Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska telefonia w danych GUS

Polska telefonia w danych GUS

sirmark 25 Lipca 2006 23:56

0 0
Na koniec czerwca 2006 roku było w Polsce 32,458 mln abonentów i użytkowników telefonii komórkowej. To o 26,11% więcej niż przed rokiem - podał Główny Urząd Statystyczny.

W ciągu ostatniego roku przybyło 6,72 mln nowych abonentów i użytkowników telefonii komórkowej. Od początku br. przybyło ich 3,29 mln.


Źródło tekstu: GUS     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~nick  2006-07-26 00:10:03  host: svrado4.it-net.pl

    no i bardzo dobrze, życzę miłego spania :)

  • 0

    2. ~Natalia  2006-07-26 01:38:57  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Można odjąć spokonie 3 użytkowników bo ja mam POP NA OKRĄGŁO, Heyah z doładowania podwójnego i 2 nowe POPY 5zł/8zł - kupione właśnie :) Ciekawe ile inne ludziska mają po szufladach ...

  • 0

    3.  2006-07-26 02:35:04

    a szkoda ze nie napisali ile statystycznie na polaka przypada aktywacji ;) hehe...wśród tych 32 mln.

  • 0

    4. ~Dina  2006-07-26 07:16:38  host: p01-13.opera-mini.net

    Hmm,ja również poprawiam im statystyki,ponieważ korzystam z 3-ch numerów,a kolejne 3 startery czekają na swój czas. Moja mama korzysta z 2-ch numerów. :))

  • 0

    5. ~Dina  2006-07-26 07:17:04  host: p01-13.opera-mini.net

    Hmm,ja również poprawiam im statystyki,ponieważ korzystam z 3-ch numerów,a kolejne 3 startery czekają na swój czas. Moja mama korzysta z 2-ch numerów. :))

  • 0

    6.  2006-07-26 08:16:08

    wiele osob ma po 2-3 numery

  • 0

    7. ~  2006-07-26 08:42:32  host: cqt95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam dwie aktywacje. Jedna w telefonie, a druga karcie w kompie. GUS powinien podac, ze w Polsce jest 32 458 tys. aktywnych kart SIM, a nie abonentow, bo to mylenie pojec.

  • 0

    8. ~garo  2006-07-26 09:01:36  host: 89.174.255.219

    Czytając powyższe posty dajecie i tak już utarty wizerunek POLAKA WCIĄŻ NARZEKAJĄCEGO , wszystko do bani , życie nie ma sensu a kart sim aktywnych jest mniej... Rzeczywiście niech CAŁA Polska się spakuje i wynocha na zachód i niech się uczy że życie jest piękne!. Polacy 3/4 życia spędzaja na marudzeniu! Odpowiedzcie sobie jak jest u Was. Przykro mi

  • 0

    9.  2006-07-26 09:20:46

    ~garo--->czytales pierwszy post czy go ominoles?

  • 0

    10.  2006-07-26 09:36:49

    Garo. Uszy do góry. Nie łam się chłopaku, hehe. Aktywnych kart sim może i jest te 32 miliony ale to nie jest tożsame z ilością użytkowników i abonentów. Bo abonentów to jeszcze mogli policzyć a użytkowników to niby jak? Przecież nie ma obowiązku rejestracji. ja mam 5 kart z czego używam 3 a za chwilkę czwarta dojdzie i co? Według tych wyliczeń to robię za 3-4 ludzi. Za chwilę w Polsce będzie 38mln kart i jakimś mądrym wyjdzie że wszyscy mają komórki. Nawet niemowlaki. Hehe. I nie stękaj tak chłopcze bo życie jest piękne ;)

  • 0

    11. ~remus  2006-07-26 10:36:42  host: bnd108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z tego co wyliczono naprawde aktywnych kart post i pre paid jest okolo 24mln,reszta to..dziwilem sie dlaczego sieci tak to zawyzaja(pomijam slogany u nas bylo najpierw 10mln itp.;-)))po prostu dostaja duzo wiecej kasy na konserwacje sieci 9i jej utrzymanie z ue i nie tylko wiec i jak zwykle chodzi o kase...sam mialem w ciagu roku kolo100 numerów.wracaly po okolo3 miesiacach;-)))piekne...

  • 0

    12.  2006-07-26 10:55:04

    remus: jaka znowu konserwacja i utrzymanie za pieniadze z UE ??

  • 0

    13. ~getITright  2006-07-26 14:55:45  host: phantom.teldom.pl

    @garo - zgadza się, sens życia Polaków to narzekanie, mamy tak piękne lato, ale ludzie są tak wy..bani że nawet na tak przewspaniałą pogodę narzekają, a w prognozach pogody tylko słychać że może w końcu odpoczniomy od tych "strasznych" upałów :D a dla mnie jak ktoś narzeka na taką pogodę to poprostu ma nierówno pod sufitem, no chyba że akurat jest rolnikiem ;) a co do abonentów/użytkowników, to wiadomo że chodzi o aktywne karty sim...

  • 0