Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska ważna dla LG

Polska ważna dla LG

WitekT 4 Marca 2005 09:50

0 0

Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Polska to dla LG najważniejsze rynki w Europie.

LG Electronics chce agresywnie walczyć o polski rynek i wkrótce odgrywać na nim kluczową rolę.

Największym odbiorcą telefonów LG na polskim rynku w tym roku ma być PTC. LG zamierza sprzedać za jej pośrednictwem 300 tys. aparatów, a w przyszłym roku chce być wśród trzech największych dostawców telefonów dla Ery. W 2004 r. były to Nokia, Sony Ericsson i Siemens.
200 tys. telefonów ma trafić na rynek za pośrednictwem Centertela i Polkomtela. Telefony LG w sieci sprzedaży Plusa mają pojawić się w kwietniu.

LG nie chce dystrybuować telefonów poprzez sieci handlowe. Szansy upatruje w bliskiej współpracy z operatorami i oferowaniem poszczególnych modeli na zasadzie wyłączności.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet