Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska premiera Xperii XZ1 i XZ1 Compact

Polska premiera Xperii XZ1 i XZ1 Compact

orson_dzi 29 Września 2017 19:32

5 5

xz1 compact

Wczoraj, 28 września, odbyła się oficjalna, polska premiera nowych smartfonów Sony.

Xperia XZ1 oraz XZ1 Compact to nowe, flagowe smartfony Sony. Oba modele są uzbrojone w najmocniejsze na rynku procesory Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM, Androida 8 i aparaty o rozdzielczości 19 Mpix.

Dane telefonu Sony Xperia XZ1
Zobacz dane techniczne Sony Xperia XZ1 na TELEPOLIS.PL

Dane telefonu Sony Xperia XZ1 Compact
Zobacz dane techniczne Sony Xperia XZ1 Compact na TELEPOLIS.PL

Xperia XZ1 jest dostępna na wyłączność T-Mobile od 2 października, ale można ją też kupić na wolnym rynku w cenie 2999 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Xperie XZ1 Compact, co jest dość ciekawą sytuacją, kupimy wyłącznie w sieci Plus. Smartfon jest dostępny w ofertach abonamentowych, ale można go też kupić bez umowy w cenie 2599 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Testy obu nowych Xperii przeczytacie na TELEPOLIS.PL. Test Xperii XZ1 kończymy kompletować, natomiast XZ1 Compact jest w naszych rękach od kilku dni.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które Marcin z redakcji TELEPOLIS.PL zrobił na stoisku firmy Sony podczas targów IFA.

sony sony sony sony

sony sony sony sony

sony sony sony sony

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 19
  • -1

    1. ~  2017-09-29 19:41:55  host: 89-72-253-210.dynamic.chello.pl

    gdzie ten compact bez umowy bo sSC nawet nie wiedzą kiedy będzie.

  • 0

    2. ~iphoneski  2017-09-29 20:00:43  host: abbp85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uuuu... IPhone SE jest sporo tańsze?

  • 0

    3. ~iphoneski  2017-09-29 20:08:50  host: abbp85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko 2 telefony na rynku spośród tysiąca innych są niepatelniowate, Sony z1 compakt i iPhone SE.

  • 1

    4.  2017-09-29 20:45:05

    Sony od samego początku trzyma jeden poziom, nie tworzy czegoś niezwykłego, ale też nie daje byle czego.

  • 0

    5. ~franek  2017-09-29 21:08:32  host: ip-31-0-80-54.dynamic.gprs.plus.pl

    Samsung lepszy

  • 2

    6. ~Kaligier  2017-09-29 21:33:52  host: agtq173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem na etapie przedłużania umowy z plusem i mi proponują xz1 compact - warto? Czy coś innego wybrać za te pieniądze?

  • -2

    7.  2017-09-30 10:42:17

    Sony bylo i jest badziewiem w kwestii telefonow.

  • 0

    8.  2017-09-30 11:00:50

    Kaligier - mam XZ1 i jestem zachwycony, śmiało bierz wersję compact :)

  • 0

    9. ~  2017-09-30 13:40:40  host: 90.253.75.48

    5. To bierz Samsunga i uciekaj w podskokach. Tylko potem nie truj d*py, ze telefon z 2017 roku ma Androida 6.0 i brak aktualizacji.

  • 0

    10. ~  2017-09-30 13:41:27  host: 90.253.75.48

    7. Zawsze mozesz przeciez zostac przy swoim Xiaomi.

  • 0

    11. ~  2017-09-30 13:42:14  host: 90.253.75.48

    8. Ja mam (od stycznia) X Compacta i jakbym zmienial to tylko na nowego XZ Compacta. Co miesiac aktualizacje Androida, a w pazdzierniku dostanie 8.0.

  • 1

    12. ~Triest  2017-10-01 10:20:06  host: public-gprs373173.centertel.pl

    11. "Co miesiąc aktualizacje Androida"??
    Bajkopisarzu, nawet Google nie aktualizuje Androida tak czesto!
    A może Sony tak skopało oprogramowanie, że musi je co miesiąc poprawiać :-)

  • 0

    13. ~Triest  2017-10-01 10:43:08  host: public-gprs373173.centertel.pl

    Po premierze iPhone-ów z nowymi układami Qualcomm Snapdragon 835 już nie jest najmocniejszy na rynku. Niestety :-)

  • 1

    14. ~gość  2017-10-01 11:07:11  host: public-gprs217087.centertel.pl

    Shitphony niech sobie zaczną zamawiać przyzwoite wyświetlacze, budżetowe samsungi z 2015 mają lepsze wyświetlacze niż shitphone. Niestety.

  • 0

    15. ~q2q2q2  2017-10-01 11:20:08  host: user-31-175-156-97.play-internet.pl

    tak szczerze cena jest ostra :-) nie dużo ustępuje xperia xa1 - oficjalna cena ok 1100zł a idzie kupić nową poniżej 1000 zł na znanym portalu aukcyjnym - oczywiście jest ciut gorsza - ale czy aż tak ? 2000zł mniej

  • 0

    16. ~Tom  2017-10-01 14:24:58  host: 89-67-89-113.dynamic.chello.pl

    12. Chodzi o aktualizacje poprawek bezpieczeństwa. Wydawane co miesiąc. Na Xperii XZ tez tak jest. Czyli nie upgrade a update.

  • -1

    17. ~  2017-10-01 16:43:46  host: 90.253.75.48

    12. Wiem, ze jako uzytkownikowi g*wien typu Xiaomi ablo Samsung ciezko ci uwierzyc w to, ze jest producent, ktory wydaje aktualziacje Androida (patch level) co miesiac. No ale Sony to nie sa sluchawki dla gimnazjalnej biedy.

  • 1

    18.  2017-10-01 18:32:18

    17. ~ : ..tak to są telefony tylko dla wybranych byzmesmenów, np. takich jak ty.. :D buahaha.. :D wszyscy inni to "gimnazjalna bieda" :D wzruszyłeś mnie :D:D:D

  • 0

    19. ~Triest  2017-10-01 22:35:09  host: public-gprs367039.centertel.pl

    @17. Guzik wiesz, a jako chamski fanboy siejesz propagandę! Bredzisz o aktualizacjach Androida, a to są aktualizacje bezpieczeństwa nie zmieniające nic w funkcjonalności, ani nawet działaniu OSu. Poza tym to wydaje je Google, a nie Sony!

Dodaj swoją opinię