Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie plany Germanosa

Polskie plany Germanosa

sirmark 31 Marca 2006 11:46

0 0

W ciągu dwóch lat Germanos chce zwiększyć liczbę sklepów w Polsce o połowę.

- Do końca 2007 r. chcemy mieć w Polsce 500 sklepów - powiedział dziennikarzom w Atenach John Karagianis, dyrektor zarządzający Grupy Germanos. Łącznie z innymi krajami firma chce mieć w ciągu dwóch lat 1500 sklepów. Teraz ma ich 950.

W tym roku Germanos chce zainwestować 68 mln euro, z czego blisko 44 mln za granicą, w tym co najmniej 15 mln euro w Polsce. Pieniądze mają być wydane na rozwój sieci sprzedaży. Oprócz otwierania sklepów firma planuje, że w ciągu 12 miesięcy kupi w Polsce którąś z konkurencyjnych sieci sprzedaży.
W branży mówi się, że Germanos rozmawia z Liberty Poland o przejęciu bądź połączeniu. Przejmując dilera Plusa miałby w swojej ofercie wszystkie sieci i mógłby dążyć do oferowania ich w każdym salonie.

W tej chwili pod marka Germanos sprzedawane są usługi Ery, a pod marka GTI usługi Orange.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Rusi  2006-03-31 21:36:31  host: proxy.itcomp.pl

    Jak narazie to jesden umnie w miescie splajtowal :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet