Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie ceny Apple Watch

Polskie ceny Apple Watch

sirmark 21 Września 2015 10:24

3 7

W polskim Apple Store pojawi się ceny zegarków Apple Watch. Nie można jeszcze ich jednak zamówić.



Apple oferuje w sprzedaży trzy serie zegarków, z których każda dostępna jest w wariancie z kopertą o wielkości 38 lub 42 mm. Najtańsza jest seria Apple Watch Sport (aluminiowa koperta z paskami z tworzyw sztucznych) - kosztuje 1699 zł za wariant 38 mm i 1949 zł za wersję z większą kopertą. Wybierać można z 12 modeli.




apple watch sport apple watch apple watch edition

Wyższa półka to Apple Watch - tutaj koperty wykonane są ze stali nierdzewnej. W zależności od dobranego przez klienta paska za wersję 38 mm zapłacimy od 2749 zł do 5249 zł, a za wariant 42 mm od 2999 zł do 5449 zł. Wybierać można z 20 modeli, z paskami ze sportowej edycji, poprzez paski skórzane, aż do bransolet panelowych ze stali nierdzewnej.

Najwyższa półka to zegarki Apple Watch Edition z kopertami z 18 karatowego złota. Opcja 38 mm to wydatek od 47 tys. zł, a za większy 42 milimetrowy wariant wydać trzeba przynajmniej 57 tys. zł. Dostępnych jest 8 modeli, a najdroższy wyceniony został na 80 tys. zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple watch

w sumie: 26
  • 0

    9. ~Rob  2015-09-21 11:01:48  host: ami31.internetdsl.tpnet.pl

    Podają że niby ma trzymać tylko 24 godziny, ale to nie problem dla mnie. Już zamówiłem 7 sztuk złotych, dzięki temu będę mieć 7 dni pracy na jednym ładowaniu..

  • 4

    10.  2015-09-21 11:05:44

    ~Rob ok 18 godzin, dla pewnosci dokup jeszcze min 3 sztuki

  • -2

    11. ~Ja±  2015-09-21 11:06:49  host: n26-03-05.opera-mini.net

    9). a po co 7..? dwa wystarczą na zmianę - jeden nosisz, drugi czeka na następny dzień.

  • 4

    12. ~user_delete27  2015-09-21 11:09:49  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    80 tys. za zegarek Appla? Już pomijając kwestie materiałów z jakich został wykonany, to i tak trzeba być niespełna rozumu żeby to kupić. Jak można żądać takiej kwoty za coś co wytrzymuje niespełna dzień na jednym ładowaniu. Ludzie kupujący coś takiego myślą że Apple jest synonimem luksusu, otóż nie - nawet w Polsce złoty iP jest postrzegany jako element zwykłego prostackiego lansu :)
    Rozumiem, że można zapłacić słono za zegarek którego producent buduje swoją renomę od wielu lat i jego zegarek po prostu w pewnych kręgach wypada mieć, ale to jest zwykła zabawka opakowana w szlachetną kopertę :)

  • 1

    13. ~  2015-09-21 11:14:00  host: user-94-254-209-19.play-internet.pl

    rozumiem, że ten najdroższy zegarek jest wyryty w brylancie?

  • 1

    14.  2015-09-21 11:15:46

    @5
    ciekawe czy dla polskich klientów będzie to działać :)

  • 1

    16. ~jarko  2015-09-21 11:27:56  host: agxs104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 A kiedy "nowe otwarcie" tak hucznie zapowiadane przez nowego prezesa T-M.pl na wrzesień? Myślałem już, że przedstawiają nową ofertę. Wszystkie sieci modyfikowały elastycznie ofertę odpowiadając na ruch konkurencji a tamci śpią. Szczególnie jeśli chodzi o pakiety netowe w pre-paid

  • 1

    21.  2015-09-21 11:46:13

    Kilka dni temu znajoma japonka powiedziala mi, że w Japonii telefony Apple należą do tych najtańszych. Do tych z wyższej półki należą NP xperie. Zupełnie odwrotnie niż w Polsce. No cóż. PS ja nawet gdybym miał te kilkadziesiąt tysięcy złotych to i tak bym nie chciał tej zabawki, która nawet wygląda jak z ChRL...

  • -2

    22.  2015-09-21 11:48:14

    21). myślisz, że w Japonii - Sony jest made in China?

  • 1

    23.  2015-09-21 11:52:43

    Porządne zegarki mają to do siebie, że zazwyczaj wyglądają efektownie, elegancko lub przynajmniej drogo. A od patrzenia na ten produkt krwawią mi oczy (zresztą znalazło by się kilka innych, równie "ładnych" smartwatchy).

    @8: dlatego IMO najsensowniejszym pomysłem wśród smartwatchy był Gear S Samsunga, bo nie wymagał smarfona i miał slot na kartę SIM. Niestety miał też milion innych spartolonych rzeczy.

  • 0

    24. ~  2015-09-21 11:58:06  host: 212.160.172.83

    Sony to japońska firma :)

  • -2

    25. ~Edu  2015-09-21 12:12:29  host: apn-5-60-43-22.dynamic.gprs.plus.pl

    Jesli kto szuka i chcę kupić już dzisiaj : http://tlp.is/7lx

  • 0

    26.  2015-09-21 13:12:21

    @21 - w USA iphone jest mejd in czajna. ;)

  • 0

    27. ~oko  2015-09-21 13:23:58  host: 4.net.igaz.net

    Appel ma już najdroższe pamięci w telefonach a teraz ma najdroższe metale i skóry i plastiki :)

  • 1

    28. ~  2015-09-21 13:55:42  host: 093105149044.radom.vectranet.pl

    Wiecie co jest najgorsze w tych smartwatchach ? że są to jednorazówki, zwykły zegarek jest na wiele lat, a nawet na całe życie a to coś ? w przypadku Android Wear nie będzie zadnych aktualizacji za 1-2 lata, w przypadku Apple 3-4 lata a potem do śmietnika bo nowe aplikacje będa niekompatybilne ze starym system. Producenci znaleźli nową nisze i sposób na wyciąganie kasy od tępych ludzi. Kreują nową potrzebe na posiadanie smartsracza :)

  • -1

    29. ~mis  2015-09-21 15:17:11  host: apn-46-77-124-237.dynamic.gprs.plus.pl

    Skąd w was tyle agresji? Czyżby dlatego ze was nie stać i zazdrościcie bliźniemu? Ja czekam na ten gadżet bo lubię technologie i dobry design, stać mnie ale kupie najtańsza wersje sport. Dla każdego coś, polityka Apple mi odpowiada.

  • 1

    30. ~Dred  2015-09-21 16:58:31  host: 213-216-79-210.static.ip.netia.com.pl

    @29 juz nie wkrecaj, nie wkrecaj, bo argument " nie stac Cię" byl modny jakoes 5 lat temu. Nie kazdy jest taki glupi, zeby wydawac gruby hajs na tandetna zabawke.

  • 0

    31. ~pabloki  2015-09-21 17:37:55  host: 188.146.135.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Patek to to nie jest.

  • 0

    32.  2015-09-21 19:01:19

    Smartuocze (i inne łerebels) są m.in. po to, żeby lepiej monitorować i śledzić użytkowników. Z tego punktu widzenia produkt Apple jest mało praktyczny. Muszą się bardziej postarać. P.S. Czekam na wersję z platyny z czarnymi brylantami, na razie jest za tanio - warto się wstrzymać. Polecam, Pascal Brodnicki.

  • 0

    33. ~Darek  2015-09-22 14:58:24  host: apn-77-115-114-65.dynamic.gprs.plus.pl

    Mowę mi prawie odebrało. Dlaczego one są takie tanie ??

Dodaj swoją opinię