Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie ceny Nexusa 7 drugiej generacji

Polskie ceny Nexusa 7 drugiej generacji

LuiN 2 Września 2013 14:32

3 0

asus nexus 7 ii Ruszyła polska przedsprzedaż tabletu Google Nexus 7 drugiej generacji. Dostawy już w połowie września, ceny od 999 zł.

Ruszyła przedsprzedaż tabletu Asus Google Nexus 7 II w pierwszych polskich sklepach. Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach: z 16 GB pamięci bez modułu 3G/LTE za 999 zł oraz z 32 GB pamięci i modułem łączności 3G/LTE za 1499 zł.

Oba tablety do zaoferowania mają 7-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, pokryty szkłem Gorilla, chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro z czterema rdzeniami Krait taktowanymi zegarem 1,5 GHz, grafiką Adreno 320 i 2 GB pamięci RAM, główny aparat 5 Mpix zdolny rejestrować filmy FullHD, przednią kamerkę 1,2 Mpix, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, głośniki stereo, złącze USB z funkcją MHL i hosta USB, najnowszego Androida 4.3 i akumulator o pojemności 3950 mAh. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 200 x 114 x 8,7 mm i masie 290 gramów (wersja Wi-Fi) lub 299 gramów (wersja LTE).




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Google Nexus 7 II LTE w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Google Nexus 7 II w katalogu.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD, Vobis, wł     

Dodaj do:

Tagi: nexus

w sumie: 20
  • 0

    1. ~pjc  2013-09-02 14:58:59  host: 89-73-98-86.dynamic.chello.pl

    ciekawa reklama ;)

  • -9

    2. ~eheh  2013-09-02 15:11:10  host: ip-91.220.238.40.breubezpieczenia.pl

    Drogo za taki badziew, cena do zaakceptowania to max 499 zł

  • 1

    3.  2013-09-02 15:11:42

    To ile za wersję z 3G/LTE bo jakoś ceny nie widzę ;)

  • 0

    4.  2013-09-02 15:19:46

    3, Paweł - 1499 zł. Poprawiłem w tekście.

  • 0

    5. ~goll  2013-09-02 15:34:46  host: 83-238-15-178.ip.netia.com.pl

    Jeszcze wersja 32 GB bez 3G/LTE za 1199zł

  • 0

    6.  2013-09-02 15:43:08

    Miałem I generację Wifi.. świetny Tablet, wszystko mi się w nim podobało oprócz szybko rysującego się ekranu.. do czasu, jak mi upadł i posypał się dotyk (LCD nietknięty).. wymiana po taniości >600 zł... Uraz mam do dziś do wszelkich tabletów..

  • 0

    7.  2013-09-02 15:52:44

    Chyba kupując teraz trzeba by brać wersję z LTE.

  • 0

    9.  2013-09-02 16:29:21

    @8 a Vat to co? To dobra cena.

  • 0

    10.  2013-09-02 16:52:28

    Reklama dobra ale i urządzenie też dobre. Miałem przez chwilę w rękach, zrobiło na mnie dobre wrażenie.

  • 2

    11.  2013-09-02 17:25:24

    9 , Na google play to myślisz że nie ma podatków? Jeżeli w innym kraju ktoś sprzedaje za 229 to znaczy że bez podatku jest jeszcze tańszy , więc polskiego vatu nie dolicza się do 229. Jak kupisz coś w Stanach to na granicy oddadzą ci podatek , który za to mogą ci naliczyć w Polsce , ale nie od 229.

  • 0

    12. ~posiadacz  2013-09-02 17:34:12  host: 213-238-96-148.adsl.inetia.pl

    jak posiadacz pierwszej generacji mogę powiedzieć NIGDY WIĘCEJ .... w przeciągu dwóch pierwszych miesięcy dwa razy był w serwisie bo się wyłączył na amen. teraz ma 4 miesiące i aktualnie jest znowu w serwisie. Naprawdę jest to żenujące.

  • 0

    13. ~wikolopio  2013-09-02 17:50:27  host: v43-16.opera-mini.net

    to już wole kupić Meizu MX3 dostępny od połowy września

  • -4

    15.  2013-09-02 18:58:24

    @6 zamiast kupić od razu iPada i mieć dedykowane dopracowane aplikacje oraz bezawaryjny idealny sprzęt to żulicie parę złotych żeby potem męczyć z badziewiami i defacto wychodzi to wszystko o wiele drożej.

  • 2

    16. ~djvisjrjdjfjjd  2013-09-02 19:20:43  host: public-gprs514628.centertel.pl

    @15 jak pokażę Ci cztery potwierdzenia wymiany ipada to przeprosisz za pisanie glupot?

  • 2

    17.  2013-09-02 19:52:20

    @16- Spodziewałeś się że gość napisze coś mądrego ? w sumie to pytanie retoryczne, nie musisz na nie odpowiadać ;-) Facet bawi się w taką grę z podstawówki tylko w normalnej wersji słowo brzmi pomidor, jemu wbiło się zamiast tego słowo Apple i tak już zostało. Wracając do tematu, nawet apetyczny ten Nexus.

  • 0

    18.  2013-09-02 20:02:53

    Nie ukrywam, że planuję zakup. 6 września już jest dostawa, przynajmniej wersji 16 gb, choć mnie osobiście interesuje wersja lte 32gb. Posiadam I generację i jak dotąd nigdy mnie sprzęcik nie zawiódł. Gry, ebooki, internet - spełnia te zadania znakomicie. Dodam, że do produktów Apple nic nie mam, także nie jestem ani fanbojem ani hejterem jakiejkolwiek firmy. Tak wyszło, że ten sprzęt najlepiej odpowiada moim potrzebom, innym nie musi. Sprawa indywidualna.

  • 1

    19. ~Mar  2013-09-02 20:14:32  host: aggv16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na Swiecie Czytnikow pare dni temu pojawil sie wpis o wysylaniu nexusa do Polski przez Amazon z UK i USA. Jak ktos chce taniej zaimportowac to moze sobie poczytac: http://swiatczytnikow.pl/nowy-nexus-7-prosto-z-amazonu-kolejne-p oszerzenie-zakresu-wysylki-do-polski/ i sprawdzic czy mu sie bardziej oplaca czekac na sprzedaz w PL czy zamowic za granica.

  • -1

    20. ~  2013-09-02 21:21:21  host: ip-94-42-19-93.multimo.pl