Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie reklamy Nokii Lumia 820 i 920 [wideo]

Polskie reklamy Nokii Lumia 820 i 920 [wideo]

LuiN 16 Listopada 2012 11:35

1 0
nokia lumia 920 Nokia rozpoczęła polską kampanię reklamową smartfonów Lumia 820 i Lumia 920. W reklamach prezentowane jest praktyczne zastosowanie nowych telefonów Nokii.

Szerzej o najnowszych smartfonach Nokii z Windows Phone 8 pisaliśmy w tej i w tej wiadomości. Oba smartfony trafiły już do ofert wybranych operatorów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Lumia 820 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Lumia 920 w katalogu.




Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2012-11-16 14:19:53  host: apn-77-112-11-17.dynamic.gprs.plus.pl

    @6 A Android sprzed ilu?

  • 1

    8. ~arseniq  2012-11-16 14:37:45  host: host86-132-254-168.range86-132.btcentralplus.com

    mieszkam w Anglii i tu Lumia 920 dostępna jest już od hmm 2-3 tygodni i powiem jedno... tak każdy chwali ten ekran a jak porównałem biel to tej z mojego iPada z Retiną to przepraszam ale nokia ma kolor biały zabarwiony na kolor moczu.... poza ekram tel ok, mimo, że ciężki bo waży ponad 180g nie odczuwa się tego bo jego masa jest rozłożona po całym telefonie. System jak system - trochę jak iOS - ma wiele ograniczeń ale chodzi płynnie, bateria trzyma ok 7-20h przy normalnym używaniu więc nic specjalnego.. Przy abonamencie 36 funtów na miesiąc tel za darmo, do tego 1GB 4G i nielimitowane rozmowy i smsy... W sumię wolę androida bo można na nim więcej zrobić... np ściągnąć torrenty jak się człowiekowi nudzi tzn jakiś film...

  • 0

    9. ~  2012-11-16 14:45:52  host: 92.60.132.22

    @8 W system jest wbudowana aplikacja do torrentów? Czy trzeba ją dodatkowo ściągnąć? Jestem pewien, że prędzej czy później klient torrenta pojawi się również na WP8, więc koment raczej nietrafny

  • 0

    10. ~  2012-11-16 14:50:31  host: apn-77-112-11-17.dynamic.gprs.plus.pl

    @9 może się pojawi za rok, może nie. Tak jest ze wszystkimi aplikacjami. A klientów masz kilkanaście do wyboru. To sam z personalizacją, wyglądem widgetami, ze wszystkim. To jest zaleta otwartego systemu i zawsze nią będzie.

  • 1

    11.  2012-11-16 15:31:31

    MeeGo rzadzilby gdyby nie ta utopia z Microsoftem

  • 0

    12. ~KG  2012-11-16 15:39:20  host: gateway-CB.cb-net.pl

    Hmm, ale czemu L920 nie jest oferowana w T-Mobile?

  • 0

    13. ~tramwaj  2012-11-16 15:49:33  host: rev-46.229.146.186.lionbridge.pl

    @8 kłamczuszek? jedyna sieć 4G w UK to EE, w której Lumia 920 kosztuje 19 funtów, a abo zaczyna się od 46 funtów. Co nie zmienia oczywiście faktu, że Lumia 920 i 820 w Polsce wystartowały później niż w zachodnej Europie i US.

  • 1

    14. ~  2012-11-16 16:05:10  host: aaca212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie się podobają nowe Nokie. Gdyby nie to, że przyzwyczaiłem się już do ekranu 5,3" w galaxy note to bym rozważył zakup. Co do androida to wiele szumu o nic. Miałem przez jakiś czas nokie n900 i powiem że maemo to było coś, a android to system jak system. Niby milion aplikacji, ale jak przejrzałem poradniki w stylu 'aplikacje jakie musicie miec' to złapałem się za głowe. Nic ciekawego czego nie bylo w maemo z marnymi 3.000 aplikacji. Mam nadzieje, że nokia w koncu zrobi urządzenie podobne do note to wtedy je kupie. System nie gra już tak dużej roli, bo ios, android czy wp7 różnią się głównie nazwą. Jedyna alternatywa(maemo/meego) została i tak pogrzebana, a szkoda.

  • -1

    15. ~  2012-11-16 16:36:15  host: apn-77-112-11-17.dynamic.gprs.plus.pl

    @14 nie wiem co Ty wypisujesz. To tak jakbyś napisał, że Ubuntu, Windows i Mac OS różnią się tylko nazwą. Małe masz pojęcie o wykorzystaniu tych systemów jak i mobilnych.

  • 2

    16.  2012-11-16 19:17:07

    To reklamy proszku do prania, jakiś Vizir chcieli zaprezentować ? :D

  • 0

    17. ~Obserwator  2012-11-16 19:21:54  host: aeed15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te reklamy są bez polotu.

  • 0

    18.  2012-11-16 19:34:53

    Jedyne, co jest w nich fajne, to wykorzystanie motywu z kafelkami i telefonem pośrodku. I ładne to, i wykorzystuje charakterystyczny, ciekawy element telefonu.

  • 0

    19. ~  2012-11-17 22:16:48  host: ip-94-42-53-148.multimo.pl

    Reklamy dobre, powinny dotrzeć do przeciętnego konsumenta, a nie geeka czy wyjadacza z t.pl.

  • 0

    20. ~Orad  2012-11-19 11:11:51  host: apn-95-40-195-177.dynamic.gprs.plus.pl

    A mnie się te nowe Lumie podobają. Oba modele maja taki szczególny inny wygląd i to jest fajne. Nie są kopia któregoś z dotychczasowych liderów sprzedaży :)) A sam system? Poczekamy zobaczymy jak się będzie sprawdzał w praktyce. Z punktu widzenia NORMALNEGO użytkownika oczywiście, a nie w opinii "fachowców informatyków". Dla mnie to się liczy.

  • 0

    21. ~mk  2012-11-19 16:43:23  host: public-gprs372518.centertel.pl

    Mam Lumię 800 (w sprzedaży od feb'12) tak więc tel ma 9 m-cy i jestem rewelacyjnie z niej zadowolony. Lumia 920 będzie następnym moim zakupem, czego wszystkim życzę.

  • 0

    22. ~mi  2012-11-21 07:25:34  host: cqi7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie Nokia kojarzy się z porażką już od kilku ładnych lat. A obecna reklama w TV to potwierdza. Jakaś dziewucha pokazuje swoje zdjęcie w telefonie, i co czy naprawdę Nokię wyróżnia dobra jakość zdjęć...Nic specjalnego.

  • 0

    23. ~wodnik  2012-11-22 13:40:03  host: public128762.xdsl.centertel.pl

    REKLAMA dno i wodorosty

  • 0

    24. ~  2012-11-25 13:50:41  host: V36-16.opera-mini.net

    lepsze lumie niż iphone.

  • 0

    25.  2012-11-25 14:21:26

    Szczerze, za te pieniądze mam dobry tablet i jeszcze na zwykły telefon zostanie.

  • 0

    26. ~  2012-11-26 14:21:21  host: ppp151221.ostnet.pl