Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie plany Germanosa

Polskie plany Germanosa

sirmark 31 Marca 2006 11:46

0 0

W ciągu dwóch lat Germanos chce zwiększyć liczbę sklepów w Polsce o połowę.

- Do końca 2007 r. chcemy mieć w Polsce 500 sklepów - powiedział dziennikarzom w Atenach John Karagianis, dyrektor zarządzający Grupy Germanos. Łącznie z innymi krajami firma chce mieć w ciągu dwóch lat 1500 sklepów. Teraz ma ich 950.

W tym roku Germanos chce zainwestować 68 mln euro, z czego blisko 44 mln za granicą, w tym co najmniej 15 mln euro w Polsce. Pieniądze mają być wydane na rozwój sieci sprzedaży. Oprócz otwierania sklepów firma planuje, że w ciągu 12 miesięcy kupi w Polsce którąś z konkurencyjnych sieci sprzedaży.
W branży mówi się, że Germanos rozmawia z Liberty Poland o przejęciu bądź połączeniu. Przejmując dilera Plusa miałby w swojej ofercie wszystkie sieci i mógłby dążyć do oferowania ich w każdym salonie.

W tej chwili pod marka Germanos sprzedawane są usługi Ery, a pod marka GTI usługi Orange.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Rusi  2006-03-31 21:36:31  host: proxy.itcomp.pl

    Jak narazie to jesden umnie w miescie splajtowal :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.