Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska strona produktów MIO

Polska strona produktów MIO

sirmark 9 Czerwca 2006 15:21

0 0
Firma Comes, dystrybutor urządzeń do nawigacji satelitarnej marki MIO, uruchomiła nową stronę internetową www.mio.com.pl, która powstała z myślą o rosnącej liczbie użytkowników tych urządzeń.

Witryna poświecona jest wszystkim modelom PDA MIO, które są dostępne w ofercie wrocławskiej firmy Comes. Na stronie dostępne są szczegółowe specyfikacje i opisy urządzeń PDA. Ponadto na stronie można uzyskać wyczerpujące informacje o dedykowanych akcesoriach i oprogramowaniu. Osobna sekcję strony poświęcono pomocy technicznej. Znaleźć tu można szczegółowe instrukcje obsługi, uaktualnienia oprogramowania itp.


Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet