Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polymus zorganizował "S-Kadrę" dla PTC

Polymus zorganizował "S-Kadrę" dla PTC

WitekT 2 Maja 2005 16:22

0 0

Co roku, od pięciu lat pracownicy PTC walczą o tytuł najlepszego pracownika w czterech kategoriach: lider, współpracownik, innowator oraz przyjaciel klienta.

Wszystko to odbywa się w ramach prestiżowego programu motywacyjnego pod hasłem S-Kadra. Program już po raz drugi został przygotowany przez agencję Polymus.

Organizowany od pięciu lat przez PTC program przebiega co roku w kilku etapach: akcja informacyjna, zgłoszenia pracowników, którzy chcą się zmierzyć w finałowej rywalizacji, wyjazd teambuildingowy dla wybranych finalistów oraz gala finałowa i nagrodzenie najlepszych pracowników. Za każdym razem konkurs ma swój temat przewodni. W tym roku uczestnicy zmagali się o tytuły Agentów 005 podczas Misji Specjalnych. Podczas wyjazdu półfinałowego uczestnicy wcielający się w role agentów specjalnych musieli przystąpić do wykonania kilku zadań. Ostateczne wyniki tej rywalizacji miały wpływ na końcową punktację i wybór pracowników roku. Laureaci konkursu zostali przedstawieni podczas gali finałowej.
Finał konkursu odbył się w tym roku w klubie Grand Zero, imprezę poprowadziła Monika Richardson, zaś na zakończenie wieczoru dla gości zagrał zespół T.Love.

Wszyscy laureaci programu zostali nagrodzeni cennymi podarunkami – egzotycznymi wycieczkami oraz telefonami ufundowanymi przez partnera konkursu firmę Siemens Mobile.

Do obowiązków agencji Polymus w ramach prowadzenia projektu należało: przygotowanie i przeprowadzenie akcji informacyjnej, przygotowanie i obsługa wyjazdu teambuildingowego dla finalistów oraz organizacja gali finałowej.

Źródło tekstu: Polymus     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.