Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pomagaj z Plusem - 10% doładowania dla fundacji

Pomagaj z Plusem - 10% doładowania dla fundacji

LuiN 19 Listopada 2013 09:56

18 2

Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plus na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji. Wystarczy, że wskażą jedną z nich i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania.

Wspieranie fundacji nic nie kosztuje klientów. Wszystkie środki z doładowania pozostają na koncie klienta, a pieniądze w całości przekazuje Plus. Zasada jest prosta - im większa jest kwota doładowania, tym więcej Plus przekazuje fundacjom.




Akcja Pomagaj z Plusem zaczyna się 19. listopada i będzie wspierana kampanią z udziałem Maćka Rocka pod hasłem Bądź sobą, ładuj dobrem!. Aby wziąć udział w akcji należy wprowadzić kod przypisany do danej fundacji i zasilić konto. Kod wystarczy wpisać przed pierwszym doładowaniem, a do końca akcji Plus po każdym zasileniu przekaże 10% jego równowartości na rzecz wskazanej fundacji. W trakcie akcji klient może zarówno zmienić fundację, jak i wcześniej zrezygnować z uczestnictwa.

W akacji bierze udział osiem fundacji:
  • Fundacja Polsat, *136*12*01#
  • Fundacja Radia ZET, *136*12*02#
  • Fundacja Świętego Mikołaja, *136*12*03#
  • Fundacja Przyjaciółka, *136*12*04#
  • Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka), *136*12*05#
  • Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC, *136*12*06#
  • Fundacja Herosi, *136*12*07#
  • Fundacja Rodzin Adopcyjnych, *136*12*08#.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 33
  • 0

    16. ~  2013-11-19 12:26:03  host: abab54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15. Jaki jest sens doładowywania wyższą kwotą z której 90% pójdzie do kasy operatora? Jeśli ktokolwiek tak pomyśli to akcja ma rzeczywiście zwiększyć zysk dla operatora. Poza tym jest jeszcze podatek vat.

  • -1

    18. ~joasiab21  2013-11-19 13:24:50  host: 83.1.81.90

    Jak widać sieć Plus stać na dobre gesty. To się ceni.

  • 2

    19. ~  2013-11-19 13:32:58  host: pat209.kwsa.pl

    Mam w du.pie wszelkie fundacje, wolę pomagać konkretnym osobom, które znam i wiem, że potrzebują pomocy. Coraz częściej słyszy się o sprzeniewierzaniu pieniędzy z przeróżnych fundacji, a ja nie zamierzam do tego ręki przykładać dotując cwaniaków.

  • 1

    20. ~karlos20  2013-11-19 13:40:15  host: host-81-190-243-255.malbork.mm.pl

    Play już od prawie 2 lat oferuje to samo, lecz 5% z doładowań dla Fundacji WOŚP. Miło, że Plus dołącza się do beneficjentów fundacji.

  • 1

    21.  2013-11-19 13:52:54

    fundacje? nie ufam

  • -1

    22. ~jarko  2013-11-19 13:55:54  host: n06-02-03.opera-mini.net

    Świetny pomysł :) Oby jak najwięcej osób o tym usłyszało. Fajnie jest pomagać, choćby w taki prosty sposób :) Szkoda, że nie znam nikogo, kto ma telefon w Plusie bo bym przekazał pocztą pantoflową :)

  • 0

    23.  2013-11-19 14:06:25

    i tak dotrze to do promila ludu

  • 0

    24.  2013-11-19 14:06:50

    albo nawet pół promila o tym sie nie dowie

  • 0

    25. ~  2013-11-19 14:56:51  host: abpi72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17, daje ze swojej kasy - w momencie, kiedy klient ładuje konto, to już jest kasa Polkomtela, nie klienta. Klient nie musi robić nic, może ładować jak dotąd, wszystko, co musi zrobić, to wysłać kod USSD. Jełopie pie*dolony, skoro tak lubisz mocne słowa.

  • 0

    26. ~pixel200  2013-11-19 16:00:47  host: hok70.internetdsl.tpnet.pl

    a gdzie jest wiadomość o darmowych rozmowach w sieci dla użytkowników plus na kartę? jakie kody? regulaminy?

  • -1

    27. ~dd  2013-11-19 17:06:55  host: gt26.internetdsl.tpnet.pl

    a czy kiedyś będzie no limit w plus na kartę za 29.9 zl ??

  • 0

    28.  2013-11-21 11:01:36

    Świetny pomysł, że za każdym razem doładowując konto mogę pomóc! nie muszę smsów płatnych wysyłać tylko kod. brawo Plus, jak zawsze jesteś Pierwszy.

  • 0

    29. ~Calm7  2013-11-21 11:14:53  host: n06-03-03.opera-mini.net

    26). Pixel. O to pytasz? http://www.telepolis.pl/wiadomosci/plus-zero-do-wyboru,2,3,29399 .html

  • -1

    30.  2013-11-22 01:06:15

    Cieszy,ze Plus nie zapomina o będących w potrzebie. Zwykła rzecz, którą robimy gdy zasilamy konto co miesiąc a możemy dzięki temu wesprzeć innym i nic nas to nie będzie kosztować. Wystarczy wybrać fundację i doładować konto. Mała a zarazem wielka rzecz i pamietajmy,ze nigdy nie wiemy kiedy my tej pomocy mozemy potrzebować..

  • -1

    31. ~Nesta  2013-11-22 18:50:49  host: apn-95-40-28-0.dynamic.gprs.plus.pl

    Świetnie, że Plus pomaga fundacjom ! Jeden mały pieniążek powoduje jeden wielki uśmiech na buzi dzieciaczka :)

  • 0

    32. ~fequbi  2013-11-23 15:50:40  host: elm130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Według mnie jest to super pomysł :O! Nic nie tracimy, całą wartość doładowania dostaniemy ale 10% kwoty doładowania plus przekaże dla danej fundacji :P Korzystamy z telefonów bez endu, więc nie ma z tym problemu :o każdy może pomóc ,nawet ten kto nie śpi na kasie każdy powinien skorzystać z tej oferty.

  • -1

    33. ~Łukasz-ek  2013-11-23 21:05:58  host: 37.202.41.144

    Aż serce rośnie jak słyszę o takich gestach!! Nic nas to nie kosztuje, a możemy pomagać potrzebującym. Świetnym pomysłem jest to że Plus daje nam możliwość wyboru komu chcemy pomóc, chodź ja postaram się dołożyć każdej fundacji swój "grosz". Dzięki Plus!!

  • 1

    34. ~Calm7  2013-11-23 21:16:11  host: n06-03-03.opera-mini.net

    33). Co Plus da, to i zabierze: będzie naliczał odsetki od zaległych rachunków :-)

  • -1

    35.  2013-11-23 21:22:36

    Calm7 - coś w tym złego? 17 lat nie naliczali, mimo takiej możliwości wynikających z prawa i regulaminu...

  • 0

    36. ~Calm7  2013-11-24 07:43:10  host: n06-03-03.opera-mini.net

    wlo, i tak jakoś, przypadkiem, po 17 latach Im się "zbiegło"..? :-D

Dodaj swoją opinię