Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie ceny iPhone'ów 4S [wideo]

Polskie ceny iPhone'ów 4S [wideo]

LuiN 17 Października 2011 19:38

0 0

apple iphone 4s W ofercie sklepu internetowego RTV-Euro-AGD pojawiły się smartfony Apple iPhone 4S. Ceny są zaporowe.

W ofercie sklepu znalazły się wszystkie warianty urządzenia (16, 32 i 64 GB, w kolorach białym i czarnym), jednak wersja z 32 GB pamięci póki co ma jedynie charakter zapowiedzi. Najtańsza, 16-gigabajtowa wersja telefonu kosztuje 3699 zł.

Za iPhone'a 4S z 64 GB pamięci wewnętrznej zapłacić trzeba 4999 zł. Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni. W oficjalnym, polskim sklepie Apple'a iPhone'y 4S nie są jeszcze dostępne.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: RTV-Euro-AGD     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    90. ~thecarpenter  2011-10-18 14:33:23  host: evk169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie zawsze beda plakac i narzekac,ze drogo itp. kupujmy to na co nas stac i co nam jest potrzebne do zycia,a nie ze wychodzi nowosc kolega ma,czy fajna reklama do tego jest. ja mam stara N e71 i nie zamienilbym jej na zadne nowe *** do dzwonienia,smsow,maila,internetu czu pdfow lub officea mi w 100% wystarczy. jak ktos chce szpanowac i nabijac innym kieszenie prosze bardzo jego sprawa. gdyby apple wypuscilo chleb za 50zl pewnie i na to by sie znalezli amatorzy. Ludzie sa glupi i za duzo w *** maja. Takie sa realia

  • 0

    91. ~Wiktor  2011-10-18 14:40:20  host: 093105176107.bialystok.vectranet.pl

    Milionowa sprzedaż iPhone4, to jedynie marketing. Hipotetyczne przewidywania, oparte na podstawie zgłoszeń na przedsprzedaż; a zapisy na nią, miały miejsce jeszcze przed zaprezentowaniem obecnego modelu. Apple wówczas kreowała nowy swój produkt na technologiczne cudo. Okazało się jednak, że to tylko "odgrzewany kotlet". Wątpię, czy ktoś mający wyrobione zdanie o technologii urządzeń mobilnych, będzie chciał taki nieświeży sprzęcik nabyć. Być może gimnazjaliści. Tym bardziej, że niebawem premiery (co prawda równie drogich) ale za to technologicznie znacznie bardziej zaawansowanych - SAMSUNGA Galaxy NOTE i SAMSUNGA Galasy S3

  • 0

    92. ~Wiktor  2011-10-18 14:46:53  host: 093105176107.bialystok.vectranet.pl

    Ciekawy test przeprowadzili Amerykanie na nowym produkcie Apple. http://www.youtube.com/watch?v=ehBDkOAU7Ys Okazuje się, że nie tylko technologicznie, ustępuje on SAMSUNGOWI Galaxy S2, ale również ma wyraźnie słabszą obudowę i wyświetlacz. Szklana obudowa, to jednak wielkie nieporozumienie.

  • 0

    93. ~kormoran  2011-10-18 15:37:34  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Telefon jest świetny, ale nie wart takich pieniędzy jakich na starcie chca za niego w Polsce.Mały wyświetlacz do internetu,nie ma radia FM(celowo),bluetooth tylko do słuchawek(też celowo),utwory w iTunes po 0,99$ to jednak trochę drogo!

  • 0

    94. ~kormoran  2011-10-18 15:45:09  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    I nie jest tak, że dla wielu jest on nieosiągalny,bo mogą go kupić taniej u operatora z 2-letnią umową lub na raty np.w RTVeuroAGD.Ten ostatni niedawno sprzedawał GalaxyII i HTC Sensation w cenie rozłożonej na 40 rat.

  • 0

    95. ~  2011-10-18 16:05:28  host: z24-01.opera-mini.net

    Dystrybutor sprowadził Samsung Galaxy S2 pojawił się iPhone,4 który populanościa,parametrami technicznymi,bije Samsunga, sprzedarz drastycznie spadła straty wyrównuje ceną iPhone,4s

  • 0

    96. ~iTakiTam  2011-10-18 16:26:57  host: dto236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @91 "CUPERTINO, California—October 17, 2011— AppleŸ today announced it has sold over four million of its new iPhoneŸ 4S, just three days after its launch on October 14. " Tłumacząc z ichniego na nasz: Apple sprzedało 4Mln iPhonów 4S, prosto w 3 dni po jego premierze 14 października. Zy: Pisze że sprzedało a nie dostarczyło w kanały ;-) Żeby niektórzy nie mieli wątpliwości ;-) http://www.apple.com/pr/library/2011/10/17iPhone-4S-First-Weeken d-Sales-Top-Four-Million.html

  • 0

    97. ~LG  2011-10-18 16:32:31  host: adfm225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 5 tys. to sobie mogę kupić używane auto, dojechać do znajomych i pogadać na żywo, a nie przez gadżet.Ale marketing działa ;-)

  • 0

    98. ~tadek  2011-10-18 17:07:17  host: 81.168.254.14

    Bo to jest chore. W uk zarabiasz powiedzmy 1500 a iphone kosztuje 500 funów. U nas zarabiasz czy 1500 czy 2000 czy 3 tys a ipek kosztuje 4 To jest nie normalne

  • 0

    99. ~  2011-10-18 17:13:04  host: V32-04.opera-mini.net

    W Play będzie za 49zł w AI MAX 85. Potwierdzone.

  • 0

    100. ~tadek  2011-10-18 17:16:54  host: 81.168.254.14

    @99 Zgadza sie tylko abonament na 8 lat o czym nie wspomniales.:)

  • 0

    101.  2011-10-18 17:36:56

    Piszecie, ze telefon jest wart tyle ile chca za niego zaplacic - wyuczona regulka nawet z podstawowych kursow zarzadzania, ok ale realna wartosc to zupelnie co innego. Powiedzcie mi tylko czemu czemu roznica w cenie miedzy 16 a 64 gb to az 1300 zl?? a do tego brak slotu kart. w takiej N9 ta roznica to w tym samym sklepie 400 zl. Przeciez te wersje sie niczym innym nie roznia! Dla mnie to jest oczywiste, bez jaj ...

  • 0

    102. ~HD  2011-10-18 21:05:35  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    TAAA JAK BYM MIAŁ 5 K TO BYM SE QPIŁ SGS2 I TABA 10,1 Z 3G A TYSIĄC KTÓRY BY MI ZOSTAŁ BYM WYKORZYSTAŁ NA ROCZNY PAKIET TRANSFERU DANYCH

  • 0

    103. ~gosth  2011-10-23 21:08:11  host: 178.73.49.129

    I co z tego? W takim ipadzie przęglądarka jest powolna, a przynajmniej w porównaniu z moim leciwym laptopem. Dodatkowo nie wyświetla wszystkiego. Denerwująca jest też kratka od której oczopląsu można dostać. Nie można też oglądać youtube w przeglądarce i trzeba otwierać osobną aplikację, ale żeby było zabawnie nie wszystko da się otworzyć, bo zgniłe jabłko wie lepiej co mi wolno oglądać. Oczywiście chodzi o to, żeby od nich to kupić, a nie oglądać za darmo. Przycisk wyciszenia nie działa. Przez bluetooth nic przesłać nie mogę. Nie mogę wysłać ani odebrać sms-a. Nie mogę nawet tego zrobić przez bluetooth. Wszystko trzeba synchronizować przez jakieś powolne oprogramowanie. Dramat. Po co to komu jak bez laptopa nie podchodź. To wolę laptopa.

  • 0

    104. ~Pp  2011-10-24 01:10:44  host: aenh179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @103: gupoty... naczytałeś się komentarzy przeciwników i rozsiewasz plotki dalej;) Proponuję wycieczkę do mediamarktu tudzież innego sklepu gdzie będziesz mógł pobawić się ipadem i skonfrontować to co Ci się wydaje z tym co jest naprawdę;) Nie znam niezadowolonego użytkownika, przesiadka z iPada na inne tablety to rzecz spotykana sporadycznie, w drugą stronę powszechne zjawisko. Sam jestem przykładem (miałem galaxy taba 7", poźniej archosa 10" teraz ipad2) Jest tylko 1 rzecz, której teraz nie mogę zrobić - flash, ale jakoś mi tego nie brakuje, system za to chodzi jak marzenie i skonczylo się wieczne doinstalowywanie poprawek, loaderów, uaktualnień, killowanie w manadzerze tasków, żeby jakoś to wszystko chodziło itp...

  • 0

    105. ~gosth  2011-10-24 06:26:40  host: 178.73.49.129

    @104 Dziecko drogie to nie są plotki. Ja mam ipada w domu, więc nie muszę nigdzie jeździć. Dodatkowo ma on więcej wad o których nie chce mi się pisać.

  • 0

    106. ~  2011-10-24 10:34:58  host: aaxg9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @105 A ja napiszę. Miałem trochę gier zainstalowanych na ipadzie. Podłączyłem go do lapka, żeby zgrać trochę zdjęć. Chciałem tylko wybrane, ale nie znalazłem takiej opcji i załadował cały folder zajmując całą pamięć. W między czasie nie pytając mnie o zgodę itunes przeniósł moje programy z ipada na komputer. Ale po ch...? Kto ci kazał. Po czym zniknęły wszystkie wyniki w grach.

  • 0

    107. ~?  2011-10-26 12:47:58  host: mconnect.com.pl

    Generalnie jest to śmieszne żeby w abonamencie za 114 netto iphone 4g 16 gb kosztował około 700 zł. Jest to po prostu żałosne tym bardziej że sieć kupuje go od Appla w takiej cenie że nie możemy w żadne sposób obniżyć ceny. Dla porównania niewiele albo wcale nie słabszy Galaxy sII kosztuje dużo taniej. Tak dla niedowiarków:http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4906/4618/0/0/

  • 0

    108. ~  2011-10-26 12:53:38  host: z60-15.opera-mini.net

    a co za darmo byś chciał?

  • 0

    109. ~mhhh  2011-10-26 23:59:12  host: user-109-243-87-1.play-internet.pl

    za tą cene ten telefon powinien potrafić sprzątac i gotować! :)

Dodaj swoją opinię