Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie Samsungi Note dostały ICS-a

Polskie Samsungi Note dostały ICS-a

LuiN 30 Maja 2012 11:16

0 0

samsung galaxy note 320,13 MB - tyle "waży" aktualizacja oprogramowania do wersji 4.0 dla Samsunga N7000 Note. Ice Cream Sandwich dla Note'a od dziś dostępny jest oficjalnie w Polsce.

Aktualizacja tym razem nie dotarła do Polski w pierwszej kolejności, jak było to w przypadku Galaxy S II. Pierwsze sygnały o pojawieniu się nowego oprogramowania dotarły do nas już 10. maja. Warto jednak było czekać.

Wraz z nowym oprogramowaniem (4.0.3) użytkownicy oprócz nowych funkcji systemu otrzymują też pakiet dodatkowych aplikacji Premium Suite.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia urządzenia w katalogu.
Zobacz: test urządzenia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2012-05-30 11:37:49

    LuiN popraw: nie do tarła na nie dotarła :-)

  • 0

    2.  2012-05-30 11:40:57

    Ale to dla telefonów, które zostały kupione od Samsunga a nie od operatora ?

  • 0

    3. ~tryt  2012-05-30 11:50:00  host: absr130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    muzyka w tym filmiku jak za simsów :D

  • 0

    4. ~pawa  2012-05-30 11:56:13  host: 95.158.67.144

    A kiedy można spodziewać się aktualizacji SII brandowanego w Orange? Czy ktoś może powiedzieć?

  • 0

    5. ~  2012-05-30 12:29:24  host: 178.181.178.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    już mam

  • 0

    6. ~  2012-05-30 12:30:38  host: 81.219.84.18

    nie do tarła ? to do czego ? :p

  • 0

    7.  2012-05-30 12:33:13

    @slawekt, @6 - no już, już. :-P Thx.

  • 0

    8. ~BartekGib  2012-05-30 13:00:00  host: public-gprs163502.centertel.pl

    Czyli znakiem tego - kupujcie telefony na rynku pierwotnym ale nie od operatora :)

  • 0

    9. ~Jarek  2012-05-30 13:57:48  host: cjm241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktualizacja już zdążyła ZNIKNĄĆ! Rano mi się wyświetliła, ale nie ściągnąłem, bo chciałem poczekać na jakieś opinie i teraz już wyświetla, że nie ma aktualizacji... A co do wypowiedzi wyżej- nie trzeba kupować na wolnym rynku, wystarczy tak jak ja kupić np. w plusie i wgrać oryginalny soft samsunga, bez utraty gwarancji :)

  • 0

    10. ~pisior  2012-05-30 14:16:43  host: 92-55-246-46.net.pbthawe.eu

    Skąd pobrać aktualizacje? Notka mam kupionego w Euro RTV ale jak klikam aktualizacja no jest napisane, że nic nowszego nie ma. Skąd pobrać ICS`a?

  • 0

    11.  2012-05-30 15:08:45

    sammobile.com polecam ;)

  • 0

    12. ~pgoworek  2012-05-30 16:47:45  host: ip-93-154-253-34.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    duuuużo poprawek będzie trzeba..... po podłączeniu do uchwytu samochodowego restartuje przy próbie nawiązania połączenia, obraca tylko na jeden bok obraz w wideo rozmowie, klient poczty usówa emaile, ale widget je nadal prezentuje i wiele wiele innych problemików....

  • 0

    13. ~Funny  2012-05-31 09:36:03  host: 159-205-204-153.adsl.inetia.pl

    zgadzam się, dużo poprawek... mi jeszcze bateria krócej trzyma... Ale wygląd i funkcjonalność naprawdę fajne :)

  • 0

    14. ~przemo13  2012-05-31 10:47:42  host: cuo178.internetdsl.tpnet.pl

    Ech... a ja nie widzę. Nie ma aktualizacji. Telefon z wolnego rynku, wersja jądra 2.6.55.7, wersja andka 2.3.6. :(

  • 0

    15. ~AlBandy  2012-05-31 23:26:50  host: 178235134051.bystrzycaklodzka.vectranet.pl

    http://www.sammobile.com/firmware/ tu od wczoraj jest aktualizacja dla Polski ( XEO) ICS 4.0.3 dla Galaxy Note.Wystarczy pobrać,rozpakować i przy pomocy instalatora ODIN - nie poprzez KIES - wgrać do telefonu.Mam to wgrane od wczoraj,wszystko chodzi jak należy,wszystko działa i naprawdę warto telefon aktualizować.Oczywiście nie dotyczy to telefonów brandowanych,szczęśliwi ich posiadacze poczekają pewnie niejeden miesiąc na aktualizację.

  • 0

    17. ~sasana  2012-06-04 15:04:31  host: aayv30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do Pis... człowieku już dawno była opcja z przesuwaniem palcem po kontakcie, to nie jest nowość w tym romie, bo z tego się korzystało już w Gingerbreadzie.

  • 0

    18. ~pawel  2012-06-04 18:54:52  host: asa24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wgrałem nową wersję i generalnie nie polecam. Mianowicie na plus: - nowe funkcjonalności - Notes S Na minus: - zdarzają się lagi, których na 2.3.6 nie spotykałem - bateria żre jak szalona ( 1h słuchania radia to 10% baterii :| ), to jest jakaś kpina - ładowanie baterii, w czasie, w którym powinna mieć 100% otrzymałem 66%, ale najgorsze jest to że jak wziąłem telefon do ręki to był gorący !!!!!!!!! Reasumując, to co otrzymaliśmy od samsunga jest mocno niedopracowane, radzę czekać na poprawioną wersję.

  • 0

    19. ~Marcin  2012-06-05 15:44:21  host: zol-a.merinet.pl

    Czy orientujecie się, czy będę mógł uaktualnić swój soft, jeśli Note został kupiony w Plusie, natomiast aktualnie siedzi w nim karta z Play'a?

Dodaj swoją opinię