Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pomarańczowe e-toperze na złość komarom [wideo]

Pomarańczowe e-toperze na złość komarom [wideo]

LuiN 16 Kwietnia 2013 08:19

1 3

Sieć Orange przygotowała nietypową, pro-ekologiczną akcję: Wybierz e-fakturę na złość komarom.



O zwyczajach "gacków" i dlaczego warto je lubić opowiada w specjalnym filmie Grzegorz Lesiński z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Nietoperzy:




Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia


W ramach akcji sieć Orange przygotowała konkurs dla swoich klientów. Aby wziąć w nim udział należy aktywować e-fakturę i dokończyć rymowankę o "e-toperzu" na tej stronie. Co miesiąc na autorów sześciu najbardziej kreatywnych rymowanek czekają: iPhone 5, iPady i Samsungi Galaxy S III. Dodatkowo, pierwszych 100 laureatów zostanie nagrodzonych maskotkami e-toperza. Konkurs trwa do końca maja.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2013-04-16 08:54:15  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Chyba coś już o tym na Telepolis było.

  • 4

    2. ~Gość  2013-04-16 09:27:10  host: v46-15.opera-mini.net

    Ja to bym wybrał papierową fakture na złość orange. Niech płaci za przesyłke. A późnie oddałbym papierową fakture na makulature. I też by było ekologicznie.

  • 4

    3. ~  2013-04-16 09:28:30  host: ip-37-209-134-76.free.aero2.net.pl

    Każdy dziś wie, że cała ta ekologia polega na... oszczędnościach operatora na przesyłkach.

  • 3

    5. ~crush  2013-04-16 09:35:21  host: adna193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Janek raczej jesli nie wlaczysz to masz wyzszy o 5zl bo ceny na stronie sa od razu z wlaczona ed faktura ;) nie mieszaj ;-P bo zajechalo reklama

  • 1

    6. ~  2013-04-16 09:42:07  host: v46-15.opera-mini.net

    @5 przecież komentarz janka to jest reklama! Najpierw napisał kilka słów a później wstawił nazwe strony. Po co jak nie dla reklamy?

  • 1

    7.  2013-04-16 09:42:27

    Trzeba naprawdę nisko upaść żeby tak wycierać sobie gębę nietoperzami. Jak pomarańcza tak żałuje na kilka listów może zróbmy jakąś zrzutę?

  • 1

    8. ~APS  2013-04-16 09:47:12  host: host-89-230-168-186.ostrowmaz.mm.pl

    4.-Nie niższy ,tylko ci doliczą te 5 zł.do faktury !

  • 1

    9.  2013-04-16 09:57:49

    Link prowadzi z powrotem do telepolis!

  • 2

    10.  2013-04-16 10:07:06

    9, lotus79 - dzięki, już poprawiłem

  • 1

    11. ~  2013-04-16 10:19:04  host: gaja.tpnet.pl

    - Tato, patrz, toperz! - Nie, synku, nietoperz! - A co?

  • 1

    12. ~hens  2013-04-16 10:37:42  host: 46.238.221.17

    Do niedawna Orange e-fakturę traktowało jako bonus dla abonenta, a teraz wreszcie zrozumieli kto komu robi łaskę

  • 1

    13. ~pabloki  2013-04-16 14:01:54  host: apn-95-41-209-98.dynamic.gprs.plus.pl

    szukam smarka w orange. ktoś coś widział, wie gdzie zaginął ? Ponoć sie wkurzył,powiedział że mówią na niego klapa,zostawił na odchodne dwa smartfony i uciekł, teraz w orange usilne próbują go znalezc. Ale może Wy wiecie gdzie jest smark? Etoperze też coś poirytowane bo czują że wpychają się na siłę. Jak klient go nie przygarnie to płaci 5 zł.

  • 1

    14. ~Calm7  2013-04-16 14:23:00  host: V34-04.opera-mini.net

    13). Jak WiTek opublikował cennik, to rzecznik wody w usta nabrał i cisza jak w kościele :-D

  • 1

    15. ~Jerzy_Katowice  2013-04-16 16:58:00  host: 77-253-251-17.adsl.inetia.pl

    E-faktura to kolejne nablijanie klientów w butelkę. Wszystkie korzyści są po stronie operatora - klient ma same kłopoty. Musi ściągnąć tę fakturę, jak ma firmę to zwykle WYDRUKOWAĆ (jaka kontrola będzie chciała dokumenty w formie tysięcy plików). Potem bezpieczenie przechowywać przez 5 lat te piki. A jak ktoś nie chce zrobić wygodnie operatorowi to zapłai za to karę - wyższą niż rzeczywiste koszty wysłania faktury. Każdy kto sprzedaj usługę ma obowiążek udokumentować to na swój koszt dokumentem. Nie rozumiem, jak można karać klienta za to, że chce paragon.

  • -1

    16.  2013-04-16 17:34:17

    Mam wiele zastrzeżeń do tej firmy, ale akurat e-fakturę bardzo sobie cenię. Zazwyczaj opłacam ją natychmiast po otrzymaniu, czyli siódmego dnia każdego miesiąca. Z papierową nigdy nie było wiadomo, kiedy przyjdzie - nasza poczta działa wyśmienicie do tego stopnia, że kilkakrotnie zapłaciłem po terminie. #15 - czy jest dla Ciebie problemem dokonanie potwierdzeń i ich zapis na JEDNEJ płycie CD w formacie .pdf? Nie twórzmy sztucznych problemów. A obecne paragony drukowane w kasach fiskalnych blakną po kilku miesiącach. Jedyna sytuacja, przemawiająca na korzyść papierowej faktury, to brak dostępu do komputera i internetu oraz dla osób sędziwych, dla których komputer to czarna magia.

  • 1

    17. ~Wizard  2013-04-16 19:08:12  host: public-gprs379686.centertel.pl

    Jakby mi orangutan obnizyl obecne abo o te 5zl oki moge im sie zgodzic ale tak za friko -za jakies losowanie? No way !! orzneli mnie na poprzedniej umowie bo konsultant obiecywal co inne kurier nie wiedzial niby nic mimo ze od razu zglaszalem, kazali czekac 30dni i bylo po ... teraz niech robia sobie koszty w sumie to mam ich tylko dlatego ze payback jest i kontrakt mam z e52 jako jedyni mieli ostatni ... Jak abo obniza oki inaczej niech placa do PostIt lub wpieraja inne pocztowe firmy

  • 0

    18. ~z dala od molocha  2013-04-25 15:31:56  host: r5-177.netdrive.pl

    Ja mam prywatnego dostawce neta i u niego nie ma problemu z papierową fakturą.

Dodaj swoją opinię