Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polski film o XPERII Play

Polski film o XPERII Play

LuiN 9 Maja 2011 11:59

0 0
sonyericsson xperia play Sony Ericsson udostępnił w sieci niekonwencjonalny film przygotowany w czasie polskiej prezentacji smartfonu Sony Ericsson XPERIA Play.

Sony Ericsson XPERIA Play to nietypowy telefon łączący w sobie smartfon i konsolę do gier z wygodnymi przyciskami sterującymi. Po serii reklam przygotowanych przez centralę Sony Ericssona, do sieci trafił też viralowy film przygotowany przez Sony Ericsson Polska:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 1

    1. ~luk  2011-05-09 12:17:32  host: 77-255-58-222.adsl.inetia.pl

    szczerze ciesze się że jednak Sony Ericsson wyszło z marazmu, bo juz jakiś czas temu martwiłem sie, że tak kiepsko im idzie, a mieli takie fajne telefony K750 czy K800.

  • 1

    2.  2011-05-09 13:06:46

    Szkoda ze nic nie mowią o bateri ktore trzymaja przy uzytkowaniu grzebiac w nim nie cały dzień ;) ...

  • 0

    3. ~lol  2011-05-09 13:26:50  host: 160.83.42.130

    Z tą baterią to ani lepiej ani gorzej niż w jakimkolwiek innym smarrtphonie.

  • 0

    4. ~cd59  2011-05-10 17:09:58  host: aaah35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i to jest smartphone

  • 0

    5.  2011-05-11 11:50:29

    Reklama jest świetna! Rzeczywiście sieć Play zaczęła poważnie tą kampanie. I nawet widziałem, że dosyć tanio można go wziąć na abo. Przydałby mi się taki smartphone :)

  • 0

    6.  2011-05-11 12:52:20

    no filmik przeszedł oczekiwania, mega bardzo mi się podoba! a nie wiecie przypadkiem, jak to jest z grami, co dają na start, gdzie i za ile i najważniejsze JAKIE gry będzie se można pościągać na xperię?

  • 0

    7.  2011-05-19 14:53:55

    na abonament chyba możesz go tanio wciąć, ale potem nie będziesz musiał wydawać sporo pieniędzy na rachunki telefonu? ponad 60 gier każdego typu będzie dostępne, takie jak między innymi Asphalt 6, Bruce Lee, Fifa 10, Need For Speed HD,Guns’n’Glory, Star Batalion i The Sims 3.

  • 0

    8.  2011-05-26 11:53:35

    pomysłowa akcja!:D wreszcie jakiś film godny do tego telefonu, bo te wcześniejsze filmiki z tą babą nie za bardzo mi się podobały...

  • 0

    9.  2011-05-26 12:38:09

    Eeee! Ta laska Kristen też wymiata :D Nie krytykuj jej, nie zasłużyła na to! :P Utalentowana bardzo ta aktorka. Choć miny ma czasami raczej dziwne, ale cóz. :D Co do tego flashmobu, chyba jest, co? ja myślę, że dobrze jak same oddziały też mają swoje pomysły, bo tu widać nie mają fajne nawet.

  • 0

    10.  2011-05-31 10:53:45