dopiero okaże...

 • 0

  3. ~  2015-05-09 20:25:18  host: user-94-254-198-25.play-internet.pl

  @1 o kobietę?

 • 0

  4. ~dav  2015-05-11 09:06:07  host: host-52-67.compi.net.pl

  A miało być tak pięknie... Od razu widać, że M$ macza w tym palce, niby inwestując w Cyanogena...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet