Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polymus zorganizował "S-Kadrę" dla PTC

Polymus zorganizował "S-Kadrę" dla PTC

WitekT 2 Maja 2005 16:22

0 0

Co roku, od pięciu lat pracownicy PTC walczą o tytuł najlepszego pracownika w czterech kategoriach: lider, współpracownik, innowator oraz przyjaciel klienta.

Wszystko to odbywa się w ramach prestiżowego programu motywacyjnego pod hasłem S-Kadra. Program już po raz drugi został przygotowany przez agencję Polymus.

Organizowany od pięciu lat przez PTC program przebiega co roku w kilku etapach: akcja informacyjna, zgłoszenia pracowników, którzy chcą się zmierzyć w finałowej rywalizacji, wyjazd teambuildingowy dla wybranych finalistów oraz gala finałowa i nagrodzenie najlepszych pracowników. Za każdym razem konkurs ma swój temat przewodni. W tym roku uczestnicy zmagali się o tytuły Agentów 005 podczas Misji Specjalnych. Podczas wyjazdu półfinałowego uczestnicy wcielający się w role agentów specjalnych musieli przystąpić do wykonania kilku zadań. Ostateczne wyniki tej rywalizacji miały wpływ na końcową punktację i wybór pracowników roku. Laureaci konkursu zostali przedstawieni podczas gali finałowej.
Finał konkursu odbył się w tym roku w klubie Grand Zero, imprezę poprowadziła Monika Richardson, zaś na zakończenie wieczoru dla gości zagrał zespół T.Love.

Wszyscy laureaci programu zostali nagrodzeni cennymi podarunkami – egzotycznymi wycieczkami oraz telefonami ufundowanymi przez partnera konkursu firmę Siemens Mobile.

Do obowiązków agencji Polymus w ramach prowadzenia projektu należało: przygotowanie i przeprowadzenie akcji informacyjnej, przygotowanie i obsługa wyjazdu teambuildingowego dla finalistów oraz organizacja gali finałowej.

Źródło tekstu: Polymus     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet