Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polskie ceny Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus

Polskie ceny Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus

LuiN 12 Września 2017 21:06

4 3

apple iphone x wide

Znamy już polskie ceny zaprezentowanych dzisiaj iPhone'ów. Zaczynają się od 3479 zł, a kończą na 5729 zł.

Zaprezentowane dzisiaj smartfony Apple'a to nowy rozdział bicia rekordów cen. Zdecydowanie w Polsce nie obowiązują ceny zgodne z kursem dolara + VAT (iPhone X 64 GB za około 4399 zł). Szczęśliwie jednak producent nie przełożył dolara do euro w stosunku 1:1, bo wtedy iPhone X 64 GB kosztowałby u nas ponad 5200 zł (w sumie kosztuje niewiele mniej).

Pełne zestawienie oficjalnych cen:

Apple

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone X

64 GB 3479 zł 3979 zł 4979 zł
256 GB 4229 zł 4729 zł 5729 zł

Apple iPhone 8 i iPhone 8 Plus będą dostępny w Polsce od 29 września. Polska przedsprzedaż iPhone'a X rusza natomiast 27 października, a do regularnej sprzedaży trafi on w Polsce 3 listopada.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane

Jak oceniasz nową generację iPhone'ów Apple'a?

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 59
  • 0

    40. ~waclaw mietkopyteles  2017-09-13 08:10:27  host: 188.146.100.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U nas taka cena jest bo wszyscy jeczycie na brak pieniedzy i ze wszystko w Polsce drogie.... statystyki marketingowe mówią wrecz odwrotnie, minimalna krajowa to ponad 2k wiec statystyczny burakos polakos zarabia okolo 2,7k więc może sobie pozwolić na dwie pensje by buraczyć ajsronem wsród znajomych ;) teraz dostawca pizzy i innego chłamu do jedzenia dostaje samochód albo motorek i zarabia 1800 na ręke za nic nierobienie do tego ma napiwki...

  • 0

    41. ~  2017-09-13 08:11:40  host: 188.146.100.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tylko dzieciarnia jeczy, że u nas sie nie da bo dostaje kieszonkoiwe 50zł na waciki i jak tu życ ?

  • -1

    42. ~  2017-09-13 08:14:01  host: 188.146.100.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sam pracuje w domu dla firmy i zarabiam około 50 euro dziennie. Siedze przy komputerze 12-15h od poniedziałku do poniedziałku... i co da się? Da sie zarobić wystarczy spiąc poslady i zabrac się do roboty a nie jeczeć ja pipy o drożyznie.

  • 0

    43.  2017-09-13 08:37:57

    @42: może i "da się"- czasami- ALE PO CO??? Żeby nabijać kasę kapitalistom??? Mam to co mi niezbędne i nawet gdybym zarabiał tyle co Kolega to znajdę sposób na wydanie kasy poza Apple.

  • 0

    44. ~Hagis  2017-09-13 09:51:09  host: 212.244.155.126

    O ile same parametry i funkcje telefonu nie robią na mnie żadnego wrażenia to muszę przyznać, że ekran robi wrażenie. Sam mam s8 i ekran jest świetny ale te NIKOMU nie potrzebne do NICZEGO zagięte krawędzie ekranu tylko denerwują. Apple poszło po rozum do głowy i jest klasyczny płaski ekran z aż za dobrymi parametrami.
    Ostatnim świetnymi dostępnymi smartphone'ami od samsunga były NOTE 4 i S7. Tylko że NOTE ma fabryczne "wady" płyt głównych... (nieudolne- ale właściwie chyba udane -postarzanie produktu).
    NIE DLA ZAGIĘTYCH EKRANÓW !!!

  • -1

    45. ~Apple  2017-09-13 10:28:49  host: apn-37-248-164-206.dynamic.gprs.plus.pl

    Wasze Szajsungi i inne androidy dostają aktualizacje od premiery androida po średnio 2 latach - Android Nougat Szajsung flagowy dostał w tym roku, a premiera w 2016 więc... Hello! Niektóre smartfony z Androidem po wydaniu już w ogóle nie dostają i nie ujrzą aktualizacji. Taka prawda. Android to szit. W przypadku iPhone'a i całego Apple płacisz za produkt, ale również za system i wsparcie. Masz 100% pewność, że żadna aktualizacja przez najbliższe kilka dobrych lat od zakupu iPhone'a czy Mac'a cię nie ominie. Kto tego nie rozumie lub ma braki finansowe zawsze będzie uważał, że VW Golf jest lepszy od Mercedesa klasy S.

  • 0

    46.  2017-09-13 10:36:59

    @43: Bez pracy nie ma kołaczy jak to mówią.
    Co do nowych iPhone: żeby dostać sensowny telefon < 5" jak ktoś nie lubi patelni, trzeba wydać 3,5kPLN. Z kolei atrakcyjny wizualnie X, duży ekran w małej bryle to już 5kPLN. iPhone 8+ jakoś mi się nie widzi, nie przystaje do coraz ciekawszych bezramkowców, kosztuje krocie a jak dla mnie nic unikalnego nie oferuje. Note 8 Samsunga wygląda generalnie OK (zobaczymy w piątek jak pierwsze dotrą), rysik jest unikalny i z tego powodu ciężko o porównanie z iPhone, ale zagięty ekran to porażka. Mowię jako użytkownik S7 i S7 Edge.

  • 0

    47.  2017-09-13 10:37:45

    @45: to jak dyskusja o tym że włoskie buty są lepsze od polskich. Są lepsze, ale tylko cenowo. Tak samo się ubrudzą gdy wdepniesz nie tam gdzie trzeba i tak samo się potrafią rozwalić.

  • 0

    48.  2017-09-13 10:44:30

    @45: Aktualizacje to żaden argument. Internetowi krzykacze podnoszą takowy, ale na dobrą sprawę potrzebne są tylko te dotyczące bezpieczeństwa. Taki na przykład Samsung S5 wystartował z Androidem v4.4, dostał niby 5 i 6, ale najlepiej działa na inicjalnym 4.4 lub ostatecznie 5. Czy dla użytkownika to jakaś większa różnica? Pewnie nie. Na 4.4 nadal działają prawie wszystkie aplikacje. A trzeba pamiętać, że ten telefon ma już 3,5 roku. Na Androidzie 6.0 podziała jeszcze długo.

  • 0

    49. ~karluum  2017-09-13 12:03:01  host: 91-241-35-3.internet.jettel.pl

    Bardzo ładny telefon ale cena z kosmosu. 5k PLN to jest dużo nawet dla ludzi dobrze zarabiających. Zarobek Apple ma okrutny na jednej sztuce...

  • 0

    50.  2017-09-13 12:54:45

    @48 Większość ludzi zmienia telefon co 2 lata. Tak jak piszesz, aktualizacje są przereklamowane w każdym systemie. Wystarczy dawać łatki bezpieczeństwa i solidny sklep z motywami. Każdy sobie poustawia według swoich upodobań.

  • -1

    51. ~Tytus22  2017-09-13 13:09:51  host: 178-37-89-231.adsl.inetia.pl

    Ludzie co z wami jest? a chodzi mi o te wypowiedzi typu (głupi tylko kupi, mnie stać ale nie kupię aha jasne, albo za tysiąc mam taki sam jasne) ciekawi mnie czy tak samo hejtujecie na temat kogoś kto kupił kurtkę za 2000 tyś albo buty za powiedzmy 1200 pln ? Jest u nas taka ogólna zazdrość bo kogoś stać a mnie nie i polepsze sobie humor jak komuś dokopie na forum czyli konsumentowi który to kupi. Ja mam takie podejście stać mnie to kupuje nie stać mnie to sobie kupię ale model powiedzmy starszy czyli 6s za 2500 pln żyje się raz a potem się umiera. Polska to taki kraj w którym się zarabia średnio jakieś 2500pln na rękę i może dlatego ten hejt pozdrawiam.

  • 0

    52. ~  2017-09-13 13:29:34  host: user-94-254-242-85.play-internet.pl

    ja pierdziu. ladny ten ipx, podoba mi sie pomimo tego, ze nie lubie ich sluchawek :) ale 5k to drobna przesada :)

  • 1

    53.  2017-09-13 14:02:52

    @51 Nie ma żadnej zazdrości. Brać abo z iphonem na 24-36 rat, to żadna sztuka. Pytanie czy warto tyle płacić za bajer 4K w 60 fps. Bo większych różnic między telefonami za 2500zł to ja nie widzę. Moim zdaniem - nie warto.

  • 0

    54. ~wow  2017-09-13 14:03:39  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    nigdy nie bylem jakims fanem ajfonów, ale kurcze to chyba najlepsza odsłona tego telefonu. wizualnie rewelacja, technologicznie też, ale ta cena... gdyby przełożyć cenę w dolarach do złotówek to pewnie bym się zdecydowal, a tak to odpadam. niemniej podkreślam żeby nie było że hejt - szanuję telefony, nie szanuję ceny

  • 0

    55. ~  2017-09-13 14:03:47  host: 188.146.130.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    43@ nie obraź się ale dniówka 50e za 15godzin dziennie wiele mówi o twoim kolorze skóry dla korporacji w jakiej pracujesz. Chyba nie ma się czym chwalić

  • 0

    56. ~  2017-09-13 14:04:53  host: 188.146.130.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przepraszam było do @42

  • 0

    57. ~  2017-09-13 14:17:21  host: 185.135.3.128

    39, zaczekaj kilka lat, dogadamy się.

  • 0

    58. ~robi  2017-09-13 14:38:40  host: 188.146.136.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czytając tek komentarze odnosze wrażenie że większośc ludzi faktycznie zyje w matriksie.........jedni mówia że drogo drudzy że ich stać to sobie kupią. Ale nikt nie pomyślał .......po co?????po zo w ogóle taki telefon? czy człowiek sie lepuiej czuje jak ma tel za 5000 zł?czy wtedy czuje sie lepszy od tego co ma za 1000 zł? czy po prostu tak jestesmy zauroczeni matrixem że zapominamy zwyczajnie żyći nie zastanawiać sie nad głupotami typu .....ooo jest nowy model ooo kosztuje 5 tysi ooo ma nowy przycisk z boku:) Ludzie czy wyście juz zapomnieli o wszystkim na około ? to moze niech was uśpia i wszczepia jakąś postać jakis scenariusz i zaczniecie śnić? Na to samo wyjdzie bo teraz też jesteście jak uśpieni

  • 0

    59. ~Tytus22  2017-09-13 15:37:30  host: 178-37-89-231.adsl.inetia.pl

    Do robi a jeśli czują się lepiej? wolno im ja im nie zabronie ani ty. Myśląc takim tokiem rozumowania to nie wolno byłoby się cieszyć czymś droższym. Facet który kupił sobie parę gołębi za 10 tyś też może być w matrixsie dla niektórych i lepszy od tego chodowcy co ma parę najdroższą powiedzmy za 5000 tyś można by wymieniać w nieskończoność. Pamiętaj my Polacy nie zrozumiemy tego nigdy póki nie zaczniemy godnie zarabiać a to się szybko nie zmieni a szkoda bo byśmy mogli kupić wiele rzeczy a potem twierdzić czy warto pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię