Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska wersja Apple Online Store

Polska wersja Apple Online Store

LuiN 19 Września 2011 09:43

0 0

apple online store plApple otworzył polską wersję sklepu internetowego ze swoimi produktami: Apple Online Store. W sklepie nabyć można sprzęt firmy Apple i rozmaite akcesoria.

Dzięki witrynie możliwe będzie nabycie nowych iPhone'ów czy iPadów bezpośrednio od Apple'a już w dniu polskiej premiery. Wszystkie zamówienia w sklepie Apple Online Store na kwotę powyżej 500 zł są dostarczane bezpłatnie.

Studenci, rodzice kupujący dla uczniów, wykładowcy, nauczyciele i pracownicy instytucji edukacyjnych na wszystkich poziomach kształcenia mogą zaoszczędzić podczas zakupu komputera Mac i innych produktów.




Polskiej wersji Apple Online Store szukać należy pod tym adresem. Warto przypomnieć, że Nokia niedawno zdecydowała się na zupełnie inny ruch - zamykanie sklepów internetowych.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -2

    2.  2011-09-19 10:33:03

    Nie wiem czy się ciszyć czy płakać, Apple otworzyła swój oficjalny sklep internetowy w 38mln państwie dopiero teraz...

  • 0

    3. ~Darkeners  2011-09-19 10:34:34  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    A mi brakowało Apple Store w Polsce... może nie być iSpotów ale to ulatwia zakupy i daje możliwość porównywania oficjalnych cen chociażby z zachodem.

  • 1

    4. ~bart  2011-09-19 10:40:28  host: public29103.cdma.centertel.pl

    Zaskoczenia cenami nie ma zadnego. W polskim sklepie apple iphone 4 16gb jest w cenie 2699 zł, a w usa ten sam model kosztuje 649$ bez simloka co po przeliczeniu (1USD=3,2 zł) daje ok. 2,1 tys. zl.

  • 3

    5. ~Miron  2011-09-19 10:55:41  host: sub208-158.elpos.net

    Dystrybutor sprzetu Apple ma w Polsce bardzo wysokie marze...Nigdzie na swiecie sprzet z jabluszkiem nie jest tanszy niz w USA....I tak juz bedzie zawsze...Kupic wiec albo w USA albo na...allegro... A do 1-ki...Ta 'smieszna firemka' to jest swiatowy gigant na skale swiatowa...Ciebie nie stac, nie miales w reku sprzrtu apple wiec ku sobie asusa czy acera i bedziesz mial tanszy i...lepszy...

  • 0

    6.  2011-09-19 11:02:48

    Drogo to mało powiedziane. Warto zakupić na wolnym rynku lub wybrać sprzęt innej firmy.

  • 1

    7.  2011-09-19 11:12:49

    Wprowadzili ten sklep teraz, kiedy waluty są drogie. Czy to celowe działanie żeby wysoko ustalić ceny? Ciekawe czy obniżą ceny wtedy, gdy np USD spadnie do rozsądnego poziomu, jakieś 10-kilkanaście procent. Ma ktoś może jakieś obserwacje odnośnie zmian cen pod wpływem wahań kursu walut w Apple Store w innych krajach?

  • 0

    8.  2011-09-19 11:16:45

    7. mungo - to chyba bardziej przygotowania do premiery kolejnej generacji iPhone'ów.

  • 1

    9.  2011-09-19 11:22:10

    Wszystkim którzy nie mogą przeboleć cen w usa przypominam o takich śmiesznych drobiazgach jak VAT albo skala rynku. A sklep apple'a jest dość zabawny. Jak się wybierze zniżki studenckie to oprócz cen maków spada cena iphone 3GS - z 2199pln na 2198,99pln :D

  • -2

    10. ~  2011-09-19 11:22:13  host: afij63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jako posiadacz ipada powiem tak: jeszcze nigdy nikt nie oferował za tak wiele tak niewiele dla tak wielu. Szkoda pieniędzy.

  • 2

    11. ~Darkeners  2011-09-19 11:39:17  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    Jak już narzekacie na ceny w porównaniu do USA to warto właśnie przypomnieć o VAT, czy cle. Podatek w USA to 7%... u nas wiadomo ile. Dla tego jak już porównujecie to zobaczcie jakie są ceny "europejskie" - http://store.apple.com/de Generalnie osoby, które narzekają na ceny chce zwrócić uwagę, że inne firmy lepsze nie są. Cena iPhona 4 w dolarach i euro jest porównywalna do cen topowych telefonów Samsunga, HTC... cena tabletów iPad była mniejsza niż cena Galaxy... Flyera, Xooma, etc. etc. Poza tym w tej cenie jest User Experience, który jest na prawdę na dużym poziomie oraz jakość wykonania produktów. Jak nie chcesz, bierzesz coś innego, proste.

  • 0

    12. ~  2011-09-19 11:58:09  host: user-46-113-103-196.play-internet.pl

    "Apple otworzył polską wersję sklepu internetowego ze swoimi produktami: Apple Online Store" Taaa, pod auspicjami iSpot, czyli SAD...

  • 0

    13. ~TakiJeden.  2011-09-19 12:09:00  host: 31.61.71.239

    Bierzemy piasek, jako krzem, dodajemy trochę ropy naftowej, do tego plytkę drukowaną, trochę miedzi, olowia, wgrywamy oprogramowanie z torrenta - wychodzi prawie za darmo :-) takie małe g...ko zamiast Pfona - iGlut Alaxy Ii... Po złotówce... Za tysiąc sztuk :-)

  • 0

    14.  2011-09-19 12:43:38

    Miron: w Hong Kongu jest NAJtańszy.

  • 0

    15. ~iBól  2011-09-19 13:00:41  host: 212.160.172.70

    W zetafonie mają za 1 zl. Bierzcie i jedzcie.

  • 0

    16.  2011-09-19 13:13:54

    Może ceny nie są super wypasione, ale jak widać, nareszcie Apple zauważyło nasz kraj. Przynajmniej można kupić bezpośrednio od producenta, nie musimy liczyć na jakiegoś pośrednika z Allegro, który nie wiadomo skąd ma słuchawkę.

  • 0

    17.  2011-09-19 14:23:05

    Teraz to sobie moga w dupe wsadzic ten sklepik

  • 0