Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polski klubowicz Nokia pojedzie do Laponii

Polski klubowicz Nokia pojedzie do Laponii

WitekT 27 Kwietnia 2006 18:34

0 0

24-letni Marcin Stanek z Wrocławia - członek Club Nokia - został polskim zwycięzcą międzynarodowego konkursu Leave No Trace. W nagrodę pojedzie na weekendowy trening snowboardowy z Club Nokia, do ośrodka narciarskiego znajdującego się w miejscowości Ruka niedaleko Kuusamo. Tam, wśród śniegów koła podbiegunowego będzie szlifował swoje snowboardowe umiejetności.

Cieszy nas fakt, iż nasz klubowicz spotka się z największymi sławami snowboardu i będzie miał możliwość ćwiczenia razem z nimi. To na pewno duże wyróżnienie dla niego - powiedział Artur Maćkowiak, Marketing Communications Manager w firmie Nokia Poland.

Udział w konkursie Leave No Trace, zorganizowanym przez Club Nokia, można było wziąć podczas imprezy o tej samej nazwie, która odbyła się 3. grudnia we Wrocławiu lub wchodząc na stronę www.nokia.com/leavenotrace/clubnokia. Na stronie prezentowane były krótkie filmy pokazujące triki wykonywane przez mistrzów deski. Zadaniem klubowiczów było dopasowanie właściwej nazwy do wykonywanej na ekranie ewolucji. Następnie każdy z nich musiał uzasadnić dlaczego to właśnie on powinien wygrać główną nagrodę. W konkursie oceniany był pomysł, fantazja i kreatywność.
Na miejscu Polak spotka się ze zwycięzcami z innych krajów. Wszyscy oni będą mogli szusować i trenować w towarzystwie zawodników z Nokia Riders Team oraz innych sławnych snowboardzistów (m.in. Antti Autti, Nicolas Müller, Giacomo Kratter, Mathieu Crepel), którzy przyjadą tam na zamykającą sezon snowboardowy imprezę Wappulounas.

Leave No Trace to cykl trzydziestu miejskich imprez snowboardowych, które w sezonie 2005/2006 odbyły się w czternastu największych miastach Europy. Nokia jest sponsorem tego przedsięwzięcia, w ramach Międzynarodowego Pucharu FIS w snowboardzie.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~aa  2006-04-28 16:20:49  host: chello212186089213.chello.pl

    Achhh... Też bym tak chciał :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet