Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie Książki Telefoniczne w portalu Gazeta.pl

Polskie Książki Telefoniczne w portalu Gazeta.pl

WitekT 16 Listopada 2005 11:40

0 0

Portal Gazeta.pl podpisał z firmą Polskie Książki Telefoniczne umowę o współpracy, dzięki której użytkownicy portalu mogą korzystać z zawierającej ponad 970 tys. adresów bazy danych firm PKT.

Dzięki umowie użytkownicy bezpośrednio ze stron Gazeta.pl mogą w wygodny i prosty sposób przeszukiwać bazę firm PKT. Aby skorzystać z nowych możliwości należy kliknąć w zakładkę Firmy, która znajduje się w głównym, górnym pasku wyszukiwarki. Dodatkowo, wyszukiwanie możliwe jest także w serwisach lokalnych Gazeta.pl.

Współpraca z PKT jest dla nas cennym uzupełnieniem oferty portalu zarówno dla firm jak i osób indywidualnych - komentuje Robert Stalmach, z-ca szefa działu rozwoju Gazeta.pl.
Dzięki współpracy z portalem Gazeta.pl oferta PKT trafia do najbardziej atrakcyjnej grupy docelowej z punktu widzenia naszych reklamodawców - dodaje Tomasz Nowak, dyrektor marketingu Polskich Książek Telefonicznych.

Wyszukiwarka pkt.pl jest obecnie najpopularniejszym internetowym serwisem informacji o firmach, produktach i usługach. W sierpniu z usług Polskich Książek Telefonicznych skorzystało blisko milion osób.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~stz  2005-11-18 13:50:33  host: ckb20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja korzystam z www.pkt.pl (dla firm) oraz www.ksiazka-telefoniczna.com (dla osób prywatnych)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet